Molim savijet

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Ana12
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Mar 06, 2015 11:31 am

Molim savijet

Post od Ana12 » Pet Mar 06, 2015 12:18 pm

Dobar dan,
Ja imam problem ...sve je pocelo ovako ..
Ja i decko smo hodali pet godina i prekinuli iz čista mira jer sam ja bila nezadovoljna.....Krenulo je s tim da nisam nikako mogla naci posao i onda sam pala u malu depresiju spavanja ,prestala sam se trudit oko bilo cega,ostavila sam ga i krenila iznova sa poslom novim deckom...ali nakon tri mj,prekinula i s njim isto iz čista mira..Da me netko pita zasto nemam odg,jednostavno ga vise nisam voljela ...vise se ne usudim upustit u vezu ,jer ne znam sta ce se desiti opet.Prvog decka i danas volim,ali kada bih se god culi u meni se pokrece bjes i mrznja...
Nakon godinu dana moje veze sa prvim deckom moja sestra je za njega iznmislila takve stvari da nisu istine,kad god bih bila kuci i spomenula njegovo ime ona bi se razbijesnila i htjela se od bjesa potuc samnom...to je trajalo sve dok nismo prekinuli ,da bi ona sad rekla da ne zna zasto se tako ponasala .U tom periodu nisam se puno ni cula s njom...Kasnije kad sam ostala bez posla i dosla kod njega zivjeti onda su poceli moji simtomi.....kad bismo navecer gledali jedno drugo u oci meni bi se prikazao strasan lik i ja ga vise nisam mogla pogledat ,ali nisam znala o cemu se radi, jer ja sam iz krscanske povucene obitelji.Dalje sam ja svakim danom gajila bjes prema njemu ,trazila sam od njega i vise no sto mi moze pruziti ljubavi...sve mi je smetalo ...po noci nebi mogla zaspat i gledala bi u njega ...razmisljajuci kako ovo ne ide i moram otic jer se sve vise svadamo i ne ide na bolje....Otada kad sam otisla sto se tice poslovnog uspjeha sve ide na gore ....krenivsi da dobijem uvijek posao koji mi ne plate ,,,jedva imam za osnovne potrebe ,kad sam nasla koliko toliko norm...varijantu posla svaku vecer bi isla piti jer nisam mogla spavat ...onda sam shvatila da nesto ne stima ....i sinoc sam procitala na ovoj stranici tekst i skuzila daje moj problem mnogo veci nego sam mislila.Trazila sam ja pomoc ali sam se uvijek plasila jer ne znas kome ides...i to nisu obicne stvari,a ne znam niti jednog hodu koji bi mi pomogao ....i da to su uglavnom bile i neke nerazmijerne cifre novaca koje ja ne mogu odvojiti niti zaradit jer velim ne mogu doci do normalnog posla...Molim vas ako netko zna di da se obratim i za malo novca koliko mogu skupit da se rijesim ovog problema spasit ce mi zivot.Molim vas..

Odgovori