Sihir ili ne? Hitno...

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Jelenova
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Mar 11, 2011 8:38 pm

Sihir ili ne? Hitno...

Post od Jelenova » Pon Mar 14, 2011 12:51 pm

Pozdrav,
Evo necu opsirno kao sto nalazu uputstva foruma. Iskreno ja nisam islamske vejroispovijesti ali u posljednjih nekoliko mjeseci, 2 razlicite osobe su mi rekle da imam sihir od kojeg necu moci imati djece, ili ako zatrudnim da necu iznijeti trudnocu do kraja. Ove dvije osobe nisam vidjela nikad vise niti ih poznajem, samo su mi prisli i rekli, i sada se obracam da mi pomognete, bar informacijom kako da saznam je li ovo zaista istina? Zadnjih dana sam preplasena jer sve vise mislim o ovome. Hvala unaprijed.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Sihir ili ne? Hitno...

Post od Enes » Ned Apr 03, 2011 8:56 pm

Moj prvi dodri sa temom sihra je bio slicne prirode.
Gdje sam ja upoznao jednog covjeka covjka, koji je ''lijecio'' ljude pa je izemdu ostalog i meni reko da necu moci imati djece.
Kao i svaku normalnu osobo, to me jako pogodilo i danima sam plako, ali nisam povjerovao iskreno u to, odbacivao sam te misli od sebe.
nakon par godina ozenio se, zena ostala trudna, problemi u trodnoci, al se to rijesi, i Allah da da se rodi dijete koje, Allahovom voljem, nakon par sati preseli.
I dalje su me bombardovale misli, od strane sejtana, vidis kako je taj neko pogodio itd.
Ali ja to nisam prihvatio, jer samo Allah zna ono sta ce se desiti i niko drugi.
Danas, ja hvala Allahu imam dvoje djece, kcerku sedma godina i sina 4ta godina.
Tako da svi oni koji pricaju takve stvari, nemaju pojma o pedagogiji, ne znaju kako da pristupe covjeku.
Sihr moze da postoji i moze da utice na plodnost ali isto tako Allah nije dao niti jednu bolest a da joj nije dao lijeka.

Te osobe, koje tek tako prilaze na ulicama, imaju jako dobru psihologiju...nemaju fakultete al znaju kako da zadobiju paznju.
Prosle godine u Sa na jednom parkingu, prilazi mi ciganka i trazi pola KM.
Ja joj dajem a ona pocinje pricu, da ce da mi gata pa pocinje pricu kako sam ja dobar, kako ja imam problema sa crnom magijom :) zbog posla kojeg se bavim, kako imam prijatelja koji mi nije prijatejl itd.
Ja to slusam i smijem se i lagano analiziram:
Da nemam znanja o tim stvarim mogao bi nasjesti, jer bi u svemu sto je ona rekal mogao da se pronadem bar malim djelicem.
Tako ljude pogodi neki detalj, koji nije problem ni znati ako doticna osoba radi sa dzinima, jer oni itekako lako mjenjau medusobno informacije pa mogu da ispricaju stosta iz vase proslosti.

Moj savjet jeste da se obratite nekom sa iskustvom, da vam prouci rukju pa da budete nacisto da li imate problem ili ne.
MAda ako niste udati ne mora da znaci da imate problem.Ali eto cisto radi sebe i mirne savjesti pokusajte.
S tim da sirh sterilnosti, zna da se rjeseva jako dugo i prvi ishod, kako rekoh, zna se tek kada osoba stupi u brak i odluci da ima potomstvo.
Molim Allaha da nas sacuva sejtanskih spletki.

Odgovori