sihir u braku

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
aida22
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 11:35 pm

sihir u braku

Post od aida22 » Pon Feb 10, 2014 12:46 am

Es-ELAMU ALEJKUM svima nova sam na forumu.Klanjam i trudim se da izvrsavam vjerske propise.Vjerujem da sihiri postoje,ali da nama neko zeli da naudi i napravi sihir nisam vjerovala dok ja i moj muz nismo nasli stari ulozak sa krvlju koki je stavljen mom muzu u obucu (on je to vidio i nije nagazio).Pored toga duze vrijeme(oko 2 godine) zelimo drugo dijete ali nikako da se desi.To me cini ljutom,razdrazljivom,stalno placem bez ikakvog razloga,osjecam da me niko ne razumije zatvaram se u sebe.takode mi nekad dode da se pomirim sa situacijom i da sama sebi kazem da nije jos sudeno,ali me opet spopane neki nemir i panika pa padnem u ocaj.Pored toga ja i muz se svadamo bez ikakvog razloga zbog sitnica,cesto sam i ljuta i zivcana,navece skripim zubim i rascesljavam prstima kosu u snu ja to ne osjecam vec moj muz je to primjetio,takode da napomenem da osjecam strah da me neko gleda kroz prozor zbog toga vise puta provjeravam dali su vrata i prozori zakljucani iako znam da sam ih zatvorila.Da napomenem da sam muzu govorila vise puta da idemo nekom ko lijeci Kuranom ali on izbjegava. unaprijed hvala na odgovorima

Odgovori