Sihribaz ili vidovit?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
worried
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Mar 22, 2016 8:13 pm

Sihribaz ili vidovit?

Post od worried » Uto Mar 22, 2016 8:23 pm

Poštovani, tražim vaše mišljenje.
Naime, prije 10ak dana, sjela sam u kombi kod jednog čovjeka za kojeg sam po pričama čula da je navodno vidovit. Prije 2 mjeseca mi je to rekla kolegica sa posla (sad već bivša) koja je vozarila iz mog pravca.
Pričala je kako je vozač pogodio joj sve i nije išla u detalje.
Ono što se meni desilo je sljedeće ; jedno jutro sam krenula normalno na posao, proučila nekoliko puta Ajetul Kursijju, i ušla u taj kombi. Pošto sam bila sama sa tim vozačem koji je inače starijih godina, počeo je sa mnom razgovor pitajući me ime, prezime, datum rodjenja,gdje radim,imam li momka itd..
Onda mi je rekao da zamislim broj, i ja dodam još neke brojeve koje je on zadao i sve podijelim na pola i izračunam koliko ću dobiti. Dobila sam broj 6 što nisam naravno rekla na glas. ON JE TO I POGODIO.
onda mi je uzeo lijevu ruku i rekao mi kako sam osoba koja je previše svoje zasluge pripisivala drugima,i kako trebam biti ostrija u zivotu..
Zatim mi je zavukao ruku u njedra i rekao da postoji nesto sto me stiti i pitao me imam li problema sa momkom i odakle je on .Ja sam rekla da se ponekad svadjamo i on je rekao kako imam sihre i da ne trebam nositi crveno niti koznu odjecu koja je tog dana bila na meni, ali da se ne plasim. I poljubio me u celo 2x.
od toga dana svaki dan imam problema sa momkom, i svaki put kad vidim tog covjeka u ciji kombi vise ne ulazim, desi mi se nesto grozno..
sad sam ostala bez posla, a to mi se desilo i kolegici koja mi je pricala za njega.
sta da radim? da li je on vidovit ili sihribaz ili napaćenik?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Sihribaz ili vidovit?

Post od Enes » Čet Mar 24, 2016 4:07 pm

Zamislis jedan broj.
Ja neko ti da jos toliko, ja ti dam 12.
Pola baci u vodu, vrati meni moje, ostalo ti 6.
I svako put se pogodi, to je cista matematika.

Ostale stvari mogu biti nagadnje jer je uvod bio dobar.
Moze biti i da je bolesnik a moze biti i sihrbaz.
Allah najbolje zna.
Ne treba traziti uzrok u drugom, nego u sebi.
Koliko ti prakticiras od vjerskih propisa?

Cak ni sama praksa vjerskih propisa nije garancija za lagodan zivot ali se stvaraju bolji pred uslovi da ne dode do djelovanje sihra.

Odgovori