dali neko moze pomoci

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: dali neko moze pomoci

Post od Senad » Sre Jul 27, 2005 7:53 pm

nisa napisao:Selam Alejkum,
htjela sam vidjeti dali mi neko moze pomoci sa mojim problemom. Vec 9 godina se borim sa svojim strahom i borbom da opstanem u zivotu. Sve je pocelo poslije poroda moje kcerke. Trenutno zivim i radim u Americi, imam divan posao i ja i moj muz, imamo dvoje zdrave dijece kad covjek gleda nema sta da mi fali niti razloga da budem nezadovoljna. Isla sam ljekaru i pila tablete za depresiju i ali nisu bas pomagale i to sam prestala. Moj osjecaj je jednostavno da zivot nema smisla, strah da cu sad imati srcani udar, non-stop borba sama sa sobom da ce sve biti dobro, jednostavno ne mogu zivjeti jedan normalan zivot. Najvise bih samo plakala i u zadnje vrijeme ne vidim uopste izlaz niti lijeka za mene. I muz mi isto tako ima probleme sa zeludcom valjda mene gledajuci bez volje za zivot. Molim vas ako mi mozete reci dali ima nade i pomoci i puta da izidjem iz ovoga i ako ima kako i sta dalje.
Unaprije od srca zahvalna
Esselamu alejkum!

Nista strasno,,, kreni vec jednom u susret svome Gospodaru, ali iskreno i vidjetces sto nikada nisi vidjela, osjetit ces slast koju nikada nisi osjetila nije dovoljno reci vjerujem i da bude sve OK..........ako kazes vjerujem onda i dokazi to se trazi... Potrebno ti je samo malo snage volje,
Ako odmah krenes olaksanje ces osjetit za tri mjeseca , za sest mjeseci zamolit ces Allaha s.w.t da ti nikada vise ne dopusti da se vratis stopama kojima si hodila.

Pronadi nesto o EJUBU a.s. pa ces svatiti da tvoje muke nisu ni blizu njegovih ali je bio ustrajan u svome vjerovanju i moci Allahovoj.

Mnoge kockice treba poslagati da bi se doslo do cilje pa bujrum!

Mu'minka
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Sre Jun 22, 2005 8:29 pm

Esselamu Alejkum

Post od Mu'minka » Čet Jul 28, 2005 1:50 am

Esselamu Alejkum sestro Nisa....

Kao sto ti brat Senad rece, u zaista u nasoj vjeri je svaki lijek.Inshallah, samo se vrati svome Gospodaru i od njega trazi uputu i lijek.Zaista je nas Gospodar milostiv i on prasta. Molim Allaha dz.s da ti olaks a sve tvoje tegobe i da ti da svako dobro i ovoga i onoga svijeta inshallah ,skupa sa tvojom famelijom. U medju vremenu provjeri privatnu poruku :)



Esselamu Alejkum
Mu'minka

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od xxxfatimaxxx » Čet Jul 28, 2005 2:57 am

"Hvala Allahu ,Gospodaru svjetova, Milostivom, Samilosnom, Vladaru Sudnjeg dana, samo se Tebi klanjamo i samo od Tebe pomoc trazimo!Uputi nas na pravi put, na put onih kojima si milost Svoju darovao, a ne onih koji su protiv sebe srdzbu izazvali,niti onih koji su zalutali!(El-Fatiha)

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Čet Jul 28, 2005 4:28 am

Selam alejkum

" A kada te robovi moji za mene upitaju,ja sam sigurno blizu : Odazivam se molbi kad me zamoli.
Zato neka oni pozivu mome udovolje i neka vjeruju u mene,da bi bili na pravom putu. "
( Bekare 186 ajet )

Odgovori