Nizama Al-Raissa

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Nizama Al-Raissa

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Apr 02, 2009 4:54 pm

Selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

Dovoljan je Njegov Profile

Amir Alispahić Alli

Najpoznatiji duhovni iscjelitelj Alli, krunisani kralj među prorocima. Sretnite se sa svojom sudbinom, ucinite nesto za sebe, promijenite svoj zivot.

Kad bih ja imao svoj sajt(a netreba mi) na mom bi profilu stajalo,NEPOZNATI ALLAHOV Rob ,NIKO I NISTA....

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Nizama Al-Raissa

Post od Enes » Čet Apr 02, 2009 5:06 pm

e moj brate Abu... kad ja i ti ne znamo radit svoj posao, ima tko zna
:wink:
Il da dodam onu od starih latina, izreku:
Trnovit je put do uspjeha ili ti ga prevedeno na nas, nije lahko bolan osvojiti Dzent!
:mrgreen:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Nizama Al-Raissa

Post od Senad » Čet Apr 02, 2009 6:05 pm

mesiha napisao: a vidim na slikama slikao se i s reisom :lol: :mrgreen:
Ef.Ismet Spahić nije reis ,

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Nizama Al-Raissa

Post od sadaka » Pet Apr 03, 2009 10:26 pm

Selam Allejkum
Da vam ispricam ja jednu svoju pricu ,kad sam jos odavno bio kod jedne sihirbazkinje .Molim Dragog Allaha da mi oprosti sto sam isao kod nje i da nas sacuva svih tih zla i uputi nas na pravom putu.
Sada ce da vidite ovi otpadnici od vjere na sta su jos spremne uraditi da bi bili pokorni sejtanu ,SubhanAllah.
Bio sam pred ovog dogodzaja jos dva puta ranije ,gledala mi na pasulju i za ovog treceg dolazka kod nje rekla mi da dodzem u nedelju rano sam ,a da ce tog dana rano klanjati istihare namaz za mene i ja stigo kod nje ,rece mi da moramo sacekati jos dve zene koji ce dda dodzu sa nama .I sada vreme ja za polazak, ja sam vozio i od njenog stana do tog mesta koji smo se uputili ,put voznje bio je oko 2 sata.Stigli smo ja parkirao auto i uputili smo se pesekama prvo ravnicarskim predeom ,onda malo brdskim kroz sume sve do jednog velikog kipa Isusa ,a sve do ovog odredista kada smo isli pesakama sa desne strane stajali su mali kipovi ,koji smo morali svi mi ostavljati po malo novcica na savakom takvom mestu a bilo je puno sve do tog kipa Isusa .I kad smo stigli do tog kipa rekla nam da dignimo ruke prema njemu i da ga molimo ,i tako smo uradili .
Onda smo sisli do tog gradica gde sam parkirao auto ,rece mi da je gladna, doduse i ja sam bio ,i svratili u restoranu i jeli i sve ja platio,pa onda u pekaru kaze da joj se jedan hleb mnogo jede i ponela sa sobom i nato nisam imao nista protiv samo da budem dobro,iz velike zelje za ozdravljenje razmisljao sam tako u tom trenutku.SubhanAllah,posle tog zvonilo je zvono na crkvu i rekla nam da idemo svi u crkvu i da se molimo. SubhanAllah mnogo se kajem zbog ovog dogodzaja i molim Dragog Allaha da mi oprosti ,sto sam iz velikog neznanja prema ovom pogresnom i iskrivljenom nacinu ljecenja poveo .
I kad smo usli u crkvu ,bilo je mnogo ljudi i rekla nam da radimo isto kao ona ,da upalimo svecu i moliti se kipu koji je stajao pred nas.
Kad smo izasli rekla nam da ce nam sada biti bolje i rece mi da sada moramo poci kuci.
I tako dovezao sam nju i te dve zene koji su bili sa nama kod nje ,mislim da sam joj i tada dao novaca zbog ovog tretmana.
I vise nisam bio nikad kod nje i Hvala Dragom Allahu sto me izveo iz ove velike zablude i dao da na ovim nasim prostorima ugledamo jedno i jedino pravo ljecenje, a to je Ljecenje s Kuranom.
Selam Allejkum

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od daneS » Sub Apr 04, 2009 8:03 am

es-selamu alejkum.
iz ove priče se nevidi da si bio kod sihirbazice, nego se vidi da si u traženju nečega zaboravio ono glavno a to je da si ti.
žena nije sihirbazica,kao što ni milan taror nije sihirbaz nego manipulanti koji dobro služe na mukama i neznanju.
po mome mišljenju si izvukao dobro super pouku a jedina mana je što nju optužuješ, ali i to je neznanje.
shvatićeš da je njeno za nju, a tvoje za tebe i o tome netreba puno galame, a još mamnje optužbi.
njen cilj je bio izvući maksimum i dovesti- pokazati nekom zabludu, sreća je tvoja i hvala Allahu da si našao u tom otrovu svoj lijek i bolje si svjestan Jednog i Jdinog , Najvećeg i Najsilnijeg, Allaha dž.š.
zaista ljudi najlakše nekom prišiju etiketu a i da neznaju da im je to teret,mislim da bi bila učinkovitija borba protiv sihirbaza dova,više od prijetnji i klevetanja po forumima
ono što ubija njihova dijela,sihr,to ubija i njih,a to je dova.
osobno mislim da netreba na ovom forumu a inače da s eraspravlja o njima,super j neka adresa od njih ali kako za koga,meni osobno je ok, jer odmah počinjem da pravim plan i da se uputim ka njima i u oči da pogledam a i poneku da prozborim.
hvala Allahu dž.š,da sam svjestan Njega ,Njegove moći i zaštite, pa sa velikim samopouzdanjem zborim sa njima, i njihove namjere i moći su tad daleko od njih.
vjerujte da je malo koji od njih sihirbaz,i pravi su respekta vrijedni i kod koji nesmiješ grešku napraviti,niti trena bez imana ostati,veliki broj su manaipulanti koji nemaju vezu sa tim ali njihova priča paše svakom bolesnom.
jednostavno su prodavači agonije,i molim Allaha dž.š da takvih kušnjim kloni svakoga.
neosuđujmo nikoga jer sud donosi Allah dž.š.

bhsestra
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 10:00 am

Re: Nizama Al-Raissa

Post od bhsestra » Pet Apr 17, 2009 7:39 pm

Selam Allejkum ,
O Nizami , toj sihirbaski sam cula direktno iz usta osobe iz koje se javio dzin u toku lijecenja , te o njoj imam misljenje da je opasna i da se ne treba igrati ni sa gledanjem tog programa na kojem ona gostuje... Ede Majke mati se objesila zbog nje ( tako sam cula nek mi dragi Allah oprosti ako to nije tacno ) a otac je dva puta skidan sa konopca ( i to sam cula- nisam vidjela pa opet molim dragog Allaha da mi oprosti ako grijesim) . Ja sam bila bolesna i jos uvijek nisam potpuno izlijecena mada sam hvala Allahu dobro , ali to je jako tezak put i nadam se da cemo svi mi biti toliko pametni da se ne izlozimo svjesno uticaju sihirbaza .
Upozoravam i na neku Nerku iz Turije kod Lukavca koja takodjer zna sve o vama kada dodjete kod nje , te postavlja dijagnoze puno brze od ljekara . Posto je ona nesto kao bioenergicar , narodu to izgleda benigno i bezopasno ali... :idea:

Neka nas Allah dzelesanuhu uputi na pravi put

mibo
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 9:29 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od mibo » Pon Avg 10, 2009 9:36 pm

Selam Allejkum

Ovako,prvi put pisem,al stvarno je hitno!

Moja majka je danas bila kod Nizame i ona joj je rekla pomoci, ali za to trazi 1000€ i moja majka je morala ostaviti sliku porodice i potpisati neku izjavi da se slaze sa tim!
Posto mi je to ispricala, a ja u međuvremenu naisao na ovaj forum, mislim da ne bi trbala ici opet tamo. Samo ne znam sta da radim, jer je ostavila sliku i potpisala tu izjavu, pa me brine da nam ne nabaci jos gore sihre.

Hitno mi je potrebna pomoc, jer vec sutra treba da ide do nje.

Molim vas pomozite mi, neka vas Allah dž.š nagradi

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Nizama Al-Raissa

Post od bajro17 » Pon Avg 10, 2009 10:39 pm

nemas se sta bojati nedaj para ako klanjate i to sve ucite zikr i to nemas se sta bojati

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 12:43 am

Selam alejkum
Kao sto kaze bajro17 ne daj para,a oni ne rade nista gratis tako da nema se sta bojati.A ako tvoja majka ima para za gubre,nek da bar 10% za one koi nemaju sta da jede sutra.Nije mi namjera da uvredim ili sudim, al kad covjek treba da misli malo o tih ljudi sta jedva imaju hleb da jede uvjek nema novac,a uvjek ima za covjek da se hvali sa dobri auta,da rasfrli novac po muzika i t.d.
Selam alejkum

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 1:23 am

Selam alejkum
Ja se izvinujem i molim vas da mi oprostite ako se neko navredio.Covjeku dodje nekakav tezak period i traze nacine da se izleci,al bar malo uklucete i mozak.I ja sam jednom zvala jedan "hodza" u Skopje i pitam ga gde zivi, kako lijece, a on mi trazi cudne stvari.Traze ime na majka od mog decka kad sihr ima moj decko?Bio mi je odma sumliv, a nisam imala veze o sihr i sihirbazi.NIKO u zivotu nema nikakav moc,svi su iste,moc ima ALLAH i Njegove rjeci-kur`an.
Inace tema je veoma zanimliva,ustvari vise smesna.Prosli put sam gledala na obn jedan mladic sta se hvali da ima cak i diploma (inace to mi je zamena za komedija),stvarno se smijem.
Zove ga jedna devojka i pita ga za novac i on i kaze da ce da dobije lotarija i da mora sutra da kupi i kaze i javi se opet da kazem brojke.Devojka ga zove opet i kaze javi se da ti kazem koju farmerke da nosis,onda za kakva frizura da uradi,boju corape,cipele,mozda je zvala 20 puta i pred kraju emisije devojka mu kaze zasto si mi dao 6 brojke kad mora da ima 7?
Prava komedija,nije kriv momak,cudim se kakav narod ima,samo zove i zove!
A ima i jedna Balkanska prorocica sta je reklamiraju na pink.Kod nas ljudu pricaju da ona znala da ce Tose da pogine,al zasto ona nije ga zvala da mu kaze,zasto ja sam jednom cula licno od Tose na TV rekao je da se dobro slaze sa njom.Mozda nije htela da se Tose vozbudi???
Selam alejkum

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 4:30 am

Selam alejkum
Oprostite MOLIM VAS za ova recenica
ako tvoja majka ima para za gubre,nek da bar 10% za one koi nemaju sta da jede sutra.
mislim da sam bila malo vise gruba
Molim vas i ALLAH dz.s da mi oprosti,KO sam ja da sudim??????Stvarno se sada lose osjecam.Ali samo da znate na sta sam mislila kad sam pisala to?
Selam alejkum
Oprostite mi jos jednom

mibo
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 9:29 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od mibo » Uto Avg 11, 2009 5:08 pm

Neka vas Allah dragi nagradi za odgovore, ali, sihrebazi rade sa slikama, a one su ostale kod nje,pa me je toga najvise strah.
Sellam

meli
Mlađi član
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 1:11 pm

Re: Nizama Al-Raissa

Post od meli » Uto Avg 11, 2009 5:24 pm

Selam alejkum
Ma ne brini uopste,nece nista da uradi dok ne im das neki euro.Kao sto sam rekla nista ne rade oni gratis.A meni oprosti sto sam bila tako gruba.
Molim se da ALLAH da vam olesnenje
Amin
Selam alejkum

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Nizama Al-Raissa

Post od Senad » Sre Avg 12, 2009 9:56 am

mibo napisao:Neka vas Allah dragi nagradi za odgovore, ali, sihrebazi rade sa slikama, a one su ostale kod nje,pa me je toga najvise strah.
Sellam
Esselamu alejkum

Vjerovatno sii ti oko Srebrenika ,,,,,, imaš NIsada ef. u Tokama i razgazi :wink:

selma_sa
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 2:14 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: Nizama Al-Raissa

Post od selma_sa » Sre Avg 12, 2009 10:46 am

Selam.

Citam ovu temu, vidim vec se otislo daleko od Nizame, a vidim poneko napise jos nesto, pa se sjetih i ja (a da ne otvaram novu temu).
Naime, razvela sam se prije skoro dvije godine, nakon 6 god.braka, ono, mirno, odlucili davise ne ide i razisli se.
Poslije razvoda naravno, uslijedio malo tezi period privikavanja novom zivotu, i ja nekakva nepovezana, ne znam jesam li posla ili dosla....elem, moja mati meni kaze hajde da te vodim kod jedne zene, da ti salije stravu i eto, da malo popricas s njom, vidim ja da ti nisi dobro, malo-malo zaplaces, ne znas sta bi itd. i hajd, nakon dana nagovaranja pristanem ja (ma najvise da vidim kako to "oni" eto znaju nesto covjeku reci sta je bilo ili ce biti, a ne s namjerom da nesto saznam nego da vidim koliko su pametni pa ako ja nista ne kaze koliko ce sama znati reci mi) i odemo mi.
Da ne duzim, kakva je kuca nekakva prljava, zena nekakva musava sva, nigdje veze ni s cim bitno je ono cemu sam se ja smijala.
Mama joj je rekla vec ranije da sam se razvela i sad ona pocinje:
zena: ma ja, vidim ja da se on kurvao.
ja: ma nije.
zena: pa mora biti...ma nije, nije on, ti si imala nekog boljeg.
ja: ma nisam.
zena: pa pobogu sto ste se razveli?
ja: pa valjda sam dosla tebi da mi ti to kazes.
zena: ahhaaa...ma nema ustvari to veze, daj ti meni njegovu sliku i rijesicemo to.
ja: a sta cemo rijesiti?
zena: cuj sta, pa vraticu ga ja tebi, ne sekiraj se nista.
ja: ma dobro, al ima tu jedan problem mali...
zena: koji problem, samo reci, rijesicemo i njega.
ja: ma ne znam kako da ti kazem..... ali ja ne znam otkud tebi uopste da ja hocu da se on vrati.

da sad ne citiram njene rijeci, hahaha, samo sto me nije izbacila iz kuce, al eto, ja sam sama otisla i hajd rekoh, da se malo nasmijete i Vi.

Selam.

Odgovori