Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od Haris » Pet Mar 20, 2009 4:17 pm

I meni se puno puta desavalo tako da izgubim volju za svime, kada klanjam, nije to to, nego vise ispadne kako je neko rekao na forumu "rekreacija", mislis o necemu desetom, pa zaboravis na kojem si rekijatu, pa zaboravis dokle si dosao, pa ne znas vise ni sta ucis, pa bi najradije u pola namaza prije predaje selama prestao klanjat, okrenuo se i otisao.. i mnogo takvih situacija je.

Kao sto je Enes u jednom odgovoru rekao, najvaznije je u sebi da prevalis to u glavi i da se moras borit i da se ne oslanjas na to da ti onaj koji ti uci moze pomoc.

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od medina22 » Pet Mar 20, 2009 10:55 pm

Elena@ Ja bi ti rekla da ne popustas jer ti si sad u toku lijecenja i onda je najgore,onda dzinni vjerovatno daju sve od sebe kako bi se predala,izdrzi sve to,proci ce s Bozijom pomoci.Sto se tice prijateljice,iskreno ne znam kako joj je danas jer se ne vidjamo cesto,ona zivi u drugoj drzavi.

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Sub Mar 21, 2009 12:48 pm

Puno mi je bolje.hvala vam svima na savetima.borila sam se svom snagom.Hodza mi je dosta pomogao, ali kao sto je i on rekao a i vi moram i ja njemu da pomognem tako sto cu da se borim.
Sa muzem sam popravila odnos, hvala Gospodu,i resili smo da necemo dozvoliti zlu da prevlada.
Ponovo mi je Hodza citao Rukju, provere radi i nije bilo nikakvih reakcija.On je bio jako zadovoljan nasim uspehom.Jer smo sledili sva uputstva i on se jako iznenadio nasom voljom.
Nisam vam napisala da sam u medjuvremenu se setila da sam nasla neke zapise.iako je Hodza nas pitao imamo li nesto a mis mo rekli da nemamo. Ja sam se setila negde u pola lecenja da mi je to u novcaniku i spremila da ponesem, i da ne poverujete oba puta sam zaboravila a i oba puta sam zakasnila na rukju jer mi nesto nije dalo da stignem na vreme.Stavila sam te zapise na dovat ruke i oba puta mi se desila neka frka trka a mesec dana ne radim- znaci imam vremena, i desi se da zaboravim i jos da sam u guzvi hmmmm.i to sam povezala sa onim....... A na te zapise sam zaboravila iz prostog razloga sto je na njima pisalo kao blagoslov i sto nam je to radila komsinica koja je navodno bila na nasoj strani i nije mi padalo na pamet da je to nesto lose.I sada kad vracam film sve mi je jasno.Saljevala je onu stravu kako li se kaze.i secam se u jednom momentu kada je radila meni rekla je mome muzu da izadje iz prostorije a kada je radila njemu rekla je meni da izadjem iz prostorije.tako da mi tu smrdi nesto. ali mi ni na pamet palo nije da namje nesto lose radila.....
Hodzi smo odenli to i bilo je po malo ljut jer nas je pitao da li imamo tako nestom jer bi onda molitva isla u drugom pravcu.Od dana kada je to otvorio pre nekih 10 dana onda se pocela desavati ta turbulentna faza kod mene. Rekao je da je to direktan rad sa onim zlom (necu ni da im spominjem imena) da je mome muzu uspeo veoma brzo to da otkloni i da je napravljeno da se razdvojimo,a meni je citao ili skidao ne znam kako da s eizrazim, citavih 5 sati!!!!!!!!!!!!! i da je toliko bio iscrpljen posle toga.Dosta sam pricala sa njim, i rekao je mome muzu da mora da me pazi jer je dosta toga uradjeno i da su sada samo ostaci tu koji ce pokusavati da me iritiraju i da retko ko pristaje da to otklanja koliko je snazno bilo.
Ja sam mu zahvalna do neba, pored stos e kaze terapije :)) sa uljem i vodom dobila sam dodatnu terapiju sa medom. mmmmmm tako je sladak i lep uzivam da ga jedem, i hvala Gospodu nije ba njega bilo nikakve reakcije.
Da se nadovezem oni snovi sto su me mucili su se desili taj dan kada su zapisi otvoreni i to ima direktne veze tako su nam rekli sa mojim snom o zatvoru i muzevljevim zecijim usima u cvorovima, jer kazu da je bilo brdo cvorova u zapisima.

Kao sto sam rekla, dosta sam bolje glava mi je malo bistrija i nemam tolike strahove, verovatno mi je pomoglo i saznanje posle rukje da nema vise nista pa mi to daje neku vrstu sigurnosti.
Sada jedino sto sam u nekoj depresiji ali sam se vec obratila doktoru i dobila sam terapiju.to mi nije toliki problem jer sam vec bila na antidepresivima i znam da su mi pomogli.ali isto tako znam da je ova depresija i ovo stanje posledica sokova i stresa i loseg nacina zivota.
Hvala svima na savetima i podrsci
ELena

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od Hanuma » Sub Mar 21, 2009 1:10 pm

Amin Boze bice to sve dobro Elena akobogda samo nema predavanja i neodustaj od toga samo nastavi tako

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od H@n@ » Sub Mar 21, 2009 1:15 pm

Bas mi je drago da vam je bolje, a i dalje se cuvajte

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od meli » Uto Mar 24, 2009 10:24 am

Elena,kako sto razbrav ti i samata znaes deka samo islamot ti e lekot,zatoa si pobarala pomos od oca.SAMO ISLAM E PRAVIOT LEK.Spored mene ti i tvojot soprug bi trebalo da go prifatite islamot.Ti veke slusas kuran i klanjas,no bi trebalo da go prifatis prvo islamot.Nasiot posleden pratenik e Muhammed (s.a.v) i posledna kniga e kuran,znaci ALLAH go prifaka samo islamot kako vera.Mnogu hristijani go prifatile islamot otkako go procitale kuranot,sfatile deka e islamot najdobra vera.Nikoja vera osven islamot ne moze da ti pomogne vo vrska so lecenje od sihr (exorcism).Vidi go filmot "The exorcism of Emily Rose".Toa e vistinska slucka.Devojce na 19 god umira zatoa sto svestenikot ne mozese da ja izleci.ALLAH neka ti e na pomos.Pobaraj pomos i od Enes.
Te sfakam najdobro zasto jas minam niz istoto.Na mojot decko negovite roditeli ne me sakaa zasto jas sum turcinka,a tie se goranci.Negovite mu napravija sihr za da me razdelat od nego i uspeeja.Mnogu se sakavme i bevme nerazdelni.Nie sega uste odime,bevme skarani 4 meseci,no nisto ne e kako prethodo.Toj e stalno bolen i koga da spomnam za oca se karame.Ako sakas poveke da procitas odi na ZA LJUBOV NA ALLAH POMOGNETE MI.Sega stapiv vo kontakt so Abu AMr Ibn Fadl i ke vidime sto ke stane.Inshallah ke bide se kako porano.Moj sovet e da se boris,ti veke si vo brak.Samo napred moli se na ALLAH.ALLAH gi saka onie koi baraat pomos od nego i ne gubi nadez.Ako ALLAH saka da bidete zaedno ke bidete.Se stanuva so ALLAHOVA dozvola.Duri i list od drvo ne moze da mrdne bez negova dozvola.Znam deka e tesko,so malku poveke strpljenje se ke bide.ALLAH E GOLEM.Pa kako sto vikaat po dozdot ide sonce.
Prati mi msn po privatna poraka i ke se slusneme inshallah.Moli se mnogu
Selam alejkum

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od meli » Uto Mar 24, 2009 10:43 am

Stvarno se raduvam sto ti pomina veke,ali sepak cuvaj se pak zasto sihirot vo ova vreme e veke vo moda:-).Smesno e,ali prava vistina.Ne zaboravaj deka ALLAH ti pomogna.Ne treba da go barame samo koga ni e loso,seti se na NEGO i koga ti e dobro.Zablagodari mu se za se sto ti dal.Ostani so zdravje,pa pisi kako ti ide sega.
Selam alejkum

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Uto Mar 24, 2009 12:39 pm

Hvala vam svima na komentarima.
Kao sto sam rekla hvala Gospodu bolje je, danas idem na razgovor za posao pa s enadam novom pocetku.
JEdino sto mi zdravlje nije na zavidnom nivou.Drasticno su mi se rezultati krvne slike pogorsali, pa sam se tu dosta uznemirila.Jakome steze u grudima.Nikada nisam bila bolesna do eto da kazem pre godinu dana su poceli neobjasnjivi problemi, doktori me lece ali se to stalno vraca, bila sam u bolnici pe nekoliko meseci hitna me dovezla mislili su da su bubresi otkazali ali nista nisu saznali tako da nisu ni uspeli da me izlece.SAda moram da se skoncentrisem na lecenje.pijem saku tableta svaki dan ali.......

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od Ernest » Čet Mar 26, 2009 6:47 pm

Elena skoncetrisi se na namaz. Moli u namazu Allaha s.w.t. da te izlijeci. Prije svakog jela izgovori Bismillahi Rahmani Rahim. Sto cesce slusaj audio rukju. Cijedi na sokovniku raznobojno voce, izuci nad njim sto vise kur'anskih ajeta a zatim to ispijaj. Ja sam na taj nacin lijecio majku od raka. Imala je metastazu i hvala Allahu s.w.t. evo poslije 4 godine ni traga od raka.

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Čet Mar 26, 2009 8:35 pm

Mazem se svako vece, evo vec mesec dana.Pijem naucenu vodu sve to vreme, a prosle nedelje sam dobila i med.Pre svakog obroka ili gutljaja ili bilo koje radnje izgovaram Bismillahirahamnirahim!!Pazljivo sam prihvatala sve savete od Hodze i od vas.
Jako mi je drago za tvoju majku! To je stvarno cudo, eto i to mi daje povod da jos vise verujem u izlecenje.

Pocela sam da radim.Danas mi je drugi dan.I kad usporedim stari posao koji je bio strahovito stresan, ovaj je banja....Hvala Gospodu

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od Ernest » Čet Mar 26, 2009 9:09 pm

Da, jos jedan moj savjet koji bi trebala uraditi a koji ti mozda niko nije rekao. Otidji u neku od dzamija ili od toga hodze trazi "MISK". Radi se o uljanom parfemu u kojem se nalaze prirodni mirisi a ciji miris sejtani ne podnose. Ako skines Enesovu video rukju sa glavne stranice vidjeces kako sejtan reaguje kada Enes oboljelom ispod nosa stavlja taj miris. Trebala bi ga nabaviti i njime se mazati. Osim toga jos jedan moj savjet je da kada popijes naucenu vodu sacekas desetak minuta i pokusas da povratis da bi sejtana na taj nacin ako ga ima izbacila. I opet kazem, sto vise namaza jer namazima se pravi zastitni oklop protiv sejtana. I naravno sto cesce spominji Allaha s.w.t. jer kada to cinis spustaju se meleci i tada je sejtanu prilaz onemogucen ili gotovo onemogucen a Allah s.w.t. najbolje zna.

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Čet Mar 26, 2009 9:14 pm

I to imam. Onako tamne boje je. Cak imam i Predivan amabr koji mi je Hodza dao. predivno mirise i kidam ga malo po malo i mazem se.I koristila sam jedan da i safran u hrani. Mislim da sam dobro opskrbljena. Opremila sam se dobro da ratujem sa zlom:))) Malo saLe

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Čet Mar 26, 2009 9:17 pm

Posto kazes da se sto cesce mazem. Mazem se uvece pred spavanje. istusiram se pa se mazem i suprug i ja.Jel bih mogla da se mazem sa tim naucenim uljem i ujutru kad se istusiram pre posla?

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od Ernest » Čet Mar 26, 2009 10:11 pm

Da, i jos sam htio da ti odgovorim na ona pitanja koja si postavila o tome kome je Kur'an lijek. U Kur'anu se zaista kaze da je on milost i lijek vjernicima. Medjutim u Kur'anu se takodje kaze za one koji nece da vjeruju da su im srca zapecacena a pred ocima njihovim je zastor. U stvari to su nevjernici. Razlika je izmedju onoga koji hoce da vjeruje i onoga koji nece. Zbog toga ti je i taj hodza rekao da moras imati jaku vjeru. Imao sam prilike gledati ucenje rukje nevjernicima. Jedan od njih imao je toliko jake sejtanske simptome. Cuje sejtanske glasove kako ga psuju i tada pocinje da ludi i da lomi sve po kuci. Kada mu je ucena rukja nije imao nikakvih simptoma. Zacudjeno sam ga upitao da li vjeruje u Boga. Odgovorio je NE.

ELena_
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Mar 09, 2009 10:41 pm

Re: Sta nisam dobro uradila? Pomozite

Post od ELena_ » Pet Mar 27, 2009 6:24 pm

Ma nema veze, vidim da niko nema komentar na to moje pitanje. ili ti nisi razumeo moje pitanje ili ja nisam razumela tvoj odgovor

Odgovori