Mislim da će se mnogi u ovome pronaći.

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Mislim da će se mnogi u ovome pronaći.

Post od salihp » Sub Jun 23, 2012 5:11 pm

Imam 20 godina. Do prije mjesec dana, nisam bio baš dobar čovjek. Ne mogu reći da sam mrzio sve ljude oko sebe, ali nekako mi je draže bilo kad sam zatvoren u svojoj mračnoj sobi. Na fakultetu sam se družio s rajom, sve je to bilo okey dok se ne vratim kući i opet isto. Onda, volio sam popiti, psovati ali znate onu "S kim si takav si", društvo je mnogo uticalo na mene. Klanjao nisam, čak sam mogu reći bježao iz džamije, liječio sam se od sihira mislim da nema više džina u meni (i hope). Odlučio sam prije nekih mjesec dana da počnem da klanjam, ali zaista, pokajao sam se iskreno (nadam se da mi je Bog primio pokajanje). Ali, problem je u sledećem... Kad god krenem klanjati, javljaju mi se u glavi neki glasovi, u stvari to je moj glas, pričam sam sa sobom, i u tom trenutku dok klanjam, kroz glavu mi prolaze one moje psovke od prije, loše stvari koje sam uradio i gledao, nikako da to skinem s uma i što mi je najogre to mi se uvijek dešava dok klanjam, i sve se bojim da mi Bog neće namaza primiti i onda mi nekad dodje i da prestanem i vratim se na staro, mada znam da je to sve djelo šejtana. Molim vas, ko god da pročita ovo, ako znate neku dovu da izbacim iz glave ove ružne misli bio bih mu zahvalan.

Odgovori