sanjanje sure nas, felek , i ajetulkursijj

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
11love88
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Sep 05, 2014 7:26 am

sanjanje sure nas, felek , i ajetulkursijj

Post od 11love88 » Čet Okt 02, 2014 12:50 pm

Selam alejkum. oprostite ako ima slicna tema. pisala sam na forumu o problemima ili iskusenjima koje sam prolazila u brkau, i zadnja mi je ono opcija bila to da moze sve to biti uticaj sihra. doduse mi ispunjavamo sve te simptome bar vezane za sihr rastave, iako se jako puno volimo. ono sto bih ove htela reci, je da sam skoro bas ono bila na ivicu svoje snage, jer svaki dan se desava neka svadja kod nas, i onda sam pocela sanjati jedne snove.
cesto molim olaksicu od Allaha, mi nismo isli na nikakvo ucenja rukje, ali ja sam sanjala sinoc kao jedan covjek uci nesto neznam sta, i tu su neke osobe neka zena neko dijete, i malo cudno kao da se to dijete razdvaja na dva dijela, i tad u san sam ja pocela uciti ajetulkursijj, suru felek i suru nas.. i tad kao da se vracalo sve da bude normalno stanje.
sta moze znaciti ovo ucenje u san, nekako sam priznajem osjetila olaksicu kad sam se probudila, cak sam onako bas bila raspolozena..
doduse, kontaktirala sam jednog ucaca rukje prije nekoliko dana, on bi trebao doci u ovaj grad za nekih nedelju dana.. moj muz bas ono nece da ide na ta ucenja rukje.
Sad da li isto ucenje ovih sura moze znaciti neku povezanost sa dzinnima, da li se moze reci da imamo problem sa dzinnima ?

ja takodje kad imamo nervozu, al to se moze objasnit kao stvarno neka vrucina kao neki nalet necega, ja nam na vodu proucim suru felek nas i ikhlas tri puta, ili po jednom, kako kad imam vremena, i stvarno poslije toga prodje ljutnja.. ja se i sama sklanjam muzu kad ga ufati ta ljutnja ono ni od cega , kad on na primjer ako se casa ne skloni sa stola on za to spominje razvod, sto je bas onako banalno.. a ovamo kao umire zamnom, aman. tako sam radila evo skoro godinu, to sa vodom, jer ovo bude kao neka borba , Allahu mustean.

halalite sto sam ovako dug post napisala, Allah vam dao svako dobro i nagradio za vase citanje i vrijeme :-)

Odgovori