POMOC hitno

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Jasna85
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Okt 27, 2008 12:13 pm

POMOC hitno

Post od Jasna85 » Pon Okt 27, 2008 12:21 pm

selam draga braco i sestre...

imala sam uvjek problema u vezi sihira...bila sam u jako losem stanju, pocela sam da klanjam i hvala bogu bilo mi je mnogo bolje..medjutim vec 2 mjeseca desava se nesto cudno. cim bude aksam pa sve do sabaha mene koza na citavom tjelu svrbi pa cak i lice...u noci kad spavam toliko to cesem da nekad skroz se izgrebem. doktori nisu nikakvu alergiju ili slicno sta nasli, cistila sam stan, promjenila prasak za ves nema sat nisam uradila jer sam mislila da je alergia na nestom, tablete protiv alergije isto nisu pomogle.... zato se ovim putem obracam vama ako iko zna pomoc, kako nemogu vec danima da zaspem koliko je to jako i smeta mi :(

osim toga htjela sam da pitam imali sta da se uci da bi se spasio brak? covjek citavo vrijeme samo svoju familiju zove i salje pare (koje nisu potrebne) a zenom i sa djecom i ostalom familijom samo cuti i ignorise kao da se nista nije desilo, pun je neke mrznje, kao da je sljep da nevidi svoju porodicu...dali postoji tu ikakva pomoc dok mi moja majka nije poludila???? molim vas za pomoc ako ista bilo sta ko zna..bila bi vam mnogo zahvalna...

umma
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Okt 19, 2008 7:43 pm

Re: POMOC hitno

Post od umma » Pon Okt 27, 2008 5:31 pm

We alejkumu selam sestro,

Da ti DRAGI ALLAH S.W.T olaksa i rijesi te zla koje te je snaslo,amin ja RABB.

Sto se tice pitanja za spasavanje braka, ja ti tu nista ne mogu reci jer nisam kompetentna za to.Ono sto ti ja mogu savjetovati jeste da sama ucinis sto mozes uz ALLAHOVU pomoc, naravno. Kada kazem sama, mislim, sama da ucis ono sto braca preporucuju upravo na forumu, a sto nam je UZVISENI GOSPODAR dao u Casnoj Knjizi.Imas temu samolijecenje koja je prepuna savjeta sta uciti na vodu, med, maslinovo ili curekotovo ulje i kako koristiti terapiju, da ne ponavljam njihove rijeci, sve mozes procitati tamo i pronaci za sebe ispravan nacin za lijecenje, insha´ALLAH.

ALLAH S.W.T ti olaksao, amin!!!!!!!!!!!!!

Es-selamu alejkum.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: POMOC hitno

Post od sadaka » Uto Okt 28, 2008 5:25 pm

Selam Alejkum Sestro
Evo opet iz pocetka pisem ,napisao sam jednu poruku i poslao sam pogresno i sve se to izgubilo ,nema veze napisacu opet.
Dacu ti neke savete kao sto bi jedan brat svojoj sestri .Prvo nemoj da gubis nadu u Dragog Allaha jer je to veliki greh i sve dok smo na ovaj Svet nista nije izgubljeno .
1.Prouci 100 puta zikir La ilahe illallahu vahdehu la serike leh,lehulmulku ve lehul-hamdu ve huve ala kulli sej in kadir.Na sabah i Aksam.
2.Pred spavanja abdesteti se ispruziti sake i prouciti Kulvalahu mislim da nisam dobro napiasao ,ali valjda znas o kojoj se suri radi,zatim El-Felek i En Nas po tri puta ,pljunuti u sake tri puta ,zatim potrljati lice i citavo telo tri puta.
3.Molim Dragog Allaha da budes strpljiva ,ustrajna i nepokoljebljiva u ovome ,jer ces naici na sejtanove spletke i dosaptavanja u cilju odstupanja od ovog sto sam naveo ,kao na primer : ne moras i na aksam prouciti zikir ,dovoljno je samo na sabah ili u trenutku kad ucis zikir ,sejtan ti zameni da kazemo nesto lepo ,kao na primer : spremi muzu neku tortu ili upali televiziju mozda ima neki dobar film ili serija ,pa kasnije ces prouciti do kraja itd, sve u cilju da ne bi ti ustrajla u zikru 100 puta i svaki dan ili uvece pred spavanja nemoras abdesti se dovoljno je samo Ajetul-Kursija itd.
Zato budi strpljiva,ustrajna i nepokoljebljiva ,naravno oz Allahova pomoc ,jer bez Allahove pomoci nista se nemoze.
4Cvrsto vjerovati da sve sto se zbiva i dogadza biva sa Allahovom voljom i Allahovom odredzenjem ,Jer nas Dragi Allah iskusava u zavisnosti naseg vjerovanja ,ako je nase vjerovanje slabo ,onda i iskusenja su nam takva ,ako je nase vjerovanje veliko ,onda i iskusenja su nam velika ,a Dragi Allah najbolje zna.
Jedan i Jedini Pomagac,Zastitnik i Spasitelj svima nama ,za nasa srca i za tvoj brak je Dragi Allah ,nema drugog Zastitnika,Pomagaca i Spasitelja osim njega i On je nama dovoljan.
Ponavljam opet isto ,budi samo strpljiva ,ustrajna i nepokoljebiva jer ove tri osobine su veoma vazne u cinjenu ibadeta a pogotovo nepokoljebljiva.Jer kad si nepokoljebljiva sa Allahovom pomocom nemozes uciniti greh ,kao sto je sada slucaj sa mnom ,sejtan mi sapuce pisi jos nesto ima vreme klanjaces aksam a vreme imam jos samo 40 min.,zato ga ne slusam i idem kljanjati pa zavrsicu kasnije.Evo opet sam tu Elhamdullah klanjao sam Aksam nisam propustio .
5.Poseti nekog pouzdanog Ucaca rukje sa svojim muzem.

Selam Allejkum neka ti Dragi Allah olaksa na ovom i na onom vecnom svetu.
Amin

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: POMOC hitno

Post od sadaka » Sre Okt 29, 2008 3:30 pm

hasan napisao:Postovani brate Latif, za primjer je kako fino savjetujes... Da te Allah nagradi.
Hvala Ti brate Hasane i tebe da te Dragi Allah nagradi i svima nama nase molitve uslisa.
Amin

Odgovori