Kako se nositi s ovim problemom

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Eldar
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Maj 09, 2012 7:41 am

Kako se nositi s ovim problemom

Post od Eldar » Čet Maj 10, 2012 3:14 pm

Esselamu alejkum
To mi se desilo ima mjesec dana.Kad sam lego taman da uđem u san nešto me pritisnu po leđima nisam mogao maknut ni rukama ni glavom. Počeo sam da učim al me sve više pritiskalo nakon nekoliko me je pustilo, poslije toga sam drhtao. U mene je ušao strah, po glavi mi se motaju ružne i nelogične misli i onda mi počne srce jako lupat. Bezvoljan sam, nemam nikakve motivacije, nije mi ni dočega. Sumljam na svašta i onda me uhvati panika. Išao sam kod doktora oni nisu našli ništa. Išao sam kod hodže da mi uči rukju i dao mi je naučenu vodu. Kad sam pijo vodu stalno sam mokrio, imao pritisak u ušima, buljio u jednu tačku. Nekad nemogu po noći zaspat. Klanjam svih 5 dnevnih namaza ne pijem alkohol, nepušim. Sad pijem naučenu vodu al ja sam na nju naučio. pred spavanje preslušam rukju i upalim bekare da uči. al i dalje po danu mi ružne i nelogične misli motaju po glavi nakon toga srce mi jako lupa i mokri mi se često. Šta mi je činit da li mogu zakazat da dođem u Zavidoviće ja sam iz Mostara dajte mi neki savjet. Nek vas Allah nagradi Selam

Odgovori