spasite mi brak

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
mirela-alem
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 1:47 am

spasite mi brak

Post od mirela-alem » Ned Mar 09, 2014 2:17 am

selam.nova sam na forumu pa mozda i ne budem pratila sva pravila pa oprostite na tome..molim vas pomozite mi posavjetujete sta da radim.vec cetiri godine sam u braku,zivim sa suprugom sinom i suprugovon porodicom (majkom,ocem,bratom,razvedenom sestrom i njenom djecom) uzeli smo se bas iz ljubavi i u pocetku je sve bilo fino dok nisu poceli da nam se mijesaju u brak njegova majka i sestre...milion puta smo se svadjali i dovodili se do razvoda..bila bijena itd.prije pola godine kada sam osjetila cudne promjene otisla sam k lijecniku-rukijom zbog bolova u glavi koji nisu prestajali ljekovima..bila na snimanju glave osvicala u bolnici ali doktori nisu mi mogli ponoci... lijecnik-hozda rekao mi je da mi je bacen sihir kako se nebi odijelili da zivimo posebno..posle toga mi jepuno bolje ..mada san bila sam zaprepascena time sto mi je rekao...u tom periodu prije toga pa i danas moja svekrva govori za mene svakakve ruzne rijeci -nebih da nabrajam koje jer me stid...moj suprug sve to zna ali idalje ne zeli da ucini nista povodom toga...ne znam kako da ga ubijedim da se okrene meni i djetetu i da nam je jedini spas da odemo iz ove kuce...posavjetujte me ,pomazite sta da radim jer ukoliko se ovako nastavi zavrsice se razvodom..

Odgovori