Za Enesa

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Za Enesa

Post od elma np » Pet Okt 08, 2010 2:01 pm

Selam alejkum,koja terapija je dobra ako se nekoj osobi pravi sihr na srcu,tj.kada sihirbazica uzme srce od neke zivotinje i ubada iglom da bi nanela bol i nesvesticu osobi kojoj zeli zlo.Desavalo mi se to pre par godina,uvek bi me srce zabolelo u 00.00 sati,i onesvestila bih se,doktori nisu znali razlog za to,sad opet posle par godina to je isto pocelo da mi se desava,ne tako jako da bih se onesvestila,ali mnogo jaka bol,citala sam o tome i saznala da se sihr pravi na srcu od neke zivotinje.Interesuje me koju terapiju da koristim da do toga bola i nevestice ne dolazi.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Za Enesa

Post od Enes » Pon Okt 11, 2010 6:37 pm

We alejkumusselam
Ono sto si opisala, podsjeca na vudu magiju a o njej bas nemam predstavu kako djeluje.
Mogu samo reci, moje iskustvo kako shvatam djelovanje sihra.
Sihr sam po sebi ne predstvalja veliki problem.Moze smetati al ne moze napraviti veliki problem.
Sihr je sredstvo, koje olaksava dzinu da boravi u tijelu.Sihr moze smetati i praviti problem u situaciji kada biva pojeden ili popiven, onda stvara odredenu bol, obicno u predjelu zeldaca i na lijevoj strani stomaka.
Dzin je taj koji pravi problem i bez dzina sam sihr ne predstavalja nesto sto moze da utice na stanje covjeka, osim navedenog.
Zamislite to ovako, da ispred kuce imate npr auto.Ono samo po sebi predstavlja smetnju zato sto stoji na ulici, ometa normalan prolaz, al ne predstvalja nesto sto vas moze zgaziti. Kada dode vozac, to auto moze postati oruzje npr da vas udari, pregazi. U slucaju sihra, to je dzin koji dode i biva potmognut sihrom.
Na osnovo gore navedenog, moje misljenje jeste, da dzin koji je vec prisutan u tijelu, vrsi odredeni pritisak na srce ili odredeni nerv, koji prouzrokuje navedenu bol.
A mogu ce je da ta naredba za nanosenje te boli, biva odobrena tako sto sihrbaz u tom momentu ubada iglom a ovaj to prenosi na bolesnika.Posto su dzin i sihrbaz, na neki naci u direktnoj vezi, dzin moze to da vidi i onda reaguje po naredenju.
Jedne prilike znam da sam ucio mladicu, koji je imao problema sa srcem, imao je prosirenu arteriju.
Na snimku se pokaze da je prosirenje, odlazi na operaciju, sve se dovede u normalno stanje poslije operacije ali za neko vrijeme opet isti problem..To se desilo dva puta pa su ljudi odlucili da pokusaju sa rukjom.
Dzin se javio tokom ucenje rukje i objasnio otprilike, da dva dzina udu u arteriju, stanu jedan nasuprot drugog i bukvanlo fizicki odguruju jedan drogo, vrseci pritisak na arteriju a time i njeno sirenje.
Vjerujem da je i u tvom slucaju nesto slicno a Allah najbolje zna.

U navedenoj situaciji, preporucio bih da se koristi nauceni med, slusanje rukje i sure Bekare i sto vise da osoba zikri.Da u peridu od aksama provede oko sat vremena uceci kur'an, dove preporucene od poslanika saws (hisnul muslim) koje se mogu naci na linku: http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=450

UCenje navedeih dova bilo bi dobro obavljati po principu da se udahne na nos i izgovara dok ima daha.
Mnogi imaju kometar na navedenu metodu, da je i u stvarnosti tesko taj tempo izdrzati, u pravu su, ali isto tako jos vise zadaje muke dzinu i samom sirhu koji je u tijelu.

Odgovori