Bolest ili sihr?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Lost
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 10:41 am

Bolest ili sihr?

Post od Lost » Sre Feb 11, 2009 11:22 am

Selam Alejkum

Imam jedno pitanje pa bi volio da cujem misljenje onih koji su upuceniji od mene. Prije nekih 6-7 godina poceo sam praktikovati Islam zajedno sa svojim bratom koji je tada imao oko 15 godina a ja 8 godina stariji. Obadvojica smo prije toga trosili lijekove za anskioznost. Svremenom on je poceo da zamislja nesto sto ne valja. Dolazilo mu je da vrijedja Allaha dz.s, da Ga psuje i jos mnogo gore, cak nezamislive stvari. Uz to je jos mislio da smrdi i zbog toga izbjegavao narod, dzaba sto se svaki dan kupao i to po 2 sata jer je mislio da se nemoze lako oprati i onda je planirao da se ubije. Tada mu je vec bilo 18 godina. Naravno da je prestao da klanja, zikruje itd jer ne ide kad zelis reci Allah Akbar, da nesto lose umjesto toga kazes. Nije imao kontrole nad tim a osjecaj krivice, straha i slicno je bio neopisiv. Uz Allahovu pomoc saznali smo da planira da se ubije, pa smo nekako uspjeli da to sprijecimo ali nismo unistili njegovu zelju za smrcu. Lijeci se od tada i stanje mu je otprilike 30-40 bolje uz tablete ali i tablete imaju svoje posljedice. Bio se je udebljao na oko 150 kg. U medjuvremenu je isao na jednu rukju ali nije bilo simptoma. Prije ili poslije (nisam siguran) isao je hodzama koji se bave zapisima. Svaki je rekao svoje misljenje, i naplatio ali on je zapalio te zapise jer je mislio da su shirk. U zadnje vrijeme i tablete slabije djeluju pa je sve losije. Moli Allaha da ga uzme ako nece da ga izlijeci, samo da ne pati ovako vise. Da, narucio je neku hamajliju koju je platio 250 eura ali nije pomoglo. Nema mogucnosti da ode u Bosnu niti ovdje ima bilo ko da zna lijeciti Kuranom. Doktori ovo zovu Opsesivno Kompulsivni poremecaj. Molim od vas bilo kakav savjet i dovu. On naravno sve izbjegava sto je Islamsko ali da mi je znati nauciti nesto na vodu pa mu davati da on i nezna.

Klanjanje, Kuran, Zikr itd ne dolazi u obzir jer on to nemoze. Pokusavao je bezbroj puta ali bude mu samo mnogo gore i zavrsi na sedativima.

JazzakAllah Khayr.

PS. Vidjeo sam da, kada je sam, vrijedja Allaha na glas jer nemoze da se odupre tom silnom pritisku. A kad ga prodje ta "epizoda" onda se kaje i place. Jeste da mu je i njegov psiholog koji je ujedno i musliman rekao da se sa OKP moras opustati i pustiti neka djeluje, tj neka psuje ako mora. Non-stop on samo na to misli i nema mira. Ne izlazi iz kuce nigdje.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od Haris » Sre Feb 11, 2009 11:40 pm

Selam.

Zapisi, hamajlije i ostali jesu zabranjeni i dobro je sto ih je spalio, tako isto treba i sa hamajlijom uraditi.

Ne vidim razloga da se "treba prepustit" tom stanju jer onda, ako je u pitanju sihr onda dzin koji ga je zaposjeo sigurno uziva u njemu i tako dobija snagu da ga jos vise ubija.

Nisam siguran, ali mislim da sam ovdje negdje na forumu procitao da se moze naucit na vodu tako sto se po 3 puta prouce Fatiha, Ihlas (Kulhu valahu ehad), Sura Nas (Kul euzu bi rabi nas), Sura Felek (Kul euzu bi rabil felek) te Ajeltul Kursija, te nakon svake proucene sure se puhne u vodu, tako da dah dodje do vode i dodirne je.

Neka me ispravi neko od iskusnijih, jer to je ono sto sam procitao na forumu, ako nisam nista pogrijesio.

Mozda ce mu voda pomoc barem malo da ga popusti, toliko da moze klanjat, ucit Kur'an i Zikrit.

Naravno neka je pod abdestom sto duze :)

Toliko, nadam se da sam bio od pomoc.

Molim Allaha dz.s. da pomogne svima onima kojima je pomoc potrebna. Amin.

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od H@n@ » Čet Feb 12, 2009 5:38 pm

Ma ja cu kratko...
Nemojte se pitati STA JE...i corav insan vidi da su to sihri, kod obojice te brace...nego sto prije trazite ucaca rukje!najtezi je taj period pitanja sta je...i najduze traje...nego zauzmite se za svoju bracu i pocnite sa lijecenjem!ne mozete od njih ocekivati da znaju sebi pomoci, morate ih tjerati, nadzirati i sve od sebe dati...
Sellam

ta_sa
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 8:39 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od ta_sa » Čet Feb 12, 2009 6:49 pm

Esellamu alejkum,,evo ja cu prepisati iz knjige LIJECENJE KUR'ANOM -Poslanikove metode,postupak ucenja na vodu kao sto je spomenuo brat Musliman
;;;;;"Moramo priznati da ova metoda ,tj ovo ucenje na vodu nije poznato vecini naseg naroda.Sad cemo ukratko objasniti sta to treba uraditi,...
Prvo, uzmemo abdest i ispunimo sve uslove kao i za ucenje Kur´ana,potom posudu sa vodom na koju ucimo, priblizimo ustima toliko da dah (zrak) iz usta pada na vodu, i pocnemo sa ucenjem.Obicno je lijek ono sto je i najjednostavnije. Tako se vrlo korisnim pokazalo ucenje Fatihe,Ajetul-kursije,Kul huvallah,Felek i Nas,sve po sedam puta.Tu vodu stalno pijemo u periodu od sedam dana.Moguce je da pri prvom pijenju te vode osjetimo da je grka,ljuta,slana,bljutava i slicno,sto znaci da je u pitanju jak sejtanski uticaj na nas.S vremenom,okus nam postaje posve normalan sto nam govori da je njegov uticaj oslabio.Ako zelimo da se te bolesti u potpunosti rijesimo i ozdravimo, moramo je piti vise vremena kako bismo prisilili sejtana da napusti tijelo.Mogu se prouciti i drugi ajeti,ali ove skoro da svako zna,a uz to su i izuzetno efikasni u lijecenju svih dzinsko-sejtanskih bolesti;;;;;"
Eto ovako pise u knjigi,,molim Allaha dragog da nas zakloni i sacuva svakog zla na ovom i na drugom svijetu,,AMIN,,sellam alejkum

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Feb 12, 2009 7:12 pm

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Nemora da znaci da su sihiri H@n cesci slucajevi ovakve vrste bolesti su,dzinni a moze biti i urok.Ja sam u Pocetku ovog Foruma pisao za dva ovakva slucajeva,Jedan je skocio sa 8 sprata pa se nakon toga izlijecio,a drugom sam mjesecima ucio pa je sada izlijecen ..Allahu hvala.Ponekad osobama koji su bolesni i imaju ove simptome,teze je nego ucit nekome ko ima na sebi vise sihira.Jer to sto oni osjecaju to samo oni mogu rec.Oni cuju glasove,vide ih pored sebe,strase ih,kada htjednu da se suprotstave puhaju ih vatrom,muce ih,te vremenom prestanu i ibadetiti,samo da bi im udovoljili i da bi prestali napadi.cesce su sami,ne pricaju sa nikim,i kad pricaju pricaju sa rezervom,jer im je jedini cilj otarasiti se njih pa i samoubistvom.Osobu koju sam pomenuo na pocetku skocio je sa 8 sprata,ali je uz Allahovu pomoc ostao ziv osim malih ogrebotina koje je zadobio po glavi.Kada smo ga upitali sta ga je natjeralo da skoci,rekao je da su mu dzinni pokazali Kijamet,vidio je da je sve mrtvo,krv po zemlji,mravi kako gamizu po lesevima,i onda mu je dosao glas koji mu je rekao skaci jer si samo ti ziv na zemlji,Skocio je i pritom uzviknuo Allahu ekber,u momentu kada je to rekao otvorile su mu se oci i bio je svjestan sta je uradio,pao je sa 8 na 6 sprat,pa sa 6 na 5 sa 5 na 3 i sa 3 u radnji koja je bila ispod zgrade.Ovim Osobama treba paznje,i to natjerati ga na rukju, nac prijatelja rodjaka nekog koga ova osoba poznaje i ima postovanja prema njemu,il nac osobu od koje se bolesna osoba plasi,tako da ce strah bit podijeljen.Ako osba ne bude htjela prihvatit lijecenje-nece mazanje maslinovim uljem,nece med,nece vodu,Porodica mora nac rijesenje da odrade i pomognu ono sto se trazi od njih,Npr namazati unutarnji dio pidzame prije spavanja maslinovim uljem neprimetno,pustat mu Kur`an dok spava,i dok je budan,a kad izadje isprskati sobu naucenom vodom i mjesto gdje cesce sjede ove osobe.Jer oni biraju svoje mjesto,poneki piju samo iz iste case,jedu iz iste posude,sjede samo na jednom odredjenom mjestu i ne mjenjaju to mjesto,ako je tako isprskat to mjesto pustat u sobi Kur`an tiho kad je tu a glasnije kad nije tu.Ovim osobama treba vremena...a najbolje je kao sto rekoh pozvat neku osobu koja ima autoritet kod bolesne osobe,koju ta bolesna osoba cijeni ili se boji od te osobe,pa uz njega pozvat i ucaca rukje pa ostat cijeli dan uceci rukju,dok se ne vidi i ne osjeti poboljsanje.Brate U Albaniji je dosao sejh Profesor Halid iz Dzidde Saudi Arabia, ovo je za sve one koji su blizini i koji bi htjeli da se lijece rukjom,dobro bi bilo otic i posjetit ga.

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od H@n@ » Pet Feb 13, 2009 11:12 am

Pa bio urok ili sihr treba rukju poceti primjenjivati pa ce biti hajra sta god da je...htjela sam reci to je dzinskog posla...
Nekom sam slucajno poslala privatnu poruku, halal..

Bosanka87
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Pon Jul 14, 2008 11:38 am

Re: Bolest ili sihr?

Post od Bosanka87 » Pet Mar 27, 2009 10:13 pm

H@n@ napisao:Pa bio urok ili sihr treba rukju poceti primjenjivati pa ce biti hajra sta god da je...htjela sam reci to je dzinskog posla...
Nekom sam slucajno poslala privatnu poruku, halal..
Mozel mi neko rec sta je razlika izmedju uroka i sihira??? Jer ni meni nije dobro, pa bi zeljela znati sta je sta.. mozda i ja o sebi nesto saznam!

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Mar 31, 2009 4:29 pm

Selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

Sestro Bosanka,razlika je u tome sto je sihr dogovor sihirbaza i osobe koja narucuje sihr,za nesto odredjeno,sa ciljem.dok urok ima drugacije simptome od sihra.urok moze bit nehotice i namjerno.Znaci dodje osoba koja zeli nekome napraviti sihir kod sihirbaza,i tu odrede kakvu vrstu sihra zeli,dal ce bit sihr rastave ,dali sihr bolesti,il neka druga vrsta sihra sve to zavisi od dogovorakojeg budu napravili..onda sihirbaz uz pomoc svojih dzinna i narucitelja lijepo sklope plan,kako pocet djelovat,dal ce sihr bit u hrani,dal ce sihr bit na odjeci,sve to zavisi od dogovora narucitelja i izvrsitelja.Dali ce sihr bit podmetnut na nekom veselju,a cesce je na veselju,svadbama idr,kako se neko sprema za svadbu tako se ovi narucitelji spremaju za sihr.Tako da narucitelj ili naruciteljica uz pratnju dzinna zaduzenih za sihr ,nadju mjesto na koje ce sihr bit postavljen koje je frekventno i koje osoba za koju je namjenjen sihr cesto prolazi,ili dodiruje.U momentu razboljevanja cesci su slucajevi da osoba koja dodje u kontakt sa sihrom osjeti veliki smrad,neku veliku toplotu kao da im neko navlaci vrelu odjecu,neki su u tom trenutku razboljevanja vidjeli ruzne osobe koje im ulaze na usta,neki su padali u nesvjest neznajuc za sebe,raznih je reakcija imalo,na vise mjesta gdje smo razgovarali o pocetku razboljevanja kod osoba koje su trazili da im se uci rukja, rekli su mi da je nesto preuzelo kontrolu nad njima,i vecina njih koji su opsihreni nisu bili bili klanjaci niti su bili pod abdestom,jer abdest je prvi stit koji cuva sihira. Sto se tice Uroka,kojeg nehotice ucinimo je da se zadivimo necemu sto nam se svidja,dal to bilo lijepo dijete,lijepa odjeca,lijepo jelo..tim nasim divljenjem bez izgovora mashaAllah ili Allahumme barik fih mozemo biti uzrocnici uroka narocito oni koji imaju malu djecu,pa se dive njihovim izgledom,reakcijama,u momentu kada covjek urekne otvaraju se vrata na tijelu covjeka,a to iskoristi dzinn pa udje nesmetano,simptomi su nekontrolisan plac kod djece,budjenje i strah prilikom spavanja.I urok zavidnosti koji je namjeran,osoba koja zavidi namjerno hvali nesto kod te osobe,inicira svojim govorom urok.nadam se da sam ti u ovom kratkom komentaru dao objasnjenje Sestro Bosanka

Molim Allaha da te sacuva i sihira i uroka,i Molim Allaha da sve nas na ovom forumu i sve muslimane i muslimanke sacuva zla sihira ,uroka ,zla sihirbaza i narucitelja ,i zla dzinna i sejtana...amin

selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od Haris » Uto Mar 31, 2009 10:07 pm

E sad je i meni malo jasnije sve to :)

Sto se tice tog trenutka kada u covjeka udju dzini zaduzeni za sihr, nesto se i ne sjecam neceg posebno, a sjecam se te noci kad sam prvi put imao problem mucnine, kao da je sad bilo. Bio sam u gradu sa drustvom, tad sam jos pijuckao sok od jecma (pivo :lol: ) lagano, nazalost, i ono bas osjetis da to nije to, i meni donosi konobar pice, ja ga ne mogu otvorit i Allah ti cak posalje i znak prije toga, i ja govorim ovim rijecima "mislim da ne bih trebao pit ovo veceras", i kad se bas hoce, onda se hoce, donese ovaj drugo pice i tako i bi nakon nekih sat vr, samo me uhvati mucnina.

Prije sam na to gledao kao "pa ko mi zeli zlo, pa zasto meni, sta sam ja Bogu skrivio", a sad kada shvatam bit svega, da je to nagrada, iskusenje ili kazna, na neki nacin mi je drago, ostavio sam se losega, vratio se u dobro, hvala Allahu i onda kazem sebi, pa Allah robove koje voli stavlja na iskusenja, i onda to u meni pored sve muke budi neko veselje i On mene nije zaboravio iako sam ja Njeg bio :( . Neka mi oprosti za sve to. Samo sam sebi zlo nanio, jer On meni treba, ne ja Njemu.

ta_sa
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 8:39 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od ta_sa » Uto Mar 31, 2009 10:37 pm

Sellam alejkum ,,brate AbuAmRibnFadL dali od sihra bolesti moze covjek preseljeti (umrjeti) i znali se odprilike koje bolesti se pojave tada,,hvala na vasem trudu,,sellam alejkum

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od Haris » Sre Apr 01, 2009 12:23 am

ta_sa napisao:Sellam alejkum ,,brate AbuAmRibnFadL dali od sihra bolesti moze covjek preseljeti (umrjeti) i znali se odprilike koje bolesti se pojave tada,,hvala na vasem trudu,,sellam alejkum
Koliko sam cuo i procitao ovdje i po ostalim stranicama, sejtan moze da navede covjeka da pocini samoubistvo, te se tada on smatra sehidom, a da umre kao prirodnom bolescu, ne bih rekao, osim ako mu ne prouzrokuje neku bolest ili srcani ili nesto, a Allah najbolje zna :)

eott
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 5:39 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od eott » Sre Apr 01, 2009 6:13 am

_Musliman napisao:
ta_sa napisao:Sellam alejkum ,,brate AbuAmRibnFadL dali od sihra bolesti moze covjek preseljeti (umrjeti) i znali se odprilike koje bolesti se pojave tada,,hvala na vasem trudu,,sellam alejkum
Koliko sam cuo i procitao ovdje i po ostalim stranicama, sejtan moze da navede covjeka da pocini samoubistvo, te se tada on smatra sehidom, a da umre kao prirodnom bolescu, ne bih rekao, osim ako mu ne prouzrokuje neku bolest ili srcani ili nesto, a Allah najbolje zna :)

:? :? :? ..samoubica šehid.. :? , e neznam onda svi bi na sebe tovarili sihre u jedva čekali da se ubiju..

ta_sa
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sub Okt 25, 2008 8:39 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od ta_sa » Sre Apr 01, 2009 8:46 am

Sellam alejkum,,e brate eott nemoze tako :D ,,svjesno tovarit sebi sihre i cekat :D da postanes sehid,; a ija sam negdje procito da u opsihrenom stanju covjek moze sebi dobro naudit.Vise me zanima dali ima neka statistika kakve se bolesti pojave u tom stanju,jer moja rodica za svoju bolest je sumirala muzevu majku,nisu nikako mogli skupa ,tasta ju je mrzila valjda i radila na tom da se rastanu,i stvarno su se rastali,rodica mi je rahmetli ,preselila je,nek joj Allah dragi milostivi samilostni oprosti i olaksa,i sviju nas nek sacuva dragi Allah na ovom i buducem svjetu,,AMIN AMIN AMIN

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Bolest ili sihr?

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Apr 01, 2009 11:53 am

selam alejkumm we rahmetullahi we berekatuhu

Ja sam bio svjedok kod dva pokusaja samoubistva,treci pokusaj je uspio,ali Allahovom voljom momak koji je to ucinio spasila ga je jedna rijec koju je prilikom pokusaja rekao.cetvrti pokusaj za kojeg su govorile makedonske novine i vijesti zavrsio se smrcu.Prvi pokusaj je bio kod djevojke kojoj sam ucio,u nasoj blizini bio je sto na kom je bilo sudje i jedan veliki noz,dok sam ucio djevojka bi otvarala oci pogledala bi ka stolu,al nisam obracao paznju sta gleda,dok sam ja uzimao pumpicu sa naucenom vodom ona je skocila i obema rukama zgrabila noz i htjela sebe udarit,uhvatio sam joj ruke i izvadio noz iz ruku..kada je sa rukjom bilo zavrseno i kada je djevojka dosla sebi pitao sam je sta ju je natjeralo da zgrabi noz rekla je da je dzinn koji je bio u njoj htio da je ubije,..drugi slucaj je isto bila djevojka kojoj sam ucio a to je rodica ove prve,ona se je pokusala zadavit svojom maramom vise puta,nakon vise pokusaja vezali smo joj ruke i ona je isto govorila nakon rukje da je dzinn htio ubit i nju.Kod treceg slucaja mozda ce ovo nekome bit izmisljotina,al hvala Allahu momak je ziv pa ko hoce da provjeri bujrum.Momak je iz Skoplja..bio je bolestan od dzinna i uvijek je imao suicidne misli,to je bilo u pocetku mog ucenja rukje,ucili smo sa jedniom bratom gdje god bi zatrebalo,pa smo posjetili i ovog brata koji je zivio u nekom drugom nerelanom svijetu,usli smo u njegovoj sobi,smrad,ugasena svjetla,soba puna dima,razbacane stvari,on ne umiven ,ne okupan,sav obrastao brada brkovi su mu prekrivali usta,kosa razbarusena ne oprana,,niko se nije usudio od njegove porodice da udje u njegovoj sobi,posto je momak bio prilicno jak i znao maltretirat porodicu,izlazio bi samo u noc.kada smo poceli ucit rukju,rekao nam je zapjevajte nemojte mi ucit to,jer to meni ne pomaze,ostali smo do sabaha kod njega uceci,imalo je uspjeha,natjerali smo ga da se umije,otvorili prozore i nastavili sa rukjom,taj dan bilo je elhamdulillah uspjeha.nakon dva dana ponovo su naz pozvali i rekli da ga nema vec dva dana i da se boje za njega,ali dok smo pricvali njegov nam otac rece da je stigao,rekli smo njegovom ocu da mu da slusalicu da hocemo da razgovaramo sa njim jer se otac bojao da ce ga sin tuci ako bude znao da nas je on zvao.Uzeo je slusalicu pa smo mu rekli da hocemo da ga obidjemo ponovo,nije pristao vec je rekao da cemo mu platiti za sve sto smo mu ucinili i spustio nam slusalicu..Zvao nas je pnovo njegov otac pa smo ga pitali dal da dodjemo,rekao je nemojte danas,zvacu vas drugi dan kada se malo smiri.Sutra dan smo culi da je taj momak skocio sa 8 sprata i da je ostao ziv,posjetili smo ga u bolnici,bio je neuropsihijatriskom odeljenju,imao je samo par ogrebotina,izgledao je normalan kao da nista nije bilo..nakon 15 dana zvao nas je njegov otac i rekao nam da nas njegov sin zeli vidjeti.Otisli smo momak je bio toliko iznemogao,kada smo usli rekao je ucite sada sto vise mozete,jer ovaj u meni umire,poceli smo rukju i ucili odjednom je momak klonuo kao da je pao u nesvjest cijelo vrijeme je izgovarao tiho Allahu ekber Allahu ekber..kada je dosao sebi pocela je prica,sta mu se sve desilo..pa je rekao nakon onog dana kada ste mi ucili ,Glavni dzinn koji je bio u meni naredio mi je da vas dvojicu ubijem,uzeo sam pistolj i pratio vas kad ulazite u dzamiju kad izlazite i trazio pogodno mjesto da pucam u vas..al kada bi se god priblizio dovoljno da budem siguran da cu vas pogoditi odjednom ste mijenjali lik,Brat koji je ucio samnom izgledao mu je toliko ogroman da mu nije mogao vidjet glavu u visine,a mene je gledao kao lava kojem izlazi vatra iz usta,kaze tada bi se i ja a i dzinn koji je bio u mene uplasili i pobjegli od vas,u takvom liku sam vas vidio najmanje 7 puta,kod 7 pokusaja da vas ubijem,kada nisam mogao odradit naredjeno,udarao me je ovaj dzinn do stana u kojem sam zivio..onda me je zgrabio za potiljak i briblizio terasi,i rekao...Vidis li sta je dolje,vidis li da si samo ti ostao ziv,Kijamet je i ti moras umrijet,kaze ovaj momak,vidio sam napuklu zemlju,vidio sam mrtve ljude ,vatra koja izlazi iz zemlje,vidio sam mrave koji jedu tijela ljudi,tada mi je rekao skaci sta cekas..presao sam jednom nogom preko ograde terase,i onda kao da me neko gurnuo,Uzviknuo sam Allahu ekber i cijelo vrijeme dok sam padao govorio sam Allahu ekber ,nisam vise znao za sebe samo sam izgovarao Allahu ekber,Momak je pao sa 8 sprata na 6 sprat na kojoj je bila aluminijska tenda,pa je sa 6 sprata pao na 3 sprat isto neka tenda za susenje vesha,pao je sa 3 sprata na mezanin na kojoj je bilo neko cvijece,pa sa mezanina na krov prodavnice na prizemlju.imao je samo male ogrebotine na celu,i nekoliko posjekotina na rukama i nogama..Allahovom voljom ovaj je mladic izlijecen i dan danas zivi u skoplju..4 slucaj koji se je desio u makedoniji,za kojeg smo culi preko medija i novina je slucaj da su trojica momaka ucili rukju mladicu koji je u toku rukje preselio.znamo da je momak bio duzi period bolestan.neznamo ko su ti momci,nemamo informacija o njima.ali se je ovdje od ovdasnjih vlasti trazila odgovornost od tih momaka koji su ucili rukju jer bolest tog momka koji je preselio nije mogla prouzrokovat brzu smrt,pa su vlasti trazile da se daju imena tih momaka koji su ucili rukju,ali je porodica tog momka ostala na tome da oni nisu krivi i sakrili njihov identitet.ta_sa brate postavio sam ovo isto pitanje jednom sejhu koji mi je rekao da sva prljavstina u tijelu covjeka napravljena od dzinna prouzrokuje tumore,chireve,migrenu ,ranije davno slusao sam jedno predavanje od Sejha Muharema Stulanovica da mu Uzviseni Allah da svako dobro jer je on sebeb da sam ja poceo ucit rukju,u tom predavanju on kaze da se je neki covjek pozalio na ruku da ga ruka pretjerano boli,kada mu je proucena rukja dzinn se javio iz njega,razlog njegovog ulaska u tijelo ovog covjeka je bila ta da je ovaj covjek usao u wc i nagazio njegovu ruku tako da mu je polomio ruku ,i da je on usao u njega iz osvete kako bi mu vratio ono sto je civjek njemu uradio.. Nadam se da sam ti dao odgovor brate ta_sa

eott
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 5:39 pm

Re: Bolest ili sihr?

Post od eott » Sre Apr 01, 2009 1:52 pm

Zanimljiv ovaj treći slučaj, naročito ovo sa "vatrenim lavom" :) , još kad bi dao neki recept za to.. :wink:

Selam

Odgovori