Zasto se ne brisu postovi?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
alanya
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 11:25 am

Zasto se ne brisu postovi?

Post od alanya » Sub Maj 24, 2008 4:50 pm

esselamu alejkum

evo svako nekolko vremena navratim i malo provirim na ovaj forum.. pa se danas bas zacudih kad vidjeh toliko nekih postova koji ocito vode na stranputicu.. (Sufy, Beduizzaman, efendija Alija :?: )

zamolila bih administratore da takve postove obrisu da nebi dolazilo smutnje.

wesselam

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Ned Maj 25, 2008 1:46 am

Es selamu alejkum

Sto se tice pogresnih postova i pogresnih reklamiranja koje kakvih "iscjelitelja" problem ne bih bio nikakav da se izbrise posti u roku 24 sata od momenta kada je postiran i odmah je rijesen problem ali stvar nije u tome da se izbrise nego da se covjek educira.
Ukoliko covjek vidi neku gresku kod osobe onda mu treba to ukazati i skrenuti paznju da ne cini to i dalje u buducnosti jer i dalje ostaje u zabludi i sirit ce tu svoju ideju dalje na drugim mjestima.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Ned Maj 25, 2008 9:40 am

es-selamu alejkum
navrati malo češće pa ćeš se naviknuti,ali kako bi znali da je nešto dobro ako nevidimo loše

alanya
pisem pomalo
Postovi: 37
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 11:25 am

Post od alanya » Ned Maj 25, 2008 12:30 pm

alejkumu selam

razumijem i slazem se donekle, ali ipak mislim da nece sirit tamo gdje su ljudi upuceni jer ce ih opomenuti.. a i ovde kolko sam vidjela nije im ukazano na greske.. a i oni sto se zele educirati nisu svi nacitani, pa mozda nece znat odvojit pogresno od pravilnog.. a ovdje dolazi do razpravki sto nema smisla.. kolko bi mozda bilo hajra, mozda ima i vise stete.. bil hajr.. Allah najbolje zna
i moj nijet je samo opomena i nista drugo..

mae selam

Odgovori