duhovna pomoc u Bosni

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
marija
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jan 05, 2008 4:30 am
Lokacija: hamburg, njemacka
Kontakt:

duhovna pomoc u Bosni

Post od marija » Sub Jan 05, 2008 3:48 pm

marija
Poslednja izmena od marija u Pet Feb 08, 2008 4:05 am, izmenjeno 1 put ukupno.

iv
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 7:40 pm
Lokacija: zagreb

Post od iv » Pon Jan 14, 2008 8:25 pm

Bok, evo pročitali smo tvoj komentar o liječenju u Bosni. Trebala bi nam pomoć, točnije mom dečku. Imamo već neke kontakte, ali pošto si bila u sličnoj situaciji i imaš provjerene kontakte osoba koje pomažu molim te da nam ih pošalješ. Ako ne želiš preko foruma evo ti moja mail adresa: ivanavojvodic@yahoo.com
Thanx unaprijed i ozbiljno trebamo savjet i pomoć.

IV

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: duhovna pomoc u Bosni

Post od Yassin » Uto Jan 15, 2008 4:09 am

marija napisao:Ukoliko nekoga ozbiljno zanima gdje se mogu naci takve osobe molim napisite mi poruku, poslacu Vam kontakt. Potpuno je besplatno i nije nikakva reklama vec vrsta pomoci. Rado cu odgovoriti samo na poruke ozbiljnog karaktera.

Marija
Pozdrav

Bilo bi dobro da nam das ovdije te informacije, kako bi bile dostupne svima nama, jer uglavnom citatelji kad navrate zelni su OZBILNIH I PROVJERENIH informacija.

Ovdje smo da podijelimo informacije, stoga predlazem svima da sve ozbilne i provjerene informacije napisemo na ovom forumu, kako bi informacije isle brze i lakse.

Unaprijed hvala.

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Sub Jan 19, 2008 3:37 am

Dobra je stvar da postavljate pitanja i interesujete se za ljude kojima idete.
Mozda bih bilo dobro da navedete osobe za koje vi mislite da su takozvani iscjelitelji, a taj novinar da nije slucajno onaj Bosnic ?
Zaista je danas onih mnogo sto gledaju da izvuku ogroman novac a plus pored svega toga ne rade onako kako bih trebali da rade.

marija
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jan 05, 2008 4:30 am
Lokacija: hamburg, njemacka
Kontakt:

Post od marija » Sre Jan 23, 2008 2:33 am

marija
Poslednja izmena od marija u Pet Feb 08, 2008 4:06 am, izmenjeno 1 put ukupno.

marija
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jan 05, 2008 4:30 am
Lokacija: hamburg, njemacka
Kontakt:

Post od marija » Sre Jan 23, 2008 4:43 am

marija
Poslednja izmena od marija u Pet Feb 08, 2008 4:08 am, izmenjeno 1 put ukupno.

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Sre Jan 23, 2008 9:12 pm

Vecinom su lijecnici koji haraju balkanom lopovi a posebno oni koji traze pomoc kod onih koji ne vjeruju u Allaha dz.š.

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Pet Jan 25, 2008 3:40 am

Mislim da bih to bila dobra ideja da stavis imena doticnih ljudi za koje ti mislis da se smatraju iscjeliteljima a njihovi brojevi telefona bih bili suvisni jer se treba utvrditi o kakvim se lijecnicima prvo radi.
Ne bih me cudilo kada bih takvi ljudi, mislim one na koje rade na pogresan nacin odustali da se njihova imena postiraju na stranici kao sto je lijecenje kur`anom ili ce biti jedni od onih koji bih se reklamirali ili cak vise pokusati se prikriti da rade ispravno ukoliko ne budu svoj identitet tajili.
Sto se tice Bosnica meni se cini da on zeli da bude bosanski Indiana Jones sa svojim podvizima putovajuci kroz svijet i skupljajuci koje kakve informacije o paralelnom svijetu ne obaziruci se i ne zalazeci u put istine da li se to radi na ispravan nacin ili ne. Na njegovoj stranici ja sam par puta slao poruke da se klone stvari koje nisu ispravne, ali bih samo sledeceg jutra nalazio da su moje doticne poruke izbrisane.
Slazem se sa tobom da je Bosna uvijek imala nadarenih ljudi koji lijece ali do skorijeg vremena moglo se na prste nabrojati koliko je bilo ispravnih pomagaca, dok je na drugoj strani bilo daleko vise onih koji su ljudima sarenele laze pakovali u jednobojni celofan, a oni koji su primali te poklone u celofanu iz nezananja im je sasvim dovoljno bilo da ugledaju lijep celofan...

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Pet Jan 25, 2008 4:58 am

Primjetio sam da se spomenuti bavi svacim osim rukijom tj Lijecenje po islamskim propisu. Navescu primjere:
Astrologija Horoskop, (Strogozabranjeno u islamu)
Tajna ucenja (kod nas nema toga)
Kako se gata iz šoljice kafe Misterije (strogo zabranjeno u islamu)
Parapsihologija (upitnik?)
Numerologija ( cemu to?)
Kako dozivjeti astralni izlet (?????).
Da ne nabrajem sve

I za kraj evo jedna od njegovih hamajlija koja je strogo zabranjena u islamu.

Slika

LA HAWLE WE LA KUWETE ILLA BILLAHI
Nema Snage niti Moci, osim u ALLAHA

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Feb 05, 2008 5:05 pm

marija napisao:
Ja cu Vam poslati kopiju moje nove knjige u izdanju pa cete vidjeti da niste u pravu,
puno pozdrava Vam zelim

Esselamu alejkum!

Hoće li knjiga ići da se može download ili na kućnu adresu :D :wink: .
Svakako dobro bi bilo da je dostupna i za download da se iznese kritična misao što je svakako potrebno za svako izdanje , a posebno ako se radi o liječenju na temelju Kur'ana i suneta.



Esselamu alejkum

marija
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jan 05, 2008 4:30 am
Lokacija: hamburg, njemacka
Kontakt:

Post od marija » Pet Feb 08, 2008 3:04 am

marija

I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Iscjelitelji

Post od I ja sam došao » Uto Apr 22, 2008 8:01 am

Eudhubillahi mines-sejtanir-radziim Bismillahir-rahmanir-rahiim
Elhamdulillahi rabbila'lemin wes-salatu wes-selamu a'la sejjidina Muhemmedin a'bduhu we resulluh.a.s.
Es-selamu a'lejkum we rahmetullahi we berekatuh
Pre rata su vecinom pravili zapise i tako"lijecili" a sad posto se svjet malo obrazovao i braca objasnila da je to sirk,da je to haram to rade sihirbasi a njima je haram ic mnogi su se prekomandovali i poceli "lijecit Kur'anom" Subhanallah dokle ce pokvarenjaci iskoristavat ljudsku naivnosti i dozvolite mi da kazem glupost.Tacno je da se utopljenik hvata i za slamku,ali zar treba dozvolit da upadnemo u vodu a plivat ne znamo?Danas ih ima mnogo koji "lijece Kur'anom" sirotinji uzimaju poslednju marku koju su mozda cak i pozajmili da bi do njih dosli oni uce oko pola sata nekad mozda i manje i uzmu im 50-tak evra pa im onda utrpaju flasu "naucene vode" pa corokutovog ulja pa meda sve razumije se "nauceno" i za to sve uzmu jos bar 100-tinjak evra kao za med i ulje te za nadoknadu vremena.Napravili ljudi od kuca ambulante i ordinacije pa rade li rade a ljudi jadnici na mukama i jos ih ovi isprepadaju kako je sihr u pitanju ili sta znam kojekakve gluposti sejtansko kolo itd pa im zakazu kontrolu za 7 dana pa tako jos po nekoliko puta po mom misljenju sto su ljudi bogatiji kontrole su cesce ili ima vise kontrolnih seansi pa se ljudi izvjestili sve im milije nego da rade i zivu od postenog rada.Uce Kur'an i zivu od tog Allah ekber.Nebih da nikog optuzujem ili poimence pominjem nezelim jesti meso brata svoga.Vidio sam ovdje na ovom forumu ima nekoliko brace koji zaista uceni i obrazovani na tom polju(lijecenje Kur'anom) mada je najbitnije koliko je onaj koji uci rukju bogo-bojazan jer koliko se on boji Allaha dz.s toliko se i dzinni boje njega u protivnom se izlaze opasnosti da oni napadnu njega(ukoliko i on sam nijenjihov brat-sihirbaz)Ja bih pre umro nego sto bih uzeo i jedan jedini phening za ucenje kurana nebitno dali to bila rukja ili Ya-sin ili hatma po pitanju rukje iskreno govoreci nisam nesto posebno strucan tek se uhodavam ali ne da bih na tom zaradjivao i od tog zivio vec tako da ako nekad budem u prilici da Allah nekom pomogne a ja da budem uzrok toj pomoci.U ostalom svako ce sznati sta je pripremio i shodno tomu biti nagradjen ili kaznjen ako mu se Allah dz.s ne smiluje.Da se posvetim samo ucenju rukje i tzv lijecenja ne pada mi na pamet radim moj posao i na taj nacin privredjujem i pomazem moju porodicu a ne da se uzdrzavam kur'anom to bi bilo kao da radim kao Imam(hodza) kojeg dzem'at placa i on klanja takav bi covjek trebao klanjat duple namaze.Jedan jer za njega prima platu a drugi zaradi Allaha dz.s jer je to njegov dug.Kao sto sam naveo imao sam dva slucaja exorcizma u jednom slucaju mi se dzinn javio bolje da kazem javila u oba slucaja su tobile meni veoma bliske i drage osobe Allah ih je izlijecio a ne ja i radi tog mi je zelja biti uzrok da Allah pomogne nekog kom je pomoc zaista potrebana a ne da bih na tudjoj muci i jadu zaradjivao nedao mi Allah dz.s da neznalica budem.Allah dz.s nam je dao veoma mocno oruzje protiv dzinn-a ali ga malo ko koristi a to je zikrullah a kad ih nevolja snadje tad lutaju od jednog do drugog "lijecnika"A kad su u blagostanju kad ih opominjes i odvracas od zla(alkohol,blud,kocka...) i pozivas na dobro(namaz.ibadet...) kazu sto si dosadan pa ti samo o vjeri pricas kako si ti zaostao.Hvaljen i slavljen neka je moj gospodar Allah dz.s
we selamun a'lel murselin welhamdulillahirabbila'lemiin
Wes-selamun a'lejkum

Odgovori