Đemail Salihović

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
eott
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 5:39 pm

Đemail Salihović

Post od eott » Uto Mar 17, 2009 5:53 pm

Surfam malo po facebooku i slučajno naletim na ovog kako se stručno zove "Vidoviti Salli", možete to ukucati u facebook pa vidjeti malo detaljnije a evo šta uglavnom piše:

Ja se zovem Đemail Salihović a u svijetu kosmobioenergije poznat sam kao VIDOVITI SALLI i uspješno odstranjujem sve vrste sihira i vračanja, pomažem osobama oboljelim od duševno čudno nastalih bolesti i mahana, proričem sudbinu, liječim strah, slabo pamčenje, bol i sječu u prsima, nesanicu, urok, nagaz, otkanjam govorne mahane i plač djece, nočno mokrenje i pomazem pri pronalasku nestalih stvari i osoba. Moguče je izliječiti i djecu koja bježe iz škole i slabo uče a prije nisu tako radili, živčane bolesti, svađu u kući, vračam sreću i ljubav.

Sudbina se nemože promijeniti al onaj koji je vidi može vam itekako pomoć da izbjegnete neugodnosti koje su vam na putu i da pronađete svoju sreću i sreću svoje ljubavi, posao, dom, porodicu i imovinu.
Moguče je liječit još mnogo toga što doktori nemogu. Ako neko misli da ima sihir na sebi ili ima problema sovim stvarima što sam pobrojao nek ostavi komentar i upita za sudbinu a ja ču mu pokušat pomoć.


Ima jedna grupa na facebooku pod imenom "Kr*po željo" :D , i ovaj salli je tu ostavio komentar koji glasi "Dosvolite mi da reknem da sam se svojim vidovnjavskim mocima uvjerio da zeljo nece osvojiti nista narednih stotinu godina. Na tom klubu nalazi se sihir velik poput mjeseca, ali nevidljiv." ,,, a s obzirom da ne osvajaju ništa evo vjerovatno sedmu godinu, na dobrom je putu da pogodi :)

Vjerovatno se ovdje radi o još jednom sihirbazu nego eto samo da vas upoznam sa slučajem. Ako neko zna više neka napiše

bjela ruza
Mlađi član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 10:09 pm

Re: Đemail Salihović

Post od bjela ruza » Uto Mar 17, 2009 5:58 pm

Stada covjek kaze na ovo- smjesno i zalosno u isto doba. : :lol: :(

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: Đemail Salihović

Post od Hanuma » Uto Mar 17, 2009 6:06 pm

eott napisao:Surfam malo po facebooku i slučajno naletim na ovog kako se stručno zove "Vidoviti Salli", možete to ukucati u facebook pa vidjeti malo detaljnije a evo šta uglavnom piše:

Ja se zovem Đemail Salihović a u svijetu kosmobioenergije poznat sam kao VIDOVITI SALLI i uspješno odstranjujem sve vrste sihira i vračanja, pomažem osobama oboljelim od duševno čudno nastalih bolesti i mahana, proričem sudbinu, liječim strah, slabo pamčenje, bol i sječu u prsima, nesanicu, urok, nagaz, otkanjam govorne mahane i plač djece, nočno mokrenje i pomazem pri pronalasku nestalih stvari i osoba. Moguče je izliječiti i djecu koja bježe iz škole i slabo uče a prije nisu tako radili, živčane bolesti, svađu u kući, vračam sreću i ljubav.

Sudbina se nemože promijeniti al onaj koji je vidi može vam itekako pomoć da izbjegnete neugodnosti koje su vam na putu i da pronađete svoju sreću i sreću svoje ljubavi, posao, dom, porodicu i imovinu.
Moguče je liječit još mnogo toga što doktori nemogu. Ako neko misli da ima sihir na sebi ili ima problema sovim stvarima što sam pobrojao nek ostavi komentar i upita za sudbinu a ja ču mu pokušat pomoć.


Ima jedna grupa na facebooku pod imenom "Kr*po željo" :D , i ovaj salli je tu ostavio komentar koji glasi "Dosvolite mi da reknem da sam se svojim vidovnjavskim mocima uvjerio da zeljo nece osvojiti nista narednih stotinu godina. Na tom klubu nalazi se sihir velik poput mjeseca, ali nevidljiv." ,,, a s obzirom da ne osvajaju ništa evo vjerovatno sedmu godinu, na dobrom je putu da pogodi :)

Vjerovatno se ovdje radi o još jednom sihirbazu nego eto samo da vas upoznam sa slučajem. Ako neko zna više neka napiše
Sellam
njemu treba pomoc ja bi rekla da ode na ucenje rukije kod Enesa on ko onaj Milan TAROT sve mogu subhanala za mene je gori onaj ko im vjeruje i ko ih zove i od njih pomoc traze Bogami oni trebaju sebi ljeka da traze.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Đemail Salihović

Post od Haris » Uto Mar 17, 2009 8:04 pm

:lol: :lol: :lol:

Neka meni mog Enesa :mrgreen: Zadovoljan sam i sa njim :lol: :lol: :lol:

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: Đemail Salihović

Post od Hanuma » Uto Mar 17, 2009 9:49 pm

_Musliman napisao::lol: :lol: :lol:

Neka meni mog Enesa :mrgreen: Zadovoljan sam i sa njim :lol: :lol: :lol:
Sellam brate Musliman majka vise neradja nake poput naseg brata Enesa kako prijatan kako savjete svima daje da ga Allah dragi nagradi njega i njegove naj milije.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Đemail Salihović

Post od Haris » Sre Mar 18, 2009 1:42 am

Amin.

Odgovori