Pitanje?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Amina
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 12:22 pm

Pitanje?

Post od Amina » Pet Jun 24, 2005 12:33 pm

Selam alejkum,

Redovno vas citam i da vas dragi Allah nagradi za vas trud i pomoc i savjete koje redovno pruzate.

Htjela bih da vas nesto pitam, ali ne znam odakle da pocnem.

Moja zaova je prosle sedmice pobjegla od kuce i pritome odvela svoju 1-godisnju curicu, pokupila je svoju i njenu odjecu, slike, kljuceve, pare, dokumente i jednostavno nestala bez traga. Nije cak muzu ni pismo ostavila zasto je otisla, znam da su to jutro imali malu svadju i da im u zadnje vrijeme nekako ne ide dan bez svadje ali ne mogu da razumijem zasto je tako naglo otisla.
On je dosao kuci i zatekao praznu kucu, ne znajuci gdje su one.
Mozete zamisliti koji je to sok bio za njega.

Nazvao je mog svekra koji je otisao kod neke zene koja mu je rekla da je toj mojoj zaovi podmetnuto nesto zbog cega je ona otisla, i ta zena mu je dala neku vodu kojom je morao svakih 10 minuta da pere njihovo lice (na slici) i ta zena je rekla ako bude prao njihovo lice na slici svako 10 minuta da ce se ona u roku 4 dana vratiti kuci. Moram naglasiti da sam cula da je ta zena saljevala olovo u vodu, zasto pojma nemam jer se ne razumijem. Zato se i obracam vama.
Ona se je vratila u roku od ta 4 dana.
Ona je otisla u cetvrtak a u nedelju je nazvala da hoce da se vrati kuci i da joj je zao, nije to namjeravala da uradi, i da jednostavno ne zna sta je dovelo do tog koraka.

Ta zena koja je dala mom svekru vodu rekla je da on dodje nakon 7 dana, tacnije danas opet i da ce mu ona reci ko je precizno podmetnuo to mojoj zaovi.


Ja se nesto ne razumijem u takve prakse, znam da je sve slicno tome zabranjeno od dragog Allaha, ali bi opet vas da pitam da li je to u redu sto je ova zena uradila i da li je stvarno moguce da ona moze saznati ko je podmetnu to mojoj zaovi.

Hvala vam velika za odgovor.

Selam.

Amina

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pet Jun 24, 2005 1:31 pm

saznati se može ko je to uradio, aliinformacije nisu bas pouzdana!
Druga stvar nije ni bitno ko je to uradio niti zasto, bitno je da se problem rijesi a rešenje nije saznati ko je to uradio, naprotiv to je pogresan smijer.
uvijek ce se bojati te osobe za koju kaze da je to uradila (a moguce da je zena ni kriva ni duzna).

Odgovori