hvala na pomoc,Allah nek vas nagradi za pomoc i trud

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: hvala na pomoc,Allah nek vas nagradi za pomoc i trud

Post od Senad » Uto Nov 20, 2007 8:51 pm

merlina napisao:esselamu alejkum ve rahmetulahi ve berekatuhu


moj problem je,da ja vec godinama imam Fobiju (sozijalnu).(22god)
Imam jaki strah da pricam sa ljudi, da izadem,na telefon da pricam,kad me neko gleda..., odmak ja pocinam tesko da disem i da bezim de god dasam, koristim i tablete dase smirim,
pschyotherapieja,lekari... ne mogle da i pomognet :cry:

Ali nisam sigorna 100% dalije samo fobija
Kod Hodzu isla sam 1 put, on kaze da imam vec dugo vreme dzin u sebe daje sihir. ali ja neznam sta je to bas
havla vam u napred[/u]
Esselamu alejkum!

U principu svi psihički poremećaji koje savremena medicina naziva raznoraznim imenim, fobija depresija, aksioznost, panične napade, mučninu, drhtanje, pojačan rad srca,STRAH OD STRAHA ,PANIČNI NAPADI,TJESKOBE uglavnom su uzročnici stvorenja koja mi nevidim svjet džina i šejtana . Svjet džina i šejtana koji je otvoreni neprijetelj čovjeka . Gdje antidepresivi dugoročno ne pomažu , trenutačni efekat ima ali nije to ona realnost koja je nama potrebna .

Da bi se odbranili od tih stvorenje neophodno je pristupiti organizovanju sveobuhvatnog kon cepta življenja na osnovama Kur’an i suneta. Svakako nereba izbjegavat niti savremenu medicinu i ostala dostignuća za relaksaciju
Uzmi na ovom linku http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html audio rukju , testiraj se pa nam reci reakcije. Shodno reakcijama dobit ćeš konkretne upute od članova foruma kako i šta treba dalje.

P:S: O Nevidljivom svijetu koji nas uznemirava na ovom forumu ima dosta toga samo treba pročačkat po forumu imate opciju Traži na ovom linku search.php


Esselamu alejkum!

Odgovori