tumacenje sna

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
bina32
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Feb 11, 2013 5:38 am

tumacenje sna

Post od bina32 » Pon Feb 11, 2013 1:52 pm

Sanjam da mi drugarica govori da se duh njene nene "zalijepio" za kokosinjac,to sam cula u snu i pocinjem se gusit,kao da me neko gusi,budna sam al se ne mogu pomac,pokusavala sam da ucim Bismillu al nisam uspjela,nije mi dalo,pokusala sam ucit suru Ihlas,ne moze,mislim da su mi oci treperile,pokusavala sam nekoliko put,dok nisam uspjela proucit Bismillu,sure Felek,Nas i sve sto sam znala,nisam smjela otvorit oci,toliko sam se uplasila i preznojila sam se,pa mi treba pomoc,dal to nesto znaci,citala sam na vasem forumu sve o sihirima,slusala sam Rukju,nisam imala nikakve simptome,osim sto kasljem,al to sam se vjerovatno prehladila,molim za odgovor ako neko zna nesto,unaprijed hvala.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: tumacenje sna

Post od Enes » Pon Feb 11, 2013 2:36 pm

Selam alejkum
Snove nije lako protumaciti ali odredene snove mozemo vezati za dzinski svijet i stanje osobe koja sanja.
Ovo sto ste naveli, moze biti pokazatelj da Vas neki od dzina uznemirava i da pokusaje tom prilikom da uđe a i ne mora.
Moj savjet jeste, pored redovno obavljanih namaza, pred spavanje uradis sljedeće:
1. abdestiti pred spavanje,
2. leći na desnu stranu,
3. proučiti pred spavanje:FATIHU, ELIF LAM MIM(1-5 ajet sure Bekare), AJETUL KURSIJJU I DVA AJETA POSLIJE AJETUL KURSIJE(255,256 i 257 ajet) i zadnja tri ajeta sure Bekare (284,285 i 286 ajet Bekare)
4. prouciti po tri puta sure ihlas, felek i nas, sastaviti šake (kao kad hoćemo zagrabiti vode) puhnuti u njih i potrati tijelo koliko mozemo dokučiti.

Ovo gore može pomoći i problem može nestati, ali isto tako navedeni kašanje moze biti reakcija džina u tijelu, na učenje Kur'ana.
Ako ovo ne pomogne, onda Vam preporučujem da idete na rukju da se provjerite, jer slušanje preko nekog medija nije uvijek pouzdano kao test.

Molim Allaha swt da ti olakša.

Odgovori