Molim vas da mi pomognete - sihr u potanju

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
dejanmimi
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Jan 27, 2013 6:11 pm

Molim vas da mi pomognete - sihr u potanju

Post od dejanmimi » Ned Jan 27, 2013 7:08 pm

Selam Alejkum..
Molim vas za pomoc.. ne znam kome se vise mogu obratiti.. Bila sam sa momkom u vezi, dogovorili smo svadbu, datum, sve.. Iz cista mira mi je poslao poruku da sve otkazuje.. Dosao je kuci, bio agresivan prema ukucanima, glas nije njegov, oci nisu njegove..

Majka i mama su posumnjale da mu je neko nesto "napravio". Mama njegova je otisla hodzi gdje je ovaj rekao da mu je bivsa cura napravila sihr.. da se to mora skinuti a da ga vodi nekom covjeku koji uci iz Kur'ana u Cazin.
Ja sam isla hodzi u Bihacu koji se isto bavi lijecenjem iz Kur'ana.. Ovaj mi je rekao da nam je napravljen ljubavni sihr od njegove bivse cure.. s tim da je zadnji put napravljeno na nas dvoje, a prije toga njemu samom dva puta - da ga ne ide nista u zivotu (ima saobracajne nesrece non stop, kicma mu je povrijedjena jer se zabio u drvo s namjerom da se ubije)..

Meni je hodza ucio i rekao da je dio toga skinut sa mene ali je problem sto mu niko ne moze pomoci ako se ne uci u njegovom prisustvu. Roditelji ga ne mogu dovesti u Bosnu, oni svi budu u Austriji. Ne zeli cuti ni za sta, ni za koga. Ni sa kim nerazgovara.. Kako da mu pomognemo, ne zeli ici nikome ko bi ga mogao izlijeciti....

Odgovori