Sta se moze osjecati dok se lijeci Rukjom?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
nelasa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Apr 04, 2013 4:43 pm

Sta se moze osjecati dok se lijeci Rukjom?

Post od nelasa » Sre Mar 09, 2016 5:27 pm

Imam pitanje, nadam se da ce mi neko moci dati odgovor. Sin mi se lijeci Rukjom (vani smo). Oslanjam se na Allaha dzs i nadam se da smo kod ispravnog ucaca. Dobili smo: med da uzima svako jutro od 3-5 kasika, malsenovo ulje da se maze svako vece po celu, sol i vodu od ruze da stavalja u kadu i kiseli se po 10tak minuta svaki treci dan i isto tako da se maze maslenovim uljem svako treci dan i pije nacucenu vodu. Klanjam i dovim i molim Allaha dzs. da ga izljeci jer jasno mi je da lijek dolazi samo od Allaha dzs a Rujka i namirnice su pomagala koja koristimo da bi nas Allah dz.s izlejcio. Isto tako sam dobila instrukcije da mu ucim posle svakog namaza El-fatiha, Ajetul kuriju, Sure Elbakere (dva zadnja dijela) i Kulhuvalu, Kuleuzu bi rabi felek i kuleuzi bi rabi nas sve to po 3x svaki dan. Ovo se vec radimo skorom 2 sedmice.

Sinove reakcije: prvih par dan mogla sam primjetiti da mu je kao lakse, simputomi su minimum. Onda dodje dan kad ima puno simptoma. Pa onda bude kao malo lakse itd. E sad poslije zadnjeg kupanja u slanoj vodi kao da je malo povratio 2 put al vrlo malo. Inace to mu se nikad nije desavalo. I jutros kaze da mu je dosta pljuvacke doslo u usta sto inace se nije desavalo. Jeli ovo normalno? Sta mogu ocekvati tokom terapije.

Ako neko moze nesto o tome da napisa bila bi mu jako zahvala. Hvala mnogo na ovakoj divnoj stranci. Allah dz.s. vas nagradio!

Odgovori