Pitanje *

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Aslan
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 5:37 pm

Pitanje *

Post od Aslan » Sub Dec 25, 2010 10:15 pm

EsSelamu alejkum
Vjernik sam i obavljam sve namaze. U posljednjih nekoliko mjeseci imam problem prilikom obavljanja namaza u dzematu i to uglavnom u namazima na kojima imam uci naglas. Pocnu mi noge drhtati, pogotovo desna noga i jedva se odrzim na kijamu (kuci mi se, kada klanjam sam to vrlo rijetko desi). Zbog ovog problema ne mogu vise da obavljam namaz u dzematu, vec kod kuce, osim dzume. Svaki put kada krenem u dzamiju osjetim neku zebnju i strah cim se prouci ikamet (nekada se i preznojim). Sve ovo me je mnogo pogodilo jer mi dzamija i namaz u dzematu nedostaje mnogo. Moje je pitanje da li bi ovo mogli biti znakovi dzinskog uticaja i opsihrenosti i da li je potrebno da odem nekome od ucaca rukji ? Takodjer me zanima da li ima iko na podrucju Sarajeva da ispravno lijeci Kur'anom?
Selam alejkum

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Pitanje *

Post od Enes » Sub Dec 25, 2010 11:05 pm

We alejkumusselam
Ako se pojavlju rekacije u vidu trnjenje, zaigravanja misica, nervoze, prezonojavanja i slicno, pri slusanju Kur'an, itekako govori da nesto nije u redu, da je velika vjerovatnoca, da je prisutan dzin u tijelu.
Jer, kur'an smiruje a ne uznemirava.
Bilo bi ti mudro da odes na rukju, kad nista da budes nacisto da li je problem prisutan ii ne.
Pretrazi forum, mislim da ima informacija o ucacu iz Sa.

Odgovori