zvijezde

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
-j-
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 12:39 pm

zvijezde

Post od -j- » Uto Sep 13, 2005 12:45 pm

Es-Selamu Alejkum

Cula sam ceto puta da hode kazu kada gledaju za momka i cure da kazu vase se zvijezde netucaju ili kaze u kjnigama nepise da ste jedno za drugo! E sad je moje pitanje dali ima ko da mi moze objasniti o cemu se to radi i kako da nepase neko za nekog?

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Sre Sep 14, 2005 2:59 am

Selam alejkum

Evo ja ti dati odgovor na ovaj nacin ostavljajuci sa strane Kur`an i Sunnet da se svi upitamo o ovom pitanju.

Nauka je u 21 vjeku Allahovom voljom saznala kako su nastale zvjezde,kako se raspadaju itd.
Sad se postavlja pitanje onda kako tako jedna zvjezda ima veze sa necijom sudbinom ?!
Ja bih ti savjetovao da se klonis tih ljudi sto proricu sudbinu, Allah je jedino onaj koji poznaje koje za koga i niko drugi.

Reci ti njemu nek on uz pomoc svojih tzv. ' zvjezda" izvade sebi brojeve lotta i ne mora nista vise raditi do kraja zivota, ukljucujuci i sve one ostale koji proricu sudbinu ako su u mogucnosti :wink:

-j-
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 12:39 pm

Post od -j- » Sre Sep 14, 2005 7:09 pm

Es- Selam alejkum

Hvala ti na odg jer imala sam problema pa posjetila jednog hodu da mi pomogne i on mi je tako reko nepasu zviijezde i nisu jedna za drugu tako kad sam otisla od tog hode tako sam osjecala se tuzno jer neznam nista o tome ni sta mi je stim htjeo da kaze tako da sam ostala bez teksta i trazila sam dugo da mi neko kaze kako to da moze znati neko i da pise u knjigama da neko nije jedno za drugo .......Hvala na pomoci......


Dragi Allah dz.s najbolje zna..........

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Pon Sep 19, 2005 4:07 pm

meni je jednom jedan hodza rekao da je broj moje zvijezddee 17 i da je vrlo rijetka.

Stvarno nekontam ali ti Derviši umijesto da prate dešavanja medzu muslimanima i da potiču na rad ka dobrom oni sanjaju zvijezde :?:

Odgovori