Molim, pomoc, savjet ili misljenje

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
An-Ilhana
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Nov 16, 2016 11:59 am

Molim, pomoc, savjet ili misljenje

Post od An-Ilhana » Sre Nov 16, 2016 12:28 pm

Postovani,
Molim Vas za poprilicno hitnu pomoc u slijedecem: Bila sam u vezi sa momkom dio prosle godine, nakon cega se pojavila druga zena (sa djetetom) s kojom je on nakon odredjenog vremena usao u vezu. Nista tu cudno ne bi bilo da njegov odnos sa porodicom i bliskim ljudima dok je s njom nije bio u potpunosti narusen. Njihova veza i zajednicki zivot obilovala je lazima, navodnom trudnocom i abortusom, o kom niko nema nikakve dokaze, cak ni da je dijete zaista bilo njegovo, prijetnjama i ucjenama. Pokusala mu je prodati stan, koji je zvanicno sestrino vlasnistvo. Nakon sto su osujeceni svi ti pokusaju, u jednom momentu je on mene kontaktirao, no nisam uzvratila. Pocetkom oktobra kad ju je iselio iz stana, dosao je sa isprikama i od tada smo ponovo u kontaktu. Kad sam u petak krenula na put, uredno smo komunicirali i upozorio me na moguce poruke cudnog sadrzaja sa profila na njegovim drustvenim mrezama koje su uslijedile, pa i preko telefona, nakon toga njegov poziv uplakanog glasa u kom navodno se miri s bivsom i ne treba ni da se vidimo ni da se cujemo. Opet bi to sve bilo uredno da nije blo upozorenje na to, i da od petka na ovamo niko ne zna gdje je on, niti ga se moze naci, niti s njim razgovarati nasamo. Radi njegovih roditelja, koji ga iskljucuju iz porodice jer je s njom, molim Vas neki nacin da im mogu pomoci. Mislm da se radi o necemu gdje biste mi Vi mogli pomoci, jer to odvajanje od porodice i zabrana komunikacije sa njima nikad nije dobra. Unaprijed zahvalna

Odgovori