STA VI MISLITE..

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

STA VI MISLITE..

Post od H@n@ » Sre Dec 17, 2008 1:02 pm

Prije dosta vremena,moj momak mi je pricao da je imao sihr, i da je isao na lijecenje kod doticnog M.P. u Gracanicu (tako se nekako zove mjesto).
Ja sam prvo bila u vezi sa tim momkom, i kad samo prekinuli, on je otkrio kao da ima sihr. Tad nisam nista znala o ovim stvarima, al sad povezujem..on je valjda mislio da sam to ja uradila, da sam mu ja kao napravila, to mi nije rekao al sam to skontala...kad smo se pomirili, pricao mi je o tome al slucajno i vrlo kratko... kad je otisao kod tog M.P. on ga je pitao ime moje majke, i jos nesto o meni, te da mu je taj M.P. rekao da mu je napravio neki njegov rodak, i taj moj momak meni kaze da ga je pitao za mene i za njega, da li smo mi kao srodne duse, da li smo par i to...A taj mu je covjek rekao da smo ja i on srodne duse, da bi mogli biti zajedno...kad sam ga pitala pa sto si mene spominjao kakve veze ja imam, on kaze pa eto da vidim d ali mso srodne duse...tako nesto.Tad sam ga pitala kako on to mze znati, kako on lijeci, momak mi je rekao da on lijeci samo pomocu Kur ana, al ja vise nista nisam pitala, ja ono ludo zaljubljena :D ma nista me nije ni zanimalo...nakon dosta vremena sam nesto spomenula t..a i ja og M. jer nas dvoje poznajemo njegovog sina, on me je ubjedivao su sve najgore o tom M. i da on ne lijeci na pravilan nacin..ja tad to nisam znala, sad to znam.
Mi smo i sad u vezi, al nesto me sumnja kopka, da on mozda nije isao meni napraviti, cudno mi je da je pitao za ime moje makje..??sta vi mislite? Il me samo sejtan navodi da sumnjema u njega?
Nisam ga nikad vise pitala o tome, jer nikad nemam vremena...
Mozda ne bi trebala sumnjati u njega, jer znam koliki je vjernik...
Al mi je cudno to za srodne duse...

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: STA VI MISLITE..

Post od Hanuma » Sre Dec 17, 2008 10:03 pm

SELLAM

Ako se tvoj momak ljecio KURANOM nece ni znat komu je pravio sihire,cudno malo da mu je trebalo tvoje majke ime to najbolje zna objasniti ENES

bosanka34
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Pon Okt 27, 2008 7:56 am

Re: STA VI MISLITE..

Post od bosanka34 » Čet Dec 18, 2008 11:02 am

zasto se bojis, zasto toliko razmisljas o tome...
i prije si bila s tim momkom, nego sto je otisao kod tog M.

Odgovori