GDJE GRIJESIM

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Hanzala
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Ned Apr 10, 2011 7:46 am

GDJE GRIJESIM

Post od Hanzala » Pon Apr 18, 2011 8:51 pm

selam aleykum,nastavila bih svoju pricu..moji problemi su poceli nakon udaje..hm samo da kazem da sam mu ja druga zena :mrgreen: prvo su to bile smetnje dok sam ucila ili slusala Qur'an,zatim namaz,smetali su mi ljudi,druzenja..dan,svjetlo..poceo mi je smetati moj muz :cry: ,imam bolove u stomaku,mucnine,povracanja..desavalo mi se da ne mogu hodati,elhamdulillah..nestalo mi je nekoliko odjevnih predmeta a nedugo iza svega toga u kuci sam pronasla neke cudne stvari,izmedju ostalog,jednom sam pronasla i jaje u kantici sa dzemom..subhanallah..desavalo mi se da cujem da me netko zove..ovo je samo par kratkih crtica i ako nastavim da pisem bit ce to knjiga..i ispasti ce da se zalim na ovo sto mi je Gospodar odredio a to nikako ne zelim,elhamdulillah..ja sam zadovoljna na svakom stanju.muz i ja se trudimo da zivimo tako da Allah bude zadovoljan nama..obavljamo na vrijeme namaz,jutarnji i vecernji zikr,nocni namaz,dobrovoljni post..koristim u terapiji nauceno ulje,vodu,hurme..trudimo se da sto vise ucimo Qur'an..sprat kuce u kojoj zivimo odrzavamo cistim,prskamo je naucenom vodom..ali kao sto sam vec rekla kuca je sagradjena na necijim kostima i prijasnji stanari su imali problema ove vrste..trudim se..ali mislim da negdje grijesim..ako neko ima kakav savjet da podjeli..

Odgovori