Sihr ili nešto drugo?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
harishotic
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Mar 06, 2015 1:12 am

Sihr ili nešto drugo?

Post od harishotic » Pet Mar 06, 2015 1:23 am

Esselamu Alejkum draga braćo,našao sam ovaj forum na internetu i imam veliki problem a nemam skim da se posavjetujem pa se iskreno nadam da ću ovdje dobiti pravi odgovor,dakle u pitanju je zdravstveni problem za koji liječnici nemaju rješenje.Prije 3 godine sam sjedio navečer za računarom trazio nešto po internetu kad me je iznenada steglo u grlu kao da me neko davi i nisam mogao disati,naravno prije toga nikad ništa hvala Allahu,odem tu noć u hitnu oni izmjerili tlak,ekg srca sve uredno,dadnu mi injekciju za smirenje ja se samo opustio malo ali to stezanje nije prestalo,nakon 2 dana upute oni mene na ležanje,uradio ultrazvuk srca,snika pluca,stitnu,hormone,rtg pluća sve se hvala Allahu pokazalo zdravim,ne znaju šta će sa mnom i pošalju me na neuropsihijatriju misleći da se radi o psihičkoj bolesti,međutim za to vrijeme dok sam bio na psihijatriji meni se pogoršavalo u smisli da sam počeo plitko disati,falilo mi je zraka,stalno sam morao da podrigivam i gutam zrak kako bi mogao disati,a doktori kao doktori samo tablete na tablete međutim ništa,silne antidepresive i šta ja znam šta još su mi davali,ali ni pomaka,otpuste me kuci sa dijagnozom somatoformne smetnje i davali mi neku terapiju ja sam to sve pio ali opet ništa,i evo danas je 2 godine kako ja to trpim,međutim simptomi se mijenjaju,prvo je bilo to stezanje ugrlu,sad je to u vidu plitkog disanja,gušenja,napada panike,lupanje srca,podrigivanja,znojenja,visokog tlaka iako mi je tek 19 godina,suviše sam mlad da bi mi tlak išao toliko gore,eh ja sam posumnjao na dzine i sihr jedne noci kada sam se probudio iz sna potpuno paraliziran,tj. oduzet,nisam mogao da se pomjerim,niti da progovorim,samo sam lezao nepomicno u strahu šta mi se to dešava,nisam toliko vremena provodio u ibadetu da mi Allah oprosti,ali sad kad odem na namaz sav se nekako unervozim tj. grčim se,noge se trzaju a ja to ne mogu kontrolisati,kad nešto proučim počnem zijevati,ili u namazu se počnem znojiti,naiđe mi val vrućine,moje pitanje je da li ja imam problema sa sihrom kako i sumnjam tj. da li dzini uzrokuju ovo moje stanje.Da vas Allag nagradi za odgovor.

Odgovori