Savijet u vezi problema s Majkom

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Zrno
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Feb 27, 2014 9:58 pm

Savijet u vezi problema s Majkom

Post od Zrno » Ned Sep 28, 2014 10:05 pm

Selam Alaikum draga braco i sestre molio bi vas za sto iskreniji i pošteniji savijet
Insallah će te mi moći dati to sto tražim.
Ovako oženjen sam sa Elhamdulillah ženom imam Elhamdulillah kćerku s njom ali
uz tu svu sreću dolazi naravno i iskušenje trudim se tako mi onoga u čijoj je ruci
sve sto postoji sto je postojalo sto će postati i moj život da se stvarno trudim da budem
sto bolji muž svojo ženi da budem sto bolji otac svojoj kćerki i tu uvijek pretražujem i istražujem
život našeg Muhameda s.a.a.v i Elhamdulillah uspijevam atomski ogranak njegovi
karakteristika da budem. Sad uz taj sav Bereket koji je Rahman Allah podario mi dolazi
Prepreka moje rođene majke ona je doslovice napustila islam radi dunjajlucki radosti
I ja nemam pravo da to sudim i kritikujem jer budem li to radio nisam ništa bolji
Od Iblisa Allahovo prokletstvo bilo nad njim ali nasuprot tom svemu pokušavam i da budem dobar
sin.
Moja majka je od prvog dana bila suprotno mojoj odluci za moju ženu i uvijek su ona i moja sestra
Neke greške tražili da poprave i svađe je dosta bilo da ne bi bilo dalji rasprava i svađa ja sam odlučio da sa svojom ženom odselim u drugi stan i Elhamdulillah sve je uspijelo sad došao je period 9 mijeseca trudnoće moje žene i ja sam ostao bez posla niti para niti posla ali Elhamdulillah "nemogu dovoljno puta da kažem" za ženu koju mi je Allah darovao
Jer je u tom naj gorem vremenu držala uz mene i ništa mi nije rekla čak ni kad 7 dana nismo imali ništa jesti moja majka i sestra su išle po skupim restoranima i jele nisu nas ni pitale imamo li šta za jesti a kako ću platiti račune neću ni da spomene ali Elhamdulillah Allah je uvije bio tu i molim ga da uvijek ostane uz mene i moju familiju jer zaista ako me on napusti među gubitnicima sa na oba svijeta.
Sad one nove price izmišljaju protiv moje žene kao da ja noj uskraćujemo njenu slobodu Itd. Tako mi mog Gospodara Svemogućeg nikad svojoj ženi nisam ništa zabranio već sam je uvijek savjetovao i Elhamdulillah uvijek me je poslušala.
Dok sam stanovao sa majkom i sestrom plaćao sam im kiriju da mogu da budem u stanu a hranu sam sebi sam moro kupovati i kuhati.

Allah vas nagradio po savijetuj te me kako dalje sa svojom majkom da postupam i sestrom jer stvarno kad GOD me zovnu u posjetu ne osijecam se dobro došao kod njih. Smeta im sto zovem selam smeta im sto me žena voli i voli poslušati smeta im sto mi je Allah podario da imam Elhamdulillah dovoljno da opskrbim svoju familiju.

Odgovori