raspadanje braka i djece

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
tea
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Mar 08, 2016 3:15 pm

raspadanje braka i djece

Post od tea » Uto Mar 08, 2016 3:35 pm

trebam savjet i pomoc...naime jako losa nam je situacija ukucana..u proteklih godinu dana mozda i vise svakakve stvari se desavaju izmedju mene i supruga tako i djece..novci nam nedolaze,posao dobije pa izgubi,svadjamo se oko banalnih sitnica,djeca su u zadnjih mjesec dana nervozna,napeta,razdrazljiva...ja nezainteresirana za nista kao da sam vezana za stolac i mozak mi je iskljucen od svega..kad sam sama sve mi je ok ali kad je muz u kuci onda je rat izmedju nas koji nema smisla...prijatelj mi je dao broj od jednog hodže da mi kaze sta se desava on mi je rekao da vidi crnu zenu izmedju mene i muza koja nas svim silama pokusava rastavit i naudit tj. unistit mi zdravlje i mene i djece..malo mi nema smisla sta je rekao da ce napraviti zapise koje moram stavit u vodu i svi ukucani da pijemo kroz 3 sedmice i napravit zastitu na papiricu koju trebam da imama uza se...dali je to ispravno?? ali on naplacuje putem poste za te zapise dali se to kosi pravilima hodže? ili on nije za kojeg se izdaje?? ko bi mi mogao pomoci stvarno sam postala ocajna??? sta napraviti?? kako se rijesit te zene?? molim za pomoc!!

Odgovori