nana vasvija , evlija iz zenice ili ???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

izgubljenadusa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 23, 2007 8:24 am

Post od izgubljenadusa » Sre Maj 09, 2007 2:37 pm

naravno ne bih se nikada udala za nevjernika, ali ako on postane vjernik onda je to vec druga prica. nista dok ne izgovori sehadet i pocne upraznjavati islam :) sa druge strane mnogo je nas muslimana licemjera koji "klanjaju" idu na hadz isl sve ko staklo a ovamo boze sacuvaj ne bih da se grijesim stokaze nas brat ALLAH dž-s najbolje zna i on upucuje onoga koga On hoce.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Maj 09, 2007 5:57 pm

Bolji je nikakav musliman,od perfektnog nemuslimana,i da je licemjer nesmije se musliman ubit osim u nekim slucajevima,dok se nemuslimanom postupa onako kako se postupa,cak im se i selam ne naziva.Ili kako kaze za njih Onaj koji ih je stvorio.:Nece se pomiriti ni krscani ni jevreji sa vama,sve dok ne uzvjerujete kao i oni,a od njih su i oni od vas koji sa njima prijateljuju,jedva cekaju da muka dopanete da bi se veselili,a kada vas kako dobro nadje,od muke prste svoje grizu"... itd.Procitaj suru Et-Tewbe jasno ce ti biti sa kim imas posla.A onom koji klanja i ode na hadz,vece su sanse da mu Onaj koji Oprasta Oprosti,jer se namazom brisu grijesi,pocinjeni nakon svakog namaza,odrzava se kontakt sa Uzvisenim Stvoriteljem,dok se hadzom onaj koji ga obavi FORMATIRA sami covjek,tako da bude ko od majke rodjen cist od grijeha.Iskrena Tewba ucinjena Allahu za pocinjen grijeh,je nestanak tog grijeha.A dok sa druge strane ti si sa osobom,koja cini sirk Allahu.Cak i sejtan lanetullahi alejh vjeruje da je Allah Jedan a ti si sa gorim o sejtana,dok ne izgovori Lozinku za Dzennet

Hajro
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Maj 04, 2006 10:01 am

Post od Hajro » Čet Maj 10, 2007 7:47 am

MasAllah awt,
cisto, prosto, lepo, da i dete od 2 godine da potpuno razume.

Da te Allah swt nagradi i cuva.AMIN!

Hajro
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Maj 04, 2006 10:01 am

Post od Hajro » Čet Maj 10, 2007 7:50 am

Halalite za gresku,
mora da bude MasAllah swt ( subhane hu ve teala )

izgubljenadusa
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 23, 2007 8:24 am

Post od izgubljenadusa » Čet Maj 10, 2007 10:30 am

momak vjeruje u jednog Boga, tj u Allaha dž-s. (od svoje vjere ima samo ime) i ne slazem se da je bolje nikakav muslimaN? sta ce mi takav ? onaj koji nosi samo muslimansko ime.neka me Allah sacuva takvog.ja hocu vjernika koji ce praktikovati islam samnom,imam svijetle primjere gdje ljudi koji su primili islam zaista ga i praktikuju i jaki su u tome ne ide u krajnoost i . ovdje izgleda svako misli da je bolji od onog drugog.nije to ok. umjesto da pomognemo takvima da ih ima sto vise, i da nam bude drago sto neko i razgovara o Allahu a vi osudjujete tek tako.halalite molim vas nisam htjela nikoga uvrijediti ali mislim da nije ok.
selam

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Čet Maj 10, 2007 12:31 pm

profulali ste temu.
ovdje je rijec o neni vasviji a tema o momku je na drugoj strani.

Hafiz
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Pon Mar 12, 2007 9:32 pm
Lokacija: Toronto

Sellam!!!

Post od Hafiz » Ned Maj 13, 2007 6:40 pm

Selam alejkum!
Ma kakva evlija kavi bakraci pustite suplju pricu!
Gospodzica "izgubljena dusa " kao da provocira pa sve gore od goreg spominje!
Nego ti se spakuj i u Zenicu kod nane, da ti se dusa smiri i da zadovoljis znatizelju, kad to zavrsis pravo produzi u Zavidovice na Rukju kod Enesa da se ocistis od silnih necistoca sto su se vremenom nakupile i bit ce ti svve jasno ko je evlija a ko ne!

evijan
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Maj 24, 2007 8:16 pm

Post od evijan » Čet Maj 24, 2007 9:00 pm

Sto se tice Vasvije ona nema pojma oko toga.Traz te od Allaha pomoc da vas zastiti od nje

benjo
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 5:45 pm

Re: nana vasvija , evlija iz zenice ili ???

Post od benjo » Pon Avg 10, 2009 5:56 pm

esselamun alejkum draga braco i sestre,

sto se tice nane vasvije i hafiza bugraija...da on je preporucuje..a sto se tice nje...neka mi ALLAH oprosti ako grijesim...meni je ona sumljiva...bio sam kod nje sa mojom bivsom zenom...i mogu vam reci...da mi je to sve nekako licilo na sihirbaze, mislim kako moze jedan obicni ALLAHov rob da zna sta ce se desiti u buducnosti, subhanALLAH?...bila mi je preporucila da uradim neke stvari koje sam ja smataro protiv vjere...bila je rekla mojoj sada bivsoj zeni da stavi tri dlake u moej tri kosulje da budemo sretni...i ev vidite dokle je doslo sa tom srecom....razisli smo se....elhamdulillah! to je sve od ALLAHa...et ta moja bivsa zena i bivsa punica su redovne gosce kod te nane....al ja vam mogu reci i preporuciti...neidite....
oslonite se na Uzvisenog ALLAHa, dovite...molimte Njega...netrebaju vam neke nane i hodza...samo namaz i dova...

we alejkumun selam!

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: nana vasvija , evlija iz zenice ili ???

Post od meli » Pon Avg 10, 2009 6:18 pm

Selam alejkum
Upravo tako.Ja neznam zasto mu sluzi mozak na covjek?Mozda da ne bi bila glava prazna?Ma uklucite malo klikeri,kakve nane, djede?Sta ce vi?Kako mozete da vjerujete nekom sta vi kaze o buducnost????Ja to uvjek sebe pitam.

bila je rekla mojoj sada bivsoj zeni da stavi tri dlake u moej tri kosulje da budemo sretni
A za da imate srecu bolje se kupajte sa crveni jaja kao sto rade krcani kod nas heheh
Upravo tako brate benjo sve sta mora da radite je da dovite nasog dragog ALLAHA,da klanjate,sve drugo je DZABA samo gubenje vreme,novac i plus nagradeni ste za to sa jos jedan VELIKI GRIJEH.
Selam alejkum

Odgovori