pobacaji

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
merjem2013
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Mar 26, 2013 4:12 pm

pobacaji

Post od merjem2013 » Pet Mar 29, 2013 9:07 am

Esselamu alejkum!
Imala sam dva pobacaja u posljednje 2,5 godine, obje trudnoce uredu. prvi pobacaj u 6,5 mjesecu, do tada sve uredu, infarkt posteljice, a drugi pobacaj u 1. sedmici 9. mjeseca, zamutila se plodna voda. doktori kazu da ne mogu naci uzroka takvim pojavama, da se samo desi. nikakvih znakova nije bilo, bolova, naznaka. Trudnoce su bile uredu dotada, a inace sam fizicki potpuno zdrava, kao i muz. Jako dugo vremena, godinama, desava mi se da me navece nesto gusi, nekad jace, nekad slabije, u nekim periodima cesce, pa rjedje, a popusti me kad proucim sure ihlas, felek, nas, ajetul-kursiju isl. u trudnocama mi se nije desavalo, osim jednom u 1. trudnoci. rijetko klanjam, mjesec ramazan postim i klanjam. imam fin brak i u finoj sam finansijskoj situaciji, inace nemam neke sekiracije osim ovoga. 2. trudnoci smo se jako radovali ja i muz i svi koji me poznaju, svaki put kad me vide komentarisali su da fino izgledam i da fino napreduje trudnoca. je li moguce da je sihir ili urok a sve se desava Allahovom dž.š. voljom i odredjenjem? znam da trebam imati sabura i da se Allahovom voljom desavaju i teze situacije, ali voljela bih da sebi pomognem ako mogu, uz Boziju pomoc.
Hvala na odgovoru

Odgovori