Trazim ucaca rukje u okolini Tuzle

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
jaska
Posmatrač
Pridružio se: Ned Okt 29, 2006 10:27 am

Trazim ucaca rukje u okolini Tuzle

Post od jaska » Čet Feb 26, 2009 1:15 pm

Sellam draga braco i sestre,
hitno mi treba broj telefona od hodze koji pravilno lijeci rukjom u Tuzli.
I ako mi Enes Beganovic moze poslati svoj broj.
Molim vas hitno je.
Da vas dragi Allah dz.s. nagradi.

sadaka
Mlađi član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Trazim ucaca rukje u okolini Tuzle

Post od sadaka » Ned Mar 01, 2009 5:40 pm

[quote="jaska"]Sellam draga braco i sestre,
hitno mi treba broj telefona od hodze koji pravilno lijeci rukjom u Tuzli.
I ako mi Enes Beganovic moze poslati svoj broj.
Molim vas hitno je.
Da vas dragi Allah dz.s. nagradi.[/quote

Selam Allejkum Sestro

EVo na forumu nasao sam u blizini Tuzle ,sto je Brat Senad postirao i on kaze da ispravno uci rukju ,to mesto zove se Toka kod Gradacca .Zove se Ef.Nisad mobilni 061888913 kucni 061888913.
Broj od Enesa 061757819

Sestro nemoj me sa ovim pogresno shvatiti da te ucenujem ili slicno nemam te namere ,moja je duznost kao brat da te ispravim ,jer cu zato odgovarati kod Dragog Allaha i neka ovo bude svima na forumu pouka.Nemoj nikad da kazes jeli ovaj ucac rukje ispravno leci ili ovaj ucac rukje ispravno leci ,to je velika greska .Jer on ne leci ,on samo uci Kuran .Mozes da pitas jeli ispravno uci rukju.Dragi Allah daje bolest i samo on daje ljek ,zdravlje.
Ucac rukje koji kaze Ja ljecim to se vec odmah na startu reci da je neispravna rukja i moje misljenje da se kod ucaca ne odlazi ,jer tu Dragi Allah nedaje svoju pomoc i svoju milost.Dragi Allah najbolje zna.
Svidza mi se sto je u jednom postu Brat Enes rekao Ja ne ljecim ,ja ucim rukju ,Dragi Allah daje boles on daje Ljek i stim recima on se jos vise prib lizuje Allahovoj pomoci i miloscu koji svi mi na ovom Dunjaluku ovisimo.
Halali Sestro ako sam te necim uvredio.
Selam Allejkum i sve najlepse ti zelim da ti Dragi Allah olaksa i na ovom i na onom svetu.

Odgovori