Tražim pomoć ili savjet

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Majka1971
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Okt 04, 2016 10:53 am

Tražim pomoć ili savjet

Post od Majka1971 » Uto Okt 04, 2016 11:32 am

Poštovani,
Majka sam dva sina, 22 i 14 godina. Moj stariji sin (sad ima 22 g) unazad 4 godine, tj. od svog 18 rođendana nije dijete kakvo je do sad bio.Naime, aktivno se bavio sportom, bio odličan đak, pristojan, uredan posvećen porodici i jako je poštovao sve oko sebe, razgovarali smo o svemu i poslušao bi savjete.... Napominjem, da nas je njihov otac ostavio i oženio se drugom ženom sa kojom ima dvoje djece. ja i moj bivši muž smo ostali u relativno dobrim odnosima i dogovaramo se oko djece. ali čim je moj sin napunio 18 godina on je promijenio prezime ( nagovarala sam ga da to ne radi ali nije bilo pomoći) i uzeo moje prezime. Negdje u to vrijeme je upoznao i jednu djevojku (kasnije sam saznala da ga je kolegica zamolila da je odveze kod jedne "babe" u okolini da ona navodno odnese poklon od majke jer joj je "baba" izliječila majku) i u našoj kući je nestalo mira i sloge. Nema ga kući po cijeli dan, auto, koje je dobio na poklon od mojih roditelja, nije dovoljno dobro, džeparac, koji mu je do tada bio više nego dovoljan, mu je mali, dovodi nju kući na spavanje, ide kod njenih babe i dede na spavanje, ona ga neprekidno proganja telefonom pa prestaje da se druži.... Ja sam kao majka to sve pripisivala "ludim godinama" ali situacija se pogoršavala stalno. Nakon nekog vremena su se razišli i tek je onda nastao cirkus, zovu njeni baka i deda, majka ucjenjuju prijete,,,,, U svoj muci oko toga svega ja odem da pospremim njegovu sobu i ispod kreveta nadjem upotrebljen ženski uložak i naravno bacim ga ne razmišljajuči. A njega ništa ne zanima, glava mu je u oblacima, neobrijan, ne osišan, sad živi u svom stanu koji prije izgleda kao brlog nego stan, okružen je nekim divljim prijateljima koji ga samo iskorištavaju a kad mu to kažem nastane svađa, sa ocem je na "vi" babe i dede, kao ni mene ili mlađeg brata ne nazove osim kad mu nešto treba. Mislite li Vi da je pod dejstvom crne magije? ili sam ja to kao majka samo umislila?

Odgovori