sumnja na sihire

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
mery
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Okt 30, 2012 4:12 pm

sumnja na sihire

Post od mery » Pon Jul 29, 2013 9:55 am

Selam, molila bih da mi odgovorite,da li smatrate da su mi urađeni sihiri?
Ja sam trenutno u drugom stanju i moje brige su još veće,da postoji to neko zlo ,koje mi sve uništava u životu,pa će mi i ovo upropastiti. Već posljednje 2-3 godina imam raznih problema,sa opadanjem kose,alergijom,nemogućnosti pronalska posla, bez razloga narušavanjem dobrog odnosa sa partnerom i još mnogi dr.problemi. Sve to navelo me da pomislim da možda postoje sihiri,ali nikada nisam to ustvari provjerila. Prije 2 večeri sam imala vrlo ružan san,zbog koga sam vrlo nemirna i voljela bih da mi odgovorite da li on nešto znači.
U snu mi se pojavila jedna mrtva žena,za koju su svi za vrijeme života govorili da je sihirbasica. Ona je sjedila na jednom kauču,ali mislim da niko drugi nije vidio da je to ona osim mene. Kada sam je vidjela počela sam da učim kulhuveha,suru nas...Onda sam primjetila da ona drži zeleni tespih u ruci. U tom trenutku baš su moji ukućani pričali o tome da li ću se uskoro zapoliti i ona je ustala i nagela se prema meni i na uho mi rekla sve su to sihiri,moraš to rješiti ,jer inače i to(pokazala je prema stomaku) neće biti dobro. Odjednom se ugasilo svjetlo u sobi i ja sam onako u strahu počela da dozivam sestru da upali svjetlo i tada sam se probudila. Strašno sam uznemirana nakon ovog sna i pitam se da li on nešto znači i zato vas molim za pomoć.

Odgovori