Potreban savjet u vezi lijecenja sihri

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Sarajka24
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Nov 27, 2010 10:46 am

Potreban savjet u vezi lijecenja sihri

Post od Sarajka24 » Ned Nov 28, 2010 11:46 am

Eselamu Alejkum!

Prije nekoliko dana sam dobila broj jedne zene koja klanja Istihare. Nazvala sam je i pitala me je za moje ime i ime moje majke. Zatim je rekla da ce klanjati i da je nazovem sutra. Kada sam je nazvala rekla je, da su napravljene sihre razne meni i mojoj familiji.
Zena mi je rekla da joj posaljemo slike posto nismo u Bosni i nemamo mogucnosti da dodzemo do nje.
Strah me je posto mi je zena svast rekla sto nije mogla znati.... a naj vise sam se zabrinula kada mi je rekla da moj muz i ja nemozemo imati dijece sve dok se te sihre ne odklone.

Vjerujem u Allaha dzs i njegovo davanje. Neznam sada kako da postupim i dali da vjerujem u to sta mi ta zena kaze.
Molim vas za savjet kako da postupim.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Potreban savjet u vezi lijecenja sihri

Post od Enes » Čet Dec 09, 2010 9:35 pm

We alejkumusselam
Allah najbolje zna kako ta zena zna odredene stvari.
Vi ako imate problem a medicniski sve u redu, postoji mogucnost da ima problem ove prirode.
Moze se desiti da je sve ok, ali od prevelike zelje za trudnocom, dode do odredenog poremecaja hormona, koji uticu na stvaranje jajne celije i time je nemoguce da dode do trudnoce.

S druge strane, sterilnost moze biti uzrokovana i sihrom tj prisustvom dzina u tijelu jednog ili drugog supruznika pa cak u oba slucaja.
Vama bih svakako preporucio da pokusate da odete na rukju pa da vidite ima li ikakvih rekacija na ucenje.
NEkada se moze desiti da se pri rukji ne pojave rekacije, ali da jeproblem prisutan, sto moze uakzivati na slozenost problem, da nece biti jednsotavno riejsen i da moze potrajati i jedan duzi vremenski period.

Odgovori