Cudan san

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
zbunjena
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 1:45 pm

Cudan san

Post od zbunjena » Sre Maj 28, 2008 9:41 am

Esselamu-alejkum,
nadam se da mi neko moze odgovoriti na moje pitanje. Sanjam neku noc bivseg muza neki dan(kojeg sam ostavila na savjet porodice i naseg hodze radi njegovog zla djela) kako mi stavlja narukvicu zlatnu na ruku u obliku zmije a ja bosonoga ispred njegove familije i dzamije.
A nocas mi se sanja ja i on za sofrom pred Allahom dz.s. i nisam mu vidila lika presvijetlog samo sam znala da je to ON i dusa mi bila nikad mirnija. I upitah Gospodara da li je moj muz uradio to zlo djelo, a on mi se priblizi i tu se probudi.
U snu sam se osjecala savrseni mir i spokoj, a on se vrzmao u nemiru sjedeci pred Allahom dz.s.
Ja sam vjernica iz familije vjernika,a on i njegovi ne idu u dzamiju i ne praktisiraju islam u svakodnevnom zivotu, i ako su muslimani.
Zna li neko sta ovo znaci???????????????
Poslednja izmena od zbunjena u Sre Maj 28, 2008 11:08 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Sre Maj 28, 2008 10:01 am

es-selamu alejkum,
taj san ti nitko nemože protumačit/ sigurno ne sa ovog foruma/,snovi se nepričaju/lijepi/

Kod: Obeleži sve

Ja sam vjernica iz stare hadzijske familije a on i njegovi su nevjernici i ako su muslimani. 
-ova izjava izlazi iz područja gajba.a koliko znamo Allah dž.š samo gajb poznaje i zna koliki je tko vjernik.ti praktikuješ vjeru i Allahu dž.š hvala neka te podrži na tom,a muž i njegovi ako su muslimani neka ima Allah pomogne i pravog puta ih drži i praksi islama neka ih potpomogne .el-Fatiha.

Kod: Obeleži sve

kojeg sam ostavila na savjet porodice i naseg hodze radi njegovog zla djela
-ovo je super,ti si se odgovornosti po tom pitanju na sudnjem danu riješila,a šta ti srce govori samo ti znaš,i ako je greška ispravljaj jer Allah dž.š najbolje zna.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Cudan san

Post od Senad » Sre Maj 28, 2008 8:14 pm

zbunjena napisao:Esselamu-alejkum,
nadam se da mi neko moze odgovoriti na moje pitanje. Sanjam neku noc bivseg muza neki dan(kojeg sam ostavila na savjet porodice i naseg
hodze radi njegovog zla djela) kako mi stavlja narukvicu zlatnu na ruku u obliku zmije a ja bosonoga ispred njegove familije i dzamije.
A nocas mi se sanja ja i on za sofrom pred Allahom dz.s. i nisam mu vidila lika presvijetlog samo sam znala da je to ON i dusa mi bila nikad mirnija. I upitah Gospodara da li je moj muz uradio to zlo djelo a on mi se priblizi i tu se probudi.
U snu sam se osjecala savrseni mir i spokoj a on se vrzmaou u nemiru sjedec pred Allahom dz.s.
Ja sam vjernica iz stare hadzijske familije a on i njegovi su nevjernici i ako su muslimani.
Zna li neko sta ovo znaci???????????????
Unaprijed zahvalna
Z.

Esselamu alejkum!

Evo pa sama sebi to lijepo poveži. Nemora značiti da ima veze sa tvojim bivšim. A drugo obavezno bez predrasuda napravi ispravku na svom postu u vezi njega i njegovih i nemoj više nikada reći muslimanu da je nevjernik.

Idi na ovaj link: http://lijecenje-kuranom.com/forum/view ... a%E8+snova

Pa onda nađi:

ZLATO
40.Tumačenje snova o Zlatu,Srebru,Nakitu,Draguljima,Olovu,Bakru,Surmi,Nafti,Bronzi,
Staklu,Željezu,Katranu i dr.

BOSONOGA
22.Tumačenje snova o Ljudskom tjelu i pojedinim njegovim Organima.

DŽAMIJA
11.Tumačenje snova o Džamiji,Mihrabu,Munari i zajedničkim Zikrovima.

SOFRA
27-TUMAČENJE SNOVA O HRANI,JELIMA,SLATKIŠIMA,VRSTAMA MESA I PRIBORU ZA PRIPREMANJE I SERVIRANJE JELA

1.Tumačenje snova o Stajanju pred svojim Gospodarom Allahom dž.š.



Esselamu alejkum

Odgovori