sihr u braku

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
11love88
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Sep 05, 2014 7:26 am

sihr u braku

Post od 11love88 » Pet Sep 05, 2014 8:23 am

selam alejkum. htela sam ovde napisati svoje iskustvo.ja i muz smo u braku pet god. brak je poceo iz ljubavi, i zato sto smo oboje zeleli Allahovo zadovoljstvo,kao i svi mi. prvo vrijeme oko jednu god to je funkcionisalo kao bajka, zelio je sto pre doci kuci da me vidi, u svemu je bio zadovoljan samnom, svima je pricao o meni. oboje smo hteli vise nauciti od arapskog jezika i kurana, studirali zajedno u arapski. onda je on dok smo bili u studirali ,dosao na odmor kratki u svoj kraj,i kad se vratio poceli su se nasi odnosi mijenjat na cudno, poceo je traziti razvod za sitnicu, i ja sam tako osecala, nikako nije podnosio boravak u kuci,al onda kad izadje mene hvali i govori prijateljima da se fino ponasaju prema supruzi. pocelo je da mu smeta bilo sta da uradim, a i meni isto. oboje se jako volimo, ali ovo te iscrpi. sto sam vise radila dobro prema njemu, njegova ljubav se povecavala ali istovremeno je sve vise s e lose ponasao prema meni, sve je radio stvari koje vode ka razvodu. to su bile katasrofalne stvari. to su bili veliki grijesi. kaze nezna sta mu je. nemoze da razume da je on, i sta se desava. kaze boli ga grijeh a jos vise boli ako sam ja tuzna.
posle nekog vremena ja sam radila hidzamu i tad sam osjetila puno olaksanje, nestalo je svaki vid nervoze, ono da mi on smeta, pocela sam da normalno prihvacam zivotne situacije, bez da se zbog sitnice padnem u haos. ja licno sam osjecala napad pre ove hidzame nesto kao da me obuzme vatra ,sve me u plucima bolelo kao da cujete bas neku strasnu vijest pa vam se prsa stegnu. to dvodi do placa, i to sto mi je sklanjalo taj osjecaj su rijeci, la ilahe illallhu wahdehu la serike leh,lehul mulku ve lehul hamdu ve huve ala kuli sejin kadir. to sam ponavljala dok ne prodje. to je bukvalno bol kao i svaki drugi i osjecas kako ti gori tijelo, a nista se nije desilo. ili sam samo prije toga mozda srela njegovu familiju,napravila rucak, nesto fino uradila..
onda sam ja nakon duugog ubedjivanja rekla njemu da uradi hidzamu, jer on rukja neda se spomenit, to je njemu kao kad si po dzinima imas neki nedostatak. i uradi on tu hidzamu. posle toga on je postao jako smiren, nije psovao, koristio ruzne rijeci, udarao, ja sam bila najljepsa zena u njegovim ocima, Allah zna koliko je puta spomenio da me voli u jednom danu, hteo je da me drzi pored sebe.. stvarno nam je bilo fino. mogla sam da ga pitam za nesto a da se ne naljuti. mogla sam da trazim da kupim sebi neku sitnicu.a ne ko prije da sam glupa sto uopste pitam.
to sto se tice sihra, meni je to bukvalno zadnja solucija,ama kad ono neznas sta vise moze biti ostane mi da pomislim na ovo.
inace jedna osoba iz njegove familije je uvjek bila protiv toga da smo zajedno, uvjek je htela se samnom takmicit, u svemu da pokaze samo da sam losa. vezano za ovo ona koristito na njima ima imena a izmedju ostalog i moje napisala. zvala i neku zenu sto kaze otvara, i ona joj rekla sta sve ima u kuci. i neke stvari veane za mog muza. kao ona se sad brinula za mog muza pa zvala. nebitno, ali kad god odemo tamo mi se svadjamo, nikako da im udovoljis.da se vratim. kad je on uradio hidzamu ova zen je bila na more, petnaet dana, i sve ta bajka je trajala kod nas bas do dana kada se ona vratila i on otisao na stanicu da je uzme.doso je kuci i rekao da zeli razvod cisto,poneo nabrajat sitnice koje ja radim. njemu je za sve razvod. i onda poceo je upadati u lose drustvo, raditi neke gore grijehe, nismo ga niko mogli prepoznat. on meni govori nije moja greska, svi ga pitaju jel ima problema u braku, pa se tako ponasa, kaze ne,vec kao da ima dvije osobe u sebi, nezna sta se desava, ubio bi se, cak i ti prijatelji sto su s njim od prije cude mu se za ta djela sto radi .on nemoze da razume sebe al neznA sta ga je zaposelo. kaze u meni dio place,necu da rdim te stvari. meni kaze da se rastanemo, ali da nemoze da prekine brak,i ubio bi onog ko pokusa da pokvari nas brak. kaze nesto jace od njega uzima energiju, kao da nije svoj.
ja sam cesto znala dovit, ucila onu dovu onog sto je u nevolji, i istigfar, ali isto istrosena sam,tuzna, dusa mi place od svega sto prolazim.
nepricam o svojim problemima vise, da i drugima ne bih dan ucinila tuznim, znam da je pomoc samo od Allaha. znam da onaj sto radi suhr, nece uspjeti, jer Allah je to tako obecao u quranu. nekako cak sam se u svim ovimiskusenjima jos visevezala za Allaha, moj jekin ,ubedjenje se povecalo.. cak sam skoro i suru bekara naucila napamet haha eto ima hajra
ako ima neko ko uci rukja na podrucju svedske neka mi se javi

Odgovori