Dali iko poznaje?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Zbunjeni
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Pon Avg 27, 2007 3:12 am

Post od Zbunjeni » Pet Avg 31, 2007 6:01 pm

Hajro napisao:Ti u stvari nisi zbunjen,
nego si provokator,100%
ovde si dosao za provokaciju.
Zaboravio si mi reci da sam kafir i sihirbaz. Vi ljudi stvarno niste za ovakve diskusije. Cim god nadjete nekoga ko se uopste neslaze sa vasim misljenjem vi ga nazovete provokatorom, kafirom, nevjernikom, sihirbazom, i tako dalje.

Ako vjerujete u dzinne i sejtane, zar nije logicno da bih ti dzinni ili sejtani osjetili neku odbojnost prici blizu hamajlije KOJA je napravljena od Ayata i uceno nanjuh.

Ja nikad nisam tvrdio da hamajlija zamjenjuje vjeru u Boga i molitvu Boga, ali nemogu tvrditi da nema nikakve beneficije. Zbog tog razloga navedenog gore.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pet Avg 31, 2007 7:18 pm

Selam alejkum brate,niko ovdje nikoga ne naziva kafirom , pogotovo ne sihirbazom bez valjanog razloga i argumenta.Moras shvatiti da je vecina gostiju na ovom forumu imali iskustva ili ne sa ovakvom vrstom ljudi,pod plastom pomagaci,odmogli su pa su i dan danas neki od onih koji su trazil pomoc u istom stanju,ta njihova pomoc je kratkotrajna. Pitao si za osobu koja je ocjenjena sihirbazom od osobe u kojoj se ima povjerenja,te je to jedan od argumenata kako ne bi isao njemu ,i savjetovo druge da mu ne idu.Sa druge strane imas odgovor za nas na forumu nepovjerljive osobe,koja kontrira ispravnom nacinu lijecenja tacnije osobu koju vara.Ako postoji sumnja kod tebe za odlazak tom sto si naveo,nek ti posluzi kao argument hadis Resulullaha saws :"Prodjite se ( ostavite se ) onoga u sta sumnjate."tako ces sacuvat i sebe a i druge,grijeha koji se dobija odlaskom kod sumnjivih osoba.Ponavljam a na tebi je da se rijesis ostalih odgovora,uzmi primjer Buharije,kada je presao toliki put,kako bi cuo hadis od prve osobe za koju je cuo od drugih prenosioca,kada je stigao u to mjesto i nasao tog covjeka,vidio ga je kako poziva svoju devu ispruzenom rukom,kao da joj daje hrane,pa mu je deva dosla,upitao ga je imam Buhari Rahmetullahialejh,jesili ti taj i taj koji je cuo za taj i taj hadis,kada je ovaj odgovorio da jeste Buhari mu je rekao da otvori ruku,kojom je pozivao devu,kada je vidio da je ruka prazna,rekao mu je neuzimam te za vjerodostojnog prenosioca,jer kad lazes devu,sta je ostalo za nas druge.Tacnije kad si lagao devu,otkud znam da neces i mene.Ne pitaj previse brate,zadovolji se odgovorima koji su ti dati,tako ces sacuvati i sebe a i ostale od skretanja sa teme.Molim Allaha da ti da ono sto je dobro za tebe,i da te sacuva onoga sto je lose za tebe.amin

Smail

q

Post od Smail » Pon Sep 03, 2007 6:54 pm

ZBUNJENI,

nasao si pogresne ljude da pitas, poput talijana i AbuAmrIBNFadl, to su ti tupani koji su nesto procitali pa sad svima vaze.a ovaj AbuAmrIbnFadl tvrdi da je znanje navodno uzimao od medinske uleme, a medinska ulema je cista od ovakvih ljudi.

Ova dvojica kroz citav forum, govore o ljudima koje nikad nisu ni vidjeli da su sihirbazi, novotari, munafici i sl.
jer su valjda stekli znanje pomocu kojeg mogu da gledaju u ljudska srca, i to cak na daljinu.

al uskoro ce sve izaci na vidjelo

a AbuAmru ce nosom zaplatit uskoro

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: q

Post od Senad » Pon Sep 03, 2007 7:51 pm

Smail napisao:ZBUNJENI,

nasao si pogresne ljude da pitas, poput talijana i AbuAmrIBNFadl, to su ti tupani koji su nesto procitali pa sad svima vaze.a ovaj AbuAmrIbnFadl tvrdi da je znanje navodno uzimao od medinske uleme, a medinska ulema je cista od ovakvih ljudi.

Ova dvojica kroz citav forum, govore o ljudima koje nikad nisu ni vidjeli da su sihirbazi, novotari, munafici i sl.
jer su valjda stekli znanje pomocu kojeg mogu da gledaju u ljudska srca, i to cak na daljinu.

al uskoro ce sve izaci na vidjelo

a AbuAmru ce nosom zaplatit uskoro

Esselamu alejkum!

Nemoj ovakvi prijetnji bolan zar treba da se krv proljeva među muslimanim pa nema veze što je iz nosa . Subhanallah.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Sep 03, 2007 8:14 pm

Hehehe,nasmijo si me ibn Selule,ovaj smaile,,tesko se dolazi do mog nosa,barem ne zasad,a kad bude moglo dozvolicu ti da dodjes do mog nosa.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pon Sep 03, 2007 9:11 pm

es-selamu alejkum.
smaile,
a AbuAmru ce nosom zaplatit uskoro
-daj mi ovo malo razloži,kojim je ovo govorom i značenjem,ja malo bosanac pa nekužim.

budi mi dobro jaro :?

talijan001
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 11:37 pm

Post od talijan001 » Uto Sep 04, 2007 10:36 pm

slusaj brate jada smaje on fol prijeti a ja ga zove i molim ga i zaklinjem Allahom da mi se javi dao bi mu broj tel da se dogovorimo da se vidimo a on onaj stakor nida se javi koji je to jad i mis Allahu dragi hajde bolan javi mi se da ti ostavim broj pa da ja zaplatim, neznam sta drugo da ti uradim eto hajde kada prijetis da se vidimo da ti bolan otkinem taj smrdljivi nos. Ovo bolan nisu prazne price hocu Allahami cu ti dati broj samo se javi da hoce da se vidimo sve cu ti dati samo mi se Allahati javi

Odgovori