Hvala.

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Meliha87
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Avg 06, 2014 11:59 am

Hvala.

Post od Meliha87 » Sre Avg 06, 2014 12:53 pm

Esselama alejkum
Ja sam Meliha, imam 27 godina i trebam savet. Ja sam redovni klanjac, i neko ko se trudi da postuje sve Allahove propise, no ja vec 3 godine osecam neke tegobe koje ne mogu da objasnim, sve je pocelo sa trzanjem ruku na namazu , pocne na jednoj pa se nastavi na razlicitim delovima, dozivanje moga imena u prazoj sobi, osecaja da neko zuri u mene nocu, dodira po licu , vratu, nogama, nalazenja dlaka na dodnjem vesu, jedno vreme nisam smela da spavam sama u sobi. Onda sam slucajno naisla na informacije o rukji i pocela sam da dowim i slusam Kuran stalno, ali ja imam operisane kukove i kad slusam Rukju moja leva noga jako trza , toliko da me plase da se ne povredim, ja stalno osecam bol u donjem levom kvadrantu stomaka, kada ucim El Fatihu on predje na ledja pa posle opet oko pupka, isto kada uci Rukja pocne glava da me jako cese, neopisivo jako, jedno vreme bi mi kad god bi se negde cula muzika koza gorela i jako me svrbela, sve dok ne bih pustila Kuran. Ali ja imam i jedan drugi problem ja sa mojih 27 godina nikad nisam imala nekoga ko bi mi se udvarao ili kome bih se na duze staze svidela, ja studiram medicinu , smatram se normalno, ali svaki put kada se nekome svidim ili se meni neko svidi to traje svega nekoliko dana, jednostavno pocnem jako ruzno da mislim o toj osobi a i ona pocne da me izbegava, jedino u Ramazanu primetim da neko mi se i javi a posle Ramazana vec odmah pocnem ili ja da se udaljavam od te osobe ili ona od mene. Mimo Ramazana ne uspem ni dve dana o nekome da mislim a da treceg ne pocne ili da mi je jako mrzan ili da sam ja njemu. Pre dve gdoine sam sanjala san u kome me je veliko krilato cudoviste jurilo ja sam bezala ali sam u jednom momentu stala i resila da se borim okrenula sam se i ispred mene je stajala osoba ja sam joj prisla i pocela da ucim jednu dowu na njena prsa ona ja pala a ja sam nastavljala da ucim sve dok se nisam probudila. Druge noci sam sama sebi uradila ono sto sam sanjala, ucila sam sve do sabaha i osetila sam da se veliki kamen podigao, toliko veliki da sam na tren jako udahnula kao da mi nije dao da dise. Druge noci sam sanjala zensku osobu koja je dosla da napravi nesto u nas dom, nisam videla o kome se radi, jer je bila okrenuta ledjima, a samo sam cula da je to nesto u nasoj sobi, komsinica preko puta, koja je prava vernica je vristala na nju ' kako mozes Fatihu (mome bratu) tako nesto i da pomislis da uradis, ja sam u snu za to vreme klanjala sabah, kada sam po zavrsenom namazu krenula kod komsinice , dve zene su me pitale na vratima 'gde je dzamija gde bi mogle da klanjaju i ja sam im objasnila a potom sam krenula kod ovo komsinice da je pitam o kome se radi , na koga je vristala, ona je sedela na krevetu a njen muz je klanjao ispred nje dok je u pozadini izlazilo sunce. Halalite mi sto sam bila ovoliko presiroka, ali ovo me muci vec duze vreme i nisam imala koga da pitam. Hvala !!

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Hvala.

Post od Enes » Sre Avg 06, 2014 7:21 pm

We alejkumusselam,
Allah najbolje zna ali po svemu opisano, vrlo vjerovatno da postoji dzin u tijelu koji je zaljubljen i on je razlogom zasto pocinjes mrziti svakoga tko ti se priblizi po pitanju braka.
Pokusaj ici negdje na rukju pa da utvrdis sta se desaje s tim da sam proces lijecenja takvog poroblema zna da potraje.
Molim Allah dz.s. da ti olaksa.

Odgovori