Kad se ti Sluh pojaca na 10x

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Mirza1026
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 9:06 am

Kad se ti Sluh pojaca na 10x

Post od Mirza1026 » Uto Jul 14, 2015 11:40 pm

Bismillah
Zovem se Mirza i imam 29 godina. Jednoga dana sam odlucijo da prestanem da slusam Muziku (to jest Narodna, Zabavna, Sevdahlinke i sve ostalu Muziku sto ima Muzicke “Instrumente” Jednon sto nisam ostavijo da slusam jesu Bosanske & Arapske Ilahije i dosta I cesto slusam ucenje casnog Kurana na arapskom jeziku sa dosta drugi razliciti hafiza/ucaca Kurana. Od ote prve noci kada sam ja odlucijo da svu Muziku maknem sa telefona (da izbrisem/format) a ostale su mi samo Ilahije I Kur’an (MP3), meni se desilo nesto cudno. TobehJarabbii. Smjesno je rijet ili objasniti ali imo sam osjecaj kao da mi se Sluh (cujenje) pojacalo tako da bih mogo na 10 puta cuti bolje, cisto, jasno, I glasno. Nije sam to nego I razumjet cujeci iz daljinje od mozda izmjedu neki 15 metara do 25 metara sta osobe pricaju (ako je parr na ulici pa hoda zajedno, dali bih oni pricali izmjedu sebe ili sapucali jednome drugome ja ih cujemo kao da su do mene ili kao da kraj mene stoje. Drugi primer jest da cujem kad bih vjetar puhno po liscima ja bih mogo cut kad list kako odskaca od beton/asvalt po cesti. Tako se mi je to sve desavalo dok nisam otiso kod Hodze obican jedan Arap Egiptcanin izprico mu tako kao i vama, Sejh me sasluso dok sam mu ja objasnijo I reko mi je da sam ja nesto dobro uradijo (ostavijo Muziku) i da je me ALLAH Dzelleshanuhu pocastijo sa sluhom boljim. (Ja prije nisam imo problema sa sluhom ali tako mi ALLAH ja sam pretjeravo sa slusajuci Muziku tako da su mi slusalice od telefona/mp3 playera uvijek bile u ushima slusajuci muziku. Interesuje me vase misljenje dali nije to neki simpton halucinacije ili neki drugi dio Sihra? Molim vas ako imate kakav savijet ili ako ste imali slicno problema ostavite koment. Hvala naj ljepsha.

Odgovori