treba mi pomoc,america

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Re: treba mi pomoc,america

Post od EMIRgr » Čet Jul 30, 2009 4:15 am

Es selamu alejkum

Jesil ti musko ili zensko ?
Ja sam cuo da ima Jemenac negdje u okolini Detroita koji uci rukju ali ne znam tacno o kome je rijec.
samir5 napisao:Trazim hodzu ili nekog ko zna uciti da mi pomogne ,zivim u michigenu ,america.Molim vas pomozite,isla sam kod doktora i sve je u redu ali ja se ne osjecam dobro,hvla vam puno.

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: treba mi pomoc,america

Post od Ernest » Sub Avg 01, 2009 8:36 am

Selam sestro. Nije samo slucaj sa tobom, vec sa vecinom muslimanskog zivlja. Svi bi htjeli da plate i da budu izlijeceni, da se ne potrude. Opet, svi ti koji odu kod lijecnika dobijaju savjet DA MORAJU KLANJATI, POSTITI, OSTAVITI KAMATU, SLUSATI AUDIO RUKJU, POKAJATI SE ZA PRETHODNE GRIJEHE UZ USLOV DA SE NE PONAVLJAJU. Sve i da te bilo koji lijecnik izlijeci sestro, bez namaza i ostalih kur'anskih propisa ti si otvorena, i pitanje je trenutka kada ce se ista ili slicna, ili potpuno drugacija vrsta bolesti opet pojaviti.

Korisnikov avatar
aljo78
Mlađi član
Postovi: 54
Pridružio se: Ned Jul 12, 2009 7:34 pm

Re: treba mi pomoc,america

Post od aljo78 » Ned Avg 02, 2009 5:03 am

Selam slazem se sa tobom brate nakon lijecenja rukjom terapija je obavezna znaci klanjanje namaza i pridrzavati se Islamski propisa inace je insan otvoren prema novim sihrima i dziniima znaci trebalo bi imati zastitu da se nebi slucajno opet ponovilo ali ipak to nakon lijecenja rukjom .
Ja znam da je u Bosni ucaca dosta ima samo ovde u Americi slabo ih ima ili se nezna a u Bosnu otici tezak je korak ko je opsihiren ili pod uticajem dzina.(Plus Fiancijsko stanje a i ostalo)
Ja licno trazim ucaca rukkje ovde u Americi ali jednostavno nema ih .
Ili ih ima pa nerade vise od mnogobrojni oboljeli .
Ovaj Dr.Hassan sto je postavljen pod podforumom je izgleda sihirbaz pita za licno ime i ime majke tako su barem rekli ljudi na Quranichealing.com koja je do neki dan radila a sad vise ne mislim da je sad nova stranica Quranichealing.net.

Znaci treba nam braco i sestre ucac rukje u Americi isto meni ko i vama i onda terapija .

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: treba mi pomoc,america

Post od Senad » Ned Avg 02, 2009 7:53 pm

Esselamu alejkum

Možda ću vas razočarat , mišljenja sam da bi se svi bosanci i hercegovci koji žive u USA i Australija trebali pod hitno vratiti u Bosnu i tu ostati da žive . Bi će te mnogo zdraviji a i lakšeje naći nekoga ako zatreba.

Esselamu alejkum

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Re: treba mi pomoc,america

Post od medina22 » Pet Avg 07, 2009 12:50 pm

Senad napisao:Esselamu alejkum

Možda ću vas razočarat , mišljenja sam da bi se svi bosanci i hercegovci koji žive u USA i Australija trebali pod hitno vratiti u Bosnu i tu ostati da žive . Bi će te mnogo zdraviji a i lakšeje naći nekoga ako zatreba.

Esselamu alejkum

zasto to ne vazi i za evropske drzave? :D

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: treba mi pomoc,america

Post od evlad67 » Pet Avg 07, 2009 1:36 pm

Selam aleikum
mozda zato, npr. sto sam ja za nekih 12 sati kod kuce insallah :)(naravno i ostali koji su blizu)
i na lijecenje mogu i preko vikenda da idem(a isao sam bas tako!)
ili mozda, ako hocu u dzamiju, nemoram satima autom putovat dok dodjem do neke dzamije, ima ih masallah puno,
ako nema nase u blizini ima arapska, ako nema ni njih, ima turska, njih ima uvijek, nedaju se braca turci :D
Ili neko od mojih treba pomoc, ili zbog bilo kog drugog razloga moje prisustvo je potrebno u bh, ja sam tu, i toga je bilo, razloga ima kamaru da se preferira da se zivi blize bosni i hercegovini,
a mozda ovi ovdje jednog dana reknu, nemozes vise klanjat, zabranjeno je, ja onda im ostavim sve onako kako jest i mogu i pjeske doc kuci, po kopnu je nemoram preko vode :D(sala mala sorry)
ili jednostavno, umrem, a ja ipak zelim da me ukopaju na mojoj djedovini, i nece se mati srkletit plaho da me preveze u bh :), ima ono svasta nesto sto daje prednost zivjet blize bh :)

Al ovo je samo teorija i pretpostavka naravno :) (osim ono sto sam rekao za stic za dvanaest sati, to je bas tako bilo kod mene preko vikenda sam isao na lijecenje!)

A Allah dz.s. najbolje zna!


Selam aleikum :)

evlad67

Halid Kekic
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Avg 09, 2009 6:29 pm

Re: treba mi pomoc,america

Post od Halid Kekic » Ned Avg 09, 2009 7:04 pm

Sellam,ja ti mogu dati Br.telefona od jednog Hodze koji zna i moze pomoci.
tel. (Cenzurisano iz razloga sto putem rukje nemoze putem tel nego samo oni koji ''otvaraju zvijezde'') . Halid

Odgovori