Potrbno nanje ucenih!!!

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
IslamSunni
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:31 pm

Potrbno nanje ucenih!!!

Post od IslamSunni » Pon Maj 09, 2011 4:44 pm

es selamu alejkum...

ja sam na ovom forumu iznijela moju situaciju, pa bih da skratim nastavak, ako iko moze da pomogne ili da savjet bila bi mu zahvalna da ga ili nju Allah swt. obilno nagradi!!!!amin

ovako, ima vise od pola godine kako nisam isla da mi se uci rukja, od zanje rukje gdje sam imala opet blagu reakciju padanja na ledja, sto je znacilo da imam sihir.
ovdje na forumu sam citala jedan slucaj Enesa gdje je njegov rodjak isao dokrtorima i nista mu nisu nasli, cak kad mu je proucio rukju nista, al je on bio strpljiv masaAllah i ucio mu ujutro i navece izvjesno vrijeme.

to me postaklo da se opet javim. soro sam isla na rukju kod jednog imama, ukratko sam mu ponesto rekla za svoj slucaj, al mu to nije bilo bitn vec samo njegova rukja koju uci, ja sam osjetila u tijelu kao uvijek trnjenje i traje, koji se spolja nisu vidjeli, dao mi je naucenu vodu da pijem u roku od 7 dana i da dodjem opet. nakon popijene vode sam isla opet njemu, ucio je i opet sam osjetila trzaje i trnjenja al nije mi se ni ruka digla niti je sta iz mene progovorilo. na to mi je dao vodu i rekao da popijem al da ja nemam sihir!!!!

ja se osjecam jos gore nakon sto sam ikako radila rukju!!!! mislim i ja klanjam i ucim konstantno sta znam, nisam neko ko ne praktikuje vjeru. jedam imam mi je rekao da je to zastarjelo pa sam na forumu ovdje citala da se sihir moze ako je dugo u tijelu i da na covjeku ne reaguje ako se uci, jos ja sama uvijek ucim tj. ako je u meni nepodnosi to, mislim ima neka razlika izmedju onih koji znaju uciti sami i onih koji su van znanja vjere.

molim za svaki savjet koji imate i bez pitanja dal sam udata ili ne, jer nije to smisao svega ili bas lijek za to.

ovaj imam sto sam mu isla pricao je samo o iskustvu kako dzini govore iz ljudi itd. al ja sve sto sam procitala o tome i znanje koje sam o tome prikupila obuhvata i to da cak i ako se uci to se moze oduprijeti odredjenim ucacima, ili da dzini znaju ucaca itd. ako si recimo sihir pojeo to ne znaci da imas dzina u tijelu vec da on ima samo otvorena vrata da ti ulazi u tijelo i skodi a isto tako da izidje, potom sto svi misle da je sihir ako se uci a ti skaces po sobi ili prica nesto sto nisi ti??? ja sam isla prvo doktorima, nebi isla ucacu rukje dok nisam prvo ovo prosla, imam prethodni mi govori imas zastarjeli sihir i tome treba duza terapija, kaze korak do lijeka je da shvatis da imas problem sa sihirom, dok ovaj kaze ti nemas sihir ti bi trebala da se obratis medicini, nije moj naslov situacije dzabe naslovom IZGUBLJENA SAM!!!!!! sada ispadam cak luda!!! medicinski nalazi uredu, nema sihira, a meni nije dobro!!!! vise mi niko nevjeruje da mi nije dobro!!! svi misle da sebi umislajam i da volim citav dan lezati i nikud neici. ja bilo da lezim ili stojim meni noge drhte, kad sam glavu prala meni je srce zalupalo mislila sam da cu se onesvjetiti, noga mi zna odjednom da se trese bez moje volje itd!!! cesto mi naidje da bi povratila ali nista, na celu glave imam cudan osjecaj i cesto mi pod celom trza ili naoko ode!!!!

molim sve koji znaju sta da mi daju kakav savjet, ja sam uvijek bila vesela i rado sam radila a sad svi misle da sam se pustila da se predajem, a Allah zna da se borim al me osamuti i ja moram lezati!!!

hvala vam na oduzetom vremenu i halalite na greskama u pisanju ili izrazavanju, brzo sam pisala tako da nisam gledala imali gramatickih, leksickih, sintaksickih ili semantickih gresaka... hvala vam sto se trudite i sto pomazete kad je potrebno, da vas Allah nagradi.AMIN

Odgovori