JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od bjela ruza » Pet Feb 06, 2009 7:08 pm

Kao sto znate iz mog posta o zaljubljenom dzinu, ja vec duze vrijeme deveram sa sihrom i dzinom i sada sam na samolijecenju. Posto praktikujem nocni namaz i zikr javljaju mi se svaki puta isti simptomi kao i prilikom ucenja rukje. Sada u zadnje vrijeme osjecam veliku tegobu u srcanom misicu prilikom namaza i zikra, javi se velika bol koja razdire kao da nesto pokusava da izadje a nemoze. Jos sinoc bilo je negdje oko pola dva u noci kad me je obuzela ta muka prilikom zikra, zazvoni mi nekoliko puta fiksni telefon (u pola dva u noci). Jos danas isto tako zvoni telefon prije nego sto cu na posao kad neki kabinet nekakve vracarke nudi mi svoju dzabnu uslugu zamislite, a moj broj nije vise u telefonskoj knizi?! :roll:

Bosanka87
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Pon Jul 14, 2008 11:38 am

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od Bosanka87 » Pet Mar 27, 2009 9:54 pm

bjela ruza napisao:Kao sto znate iz mog posta o zaljubljenom dzinu, ja vec duze vrijeme deveram sa sihrom i dzinom i sada sam na samolijecenju. Posto praktikujem nocni namaz i zikr javljaju mi se svaki puta isti simptomi kao i prilikom ucenja rukje. Sada u zadnje vrijeme osjecam veliku tegobu u srcanom misicu prilikom namaza i zikra, javi se velika bol koja razdire kao da nesto pokusava da izadje a nemoze. Jos sinoc bilo je negdje oko pola dva u noci kad me je obuzela ta muka prilikom zikra, zazvoni mi nekoliko puta fiksni telefon (u pola dva u noci). Jos danas isto tako zvoni telefon prije nego sto cu na posao kad neki kabinet nekakve vracarke nudi mi svoju dzabnu uslugu zamislite, a moj broj nije vise u telefonskoj knizi?! :roll:
Joj, to jako strasno zvuci!
kao sto sam bila ja napisala u mojim Topic, meni se jednom desilo da sam sejtana kraj sebe vidjela! probudila sam se i vidjela sam (lezala sam bila na istom mjestu) kako kraj moje glave raste nesta iz zemlje i vidjela sam bila kao rogove (ako se jos dobro sjecam), kao tjelo ali crno, nisam vidjela ni lice nista! Brzo sam zatvorila oci i pocela da ucim i smanji se to cudo! i vrati se u zemlju! Ni danas dan neznam dali sam ja to sebi zamilisila ili je to se svarno desilo!
Nekada mi je bilo dolazilo da se probudim pa cujem kako mi neko nesta kaze! i nije kao u snu da nesto cujes.. nego neki savjet kao "nije to dobro" ili slicno! Ali neznam dali sam i to sebi uvjek umislila! I nekolko puta mi je se desilo da sam se probudila i kao da me nesto u krevetu prema zemlju gura i deku mi preko glave vuce... netusi me... nego samo mi deku preko glave vuce! ali mozda sam i to sebi umislila!

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od bajro17 » Pon Apr 20, 2009 8:25 pm

da ti kazem cijeli kur'an je ljek al imaju neki ajeti koji se uce na rukji koji bas zestoko djeluju, a njima zikr smeta kao sto im smeta ucenje kur'ana. A ta zena moze biti da ih je bas ona poslala ili je poslala samo neke kako bi te provjerili pa je onda nazvala al nemoj nikad ici kod tih vracara. A moze biti cak da dzin zeli da izadje al nezna kako ili je malo nesposobniji pa bi bilo bolje otici do ucaca rukje pa da mu on otvori prolaz kako bi izaso

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od bjela ruza » Uto Apr 21, 2009 10:29 am

Pa bajro17 nisi me razumio i nisi citao moje postove ja ne idem nikakvim sihirbazima ni vracarima, prva osoba kojoj sam se obratila je Enes, a sada prilikom umre u Meki ucio mi je dvaput jedan sejh i mislila sam da ce mozda to pomoci u tom podneblju, cini mi se da je malo lakse ali dzini nisu otisli. Trosim nauceno ulje i zemzem vodu i eto pridrzavam se zikrova. Sejh mi je preporucio da bih se trebala pokriti i da izbjegavam gibet jer to njih privlaci.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Apr 23, 2009 12:47 pm

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu Sestro Bijela ruzo

napisi mi na privatnoj poruci sve sta osjecas,kako je doslo do toga,kada je doslo do toga,gdje osjecas bol,koje vrijeme najcesce,koji dio tijela najcesce,Koju terapiju koristis,koji vremenski period ,koliko si dugo u tom stanju.Nakon Poruke dobices inshaAllah odgovor sta dalje radit.

mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od mesiha » Pet Apr 24, 2009 4:54 am

zaljubljeni dzin? zar se dzin moze zaljubiti u insana? e svasta

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od bajro17 » Pet Apr 24, 2009 6:20 am

moze,moze to su jednu od tezih slucajeva za lijecenje

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: JEL SE NEKOM I OVO DESILO

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Apr 27, 2009 10:54 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Koja ce biti tvoja reakcija Mesiha kad cujes da ima i brakova izmedju ove dvije vrste stvorenja.

Odgovori