hitno,molim vas da mi odgovorite

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
crna
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jul 01, 2010 9:18 pm

hitno,molim vas da mi odgovorite

Post od crna » Ned Okt 03, 2010 10:16 pm

Es Selamu alejkum, molim vas ako neko zna mozel se istihara namaz klanjati za sebe ako imas sumnje u crnu magiju i sihire. To me jako brine vec dosta dugo vremena imam problema i sumnjam na sihire ali me strah dati nekom svoju sliku da mi klanja istiharu,samo da napomenem jedne prilike sam slusala rukju i imala sam dosta reakcija na nju,pa bi sama sebi klanjala istiharu al neznam da li se to moze i kako,da li ce mi doc u san da li ima sta od moji sumnji.molim vas zelim to uraditi sto prije, unaprijed veliko hvala.....

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: hitno,molim vas da mi odgovorite

Post od Enes » Pon Okt 04, 2010 6:52 pm

We alejkumusselam
Itihara namaz jeste namaz dvoumljenja i svako ga treba klanjati za sebe.Obicno se klanja kad smo u neodumici sta da uradimo pa se klanja dva ili vise rekjata i onda donosimo odluku, nadajuci se naboljem rjesenju.
U tvom slucaju, kako si vec opisala da si slusala audio rukju i pjavile se reakcije, znaci da imas problem i da su navedene reakcije dzina na ucenje kur'ana.
Ne mora da znaci da je problem veliki i da treba dosta truda da se rijesi, al prakticiranje osnovih stvari u Islamu itekako daje doprinos brzem rjesnjenju.
Moja preporuka jeste, da se cvrsto oslonis na Allaha i da sam sa sobom rascistis po pitanju strahova i da tek tada krenes na sa rjesanjvaem problema putem rukje.
Da ti allah olaksa stanje i da izlaz iz stanja u kome se nalazis.

Odgovori