Savijet(kako mi se promijenijo zivot)

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
malac89
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Sre Mar 28, 2012 9:41 pm

Savijet(kako mi se promijenijo zivot)

Post od malac89 » Čet Mar 29, 2012 5:38 pm

Poštovanje.

Ja u crnu magiju nisam nikad vjerovao sve dok mi se zivot od jedan put nije promijenio.
Bio sam se zarucio (obitelj ti trazi zenu pa odete na kavu upoznjete se pa ako ste se svidjeli jednom drugom onda se razgovara sa roditeljima pa onda onda oni razgovarju sa roditeljima od te cure pa ako se svidas ti njoj onda se zarucite.. sasvim normalno nisam jedini ) ali kod mene je nastao problem kad smo se vidili kao da se znamo cijeli zivot . sve je bilo u redu, nakon sta smo se razvojili ona je isla u drzavu gdje ona zivi ja u drzavu gdje ja zivim.E poceli su problemi nakon par dana .. curu je svaki dan bolila glava i trbuh dok je mene malo pomalo pocela glava boljeti.. nakon tri tijedna dobijem poruku da me ne moze voljeti da su je roditelji na silu zarucili da me nikad nece voljeti sta je bilo bilo je hladnokrvno napisana poruka.e onda se moje ponasanje promijenilo poceo sam misliti o nekim stvarima koje nikad nisam mislio . glavobolja je sve jaca i jaca bila . razgovor sa roditeljima je jako lose krenulo cak sam im reka da su mi sve oni napravili i rodbina kako su mogli da su mi i zivot unistili i napravili crnim. Nasao sam jednog gospodina koji lijeci molitvama i daje bijoenergiju napravijo mi je hamajliju koju dan danas nosim . .sve je bilo u redu sve do par dana . Imam glavobolje i mucnine u zeludcu i to jake vec 10-15 dana ..osjecam jaki nemir.idem na fakultet ne mogu nista zapantiti. jaki umor osjecam .Placem iz cistog mira.Kad sam na posao dok radim i u pokretu sam glavobolja prestane .dok sam sa kolegama nema glavobolje.cim dodem kuci odma glavobolja pocinje .plasim se cim se vrata pomaknu od promaja . također nesanica .dosta mislim o toj curi.kad pogledam sat skoro uvijek su mi parni brojevi . npr 07:07 , 8:08,09:09,10;10 ,18:18,19;19,itd .
Ne znam sta vise ucinit .Volio bi se da se sa tom curmo pomirim ali sam sve nade izgubijo i sve teze i teze mi je svaki dan :

Odgovori