Kasike odgovaraju :))

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
taqwaluk
Mlađi član
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 5:03 pm

Kasike odgovaraju :))

Post od taqwaluk » Pon Sep 10, 2007 9:05 pm

Cula sam da se gleda u razne stvari, ali u kasike nisam do sad :lol:

Ako ste pitali kasike, postirajte svoje odgovore :D

Evo nekih pitanja i odgovora:

Sihir namjenski, komada jedan
- Imam zdravstvenih problema. Često sam depresivna, pijem lijekove i imam ljubavnih problema. Da li imam sihire i da li ću se udati?
- Vaše sumnje su tačne. Šesta kašika pokazuje namjenske sihire. Lijekovi Vam ne mogu pomoći. Morate se obratiti dobrom hodži da ovo skine sa Vas, a prva kašika Vam pokazuje udaju.

Sihir zaključani, komada dva
- Dugo nisam siguran da li sam bolestan ili su sihiri?
- Prva i treća kašika pokazuju zaključane sihire, pa se obratite dobrom hodži da ovo skine. Nagazili ste na tuđe i staro je sedam godina.

Sihir srpski, tip 4c
- Samohrana sam majka, imam sina. Imao je djevojku koju je ostavio zbog djevojke iz Višegrada. Od kada se s njom zabavlja, čudno se ponaša. Strah me da koristi drogu.
- Kašika ne pokazuje drogu, nego su u pitanju srpske sihire. Potražite dobrog hodžu da mu ovo skine i bit će sve uredu.

Džin bloker
- Imam 40 godina i nemam ništa iza sebe. Sreća, ljubav, nafaka, zdravlje, posao... sve je stalo. Da li imam crnu magiju ili nešto gore? Šta da radim?
- Kašike su blokirane džinima, pa se obratite hodži koji džine radi.

Ovdje je sigurno potrebna kutlaca :lol: :lol:

Zanima me proslost, a i buducnost (sifra Tesanj)
-Proslost vec znate, a buducnost je prevelik pojam za kasike.

„Azira gleda u kašike čitaocima Expressa. Proročica odgovara na pitanja čitalaca iz Bugojna, Zavidovića, Gornjeg Vakufa,...“

preuzeto sa dzemat.org

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Pet Okt 12, 2007 4:16 pm


Odgovori