Iscrpljujuci snovi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
proljece2008
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 30, 2008 5:31 pm
Lokacija: austria

Iscrpljujuci snovi

Post od proljece2008 » Sre Apr 09, 2008 9:58 pm

Iscrpljujuci snovi
Esselamu alejkum!
Vec par mjeseci imam jako teske snove .Borba sa Sihirbasima zivotinjama nepostojecim,letim ma slomi se . Uvijek uspijem na neki nacin da se izvucem(utjecuci se Allahu u snu od sejtana.itd...) ali me to sve slomije i u snu cak zadnju snagu upotrijebim ujutro se teturam ..
skoro sanjah osobu koja ne krije dase bavi stim a u rodumi je dalji je rod,kako me kune i konstantno pali vatru u mojoj kuci Kad vidje da je razotkrih pode me klesti i davit ma sejtansko lice iz nje ja dobih nemoc i rekoh joj zadnjom snagom:sve to neka bude tebi kad ona meni jos dodaje "i mojoj djeci zlurado se smijuci) to - njenoj djeci za trenutak se zabezeknuh majka dovi protiv svoje djece izadoh iz te moje kuce male kad vidim 3 kuce sdesne strane nove napravite sa mojim imenom na njima osjetih pobjednicko zadovojlstvo i Allhovu pomoc .To je bio san utjecem se dragom Allahu Kad nakon par dana(u stvarnosti) cujem sin joj preselio dozivio srcani udar bas u vrijeme tog sna odprilike subhanaallah rastuzilo me to zao mi tog insana ali Allahova odredba i tako cesto me bas ona obilazi u snu u liku sihirbaza da Allah mene saucuva i sve nas .Noc mi je mora teska .Da napomenem da je izbjegajem nisam je licno vidjela 2 godine jer sam uvjek nakon susreta bila bolesna ili ja ili moja djeca .
Imali neko jos slicna iskustva ili savjet mozeli sihirbas utjecat na insana bez da se druzis sa njim ?

noname
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 11:29 pm

Post od noname » Pet Apr 11, 2008 4:14 pm

Ija uzadnje vrjeme imam ruzne snove. Sanjam dogadzaje u svojoj kuci kao napdaju me roditelji, galame na mene. Nisam ovo nikad prije sanjala al uzadnje vrjeme cudni se snovi pojavljuju. Sanjam decka skojim sam prekinula dolazi mi u kucu. Sanjam tako cudne snove da me je sramota i napisati. Sanjala sam kako sam rekla roditeljima treba mi pomoc od Hodze da mi pomogne od napada nocne more i oni mi se poceli smijati, kazu netreba, luda sam. Nekad nesto sanjam kao da je stvarnost i kad se probudim vidim da je san. Nekad dok pricam sa roditeljima kontam u sebi pa jesamli ja to Njima rekla,Jesuli oni meni to rekli. Onda malo bolje razmislim NISU a to se desava sve u snu kao da mislim da JESU.
malo me to zbuni. Ja nekad osjecam da samnom cudo desava ali to meni neki nevjeruju ili posmisle Luda sam. Ovdje znam da me mozete shavtiti jer i mnogima se desava i dobro znate ono sto je Iskreno.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pet Apr 11, 2008 7:11 pm

Pomozite svojim snovima Namazima i abdestom i dovama prije spavanja.Rijesicete se Allahovom voljom tih nezeljenih snova.

I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Iscrpljujuci snovi

Post od I ja sam došao » Sub Apr 12, 2008 1:46 pm

Eudhubillahi mines-sejtanir-radziim Bismillahir-rahmanir-rahiim
Elhamdulillahi rabbila'lemin wes-salatu wes-selamu a'la sejjidina Muhemmedin a'bduhu we resulluh.a.s.
Es-selamu a'lejkum we rahmetullahi we berekatuh
Onaj san koji sanjas i nesvidja ti se(ruzan je,plasi te itd) je od sejtana l.a.a.s nemoj ga nikom govorit i nece ti moc ni nastetit.Losi snovi su od Sejtana l.a.a.s. a dobri od Allaha dz.s. Prije nego sto podjete spavat uzmite ubdeest, obavezno proucit ajetul kursi(ko prouci ajetul kursi pre spavanja njemu sejtan l.a.a.s. nemoze pric sve do zore.Ko zanoci pod abdestom sa njim u njegovoj odjeci zanoci melek Allahov dz.s. i kad god se Allahov dz.s. rob u snu okrene melek dovi za njega:ja rabb oprosti svome robu zanocio (jer je) zanocio cisrt.I kad se covjek preokrene i bilo sta da zatrazi od Allaha dz.s. bilo to do Ahiretskih ili dunjaluckih stvari to ce mu biti dadeno(ta dova ce mu biti kabul).Kad covjek prouci ajetul kursi (255-ti ajet sure al-beqara) Allah dz.s. mu odredi cuvara koji ce brdjeti nad njim i cuvat ga.Rekao bih vam iz licnog iskustva:Imao sam tesku operaciju i razumije se uzimao veoma jake lijekove protiv bolova i za opustanje misica koji su djelovali veoma uspavljujuce tako da sam u prvih 10-tak dana vise spavao dok lezem odmah zaspim tako da Allah dz.s. najbolje zna pod utjecajem tih lijekova zaspim a da vjerovatno nisam cinio nikakav zikr vjerovatno ni ajetul kursi i poceo sam sanjat tako nesto sto me je inace u snu na neki nacin iritiralo i nimalo mi se nije svidjalo.Znajuci svoje stanje pre no sto bih legao u krevet pustio sam suru al-Beqara da uci u sobi vise nikad nisam sanjao nista sto mi se nebi svidjelo.Posto sam se malo oporavio znaci ni bolovi nisu bili istog intenziteta mogao sam i smanjit lijekove tako da sam pre no sto bi me to uspavalo imao vremena da proucim bar ajetul kursi.Inace je lijepo i mislim korisno da bar po jedan put proucite i po:el-felek,an-nas i el-ihlas.Moj vam je savjet da svako jutro u vece te tri sure proucite po tri puta i sto vise ucite ajetul kursi to je inace najmocnije oruzje protiv Sejtana l.a.a.s. ja to zovem nuklearna bomba za sejtane l.a.a.s.
Molim Allaha dz.s da vam se smiluje i otkloni sve nedace i nevolje od vas,da vam grijehe oprosti,da vas na pravom putu ucvrsti Postaci kod vas iftarili,dobri ljudi vas posjecivali i meleki za vas dovili.
We selamun a'lel murselin welhamdulillahi rabbila'lemin
Wes-selamun a'lejkum

proljece2008
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 30, 2008 5:31 pm
Lokacija: austria

Post od proljece2008 » Sub Apr 12, 2008 3:32 pm

Alejkumu selam!

Ti koji si dosao bas si s hajrom dosao da te Allah nagradi., na ovim divnim dovama i porukama
Nesto sto si naveo vec cinim a nesto insaAllah cu da pocnem od vecears insaAllah,ima se to neko znanje(konkretno ova tema) u podsvjesti ali se zaboravi pa fino kad neko podsjeti na nesto sto se stalno ne praktikuje.
Ja inace jako puno sanjam ,interesujeme takode dali ima neka vjerodostojna knjiga koja tumaci snove kao i gdje je kupit?
Neka vam Allah podari svako dobro i pomogne u svakom iskusenju .Amin.

Odgovori