Muhamed Pekaric

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Lane
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Jan 21, 2010 7:55 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: Muhamed Pekaric

Post od Lane » Sub Sep 25, 2010 12:43 am

We alejkumusselam i amin na dovu.
Ja se slazem i ubijedjena sam (na osnovu licnih i nekih tudjih iskustava) da su raznorazne bolesti sa doktorskim dijagnozama posljedica dzinskog djelovanja kod odraslih osoba, sto rece Senad, jednostavno prepoznas to kod ljudi. I alergije takodjer. Al me kopka to kod djece i tek mi se sad neke kockice poklapaju - da kod roditelja koji imaju ovu vrstu problema djeca takodjer imaju raznorazna gusenja i astme, pa su na pumpicama i raznim antialergijskim lijekovima (sjetih se jednog para koji ima ovu vrstu problema, a djeca su im malo pa malo bolesna). Al nekako roditelji ne uzimaju ovu mogucnost kao realnu, ne razmisljaju o tome, sta li. Recimo, slucaj drugog djeteta koje je uradilo alergijske kozne testove na 20 razlicitih alergena i svi su negativni, a curica i dalje ima taj neki dermatitis, koji se sporadicno povlaci i vraca. Ali njena majka uopste ne misli da bi uzrok tih djetetovih problema mogao biti ovaj. Ili djecak od nekih 5-6 godina koji prav-zdrav sto se kaze, pocinje da kaslje i nos curi, dr propise pumpicu i neke tabletice, kasalj prestane al sad tesko guta i promukne mu glas. I to traje. Ili slucaj mog djeteta-haman smo trebali operisat krajnike proljetos, al ja nisam ubijedjena da je to neophodno i ne dam jos dok ne istrazim sve opcije i mogucnosti. Nekako mislim da je drugi korijen problema, a na umu mi je onaj Kur'anski ajet "Trudite se i Allah ce vas trud vidjeti", pa se vodim time. A Allah zna koliko joj sirupa nisam dala sto su nam bili propisani i da je dijete ozdravilo bez njih, hB. :)
Jos se sjetih slucaja djevojcice od nekih 10-11 godina (moja rodica) koja je ovo ljeto dobila epilepsiju, a prije toga bila sasvim zdrava. Po rijecima roditelja, na moru se ovog ljeta prepala nekog lika sa neke lopte i dobila veliki strah (tako oni kazu) i epilepticni napad. Sad je na tabletama i dobila je dosta kg vec za ovih par mjeseci i cim nije pod terapijom, dobije napad. Ja sam ubijedjena da problem nije medicinske prirode, al s roditeljima nisam bliska a i ne prakticiraju bas vjerske obaveze :(
Ja nebi se upuštao u ovo da li djeca mogu biti opsihirena u smislu tvog pitanja glede alergija i asmi nego isključivo na djelovanje šejtansko- džinskog svjeta na ljudski rod shodno Poslanikovim a.s riječima ,da šejtan kola ljudskim tjelom poput krvi!
Te da je šejtan otvoreni neprijatelj čovjek ! i d a će do sudnjeg dana nastojat da mu podmeće ,obmanjuje itd.!
Ovo potpisujem i tako slicno i mislim.
I da te Allah dz s nagradi, dosta si korisnih stvari rekao.
Selam alejkum.

Danka
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Dec 14, 2023 1:09 pm

Re: Muhamed Pekaric

Post od Danka » Uto Dec 19, 2023 10:58 am

Selam
imam samo jedno pitanje postosam od vas dobila Selem da cete me unistiti ako ne budem poslala jos 4000 Eura.Ja sam Vama dala skoro 40 000 Eura koje vam je donosila Gospodja Indira da cete mi pomoci a na kraju izgubila sam sve.Gospodja je dolazila sa naidinom majkom Mirnom.Ja mogu sve dokazati jer imam sve uplate od westerna.Kakav ste Vi to covek? Ucinili ste me bolesnom ali dace dragi Allah da ja uskoro kod Vas dodjem i da se Vi i ja pogledamo u oci i da mi kazete sta sam ja Vama lose ucinila da mi tako lose uradite osim sto ste tolike novce dobili od mene. Jos ste Indiri rekli da Vam donese moju garderobu sto je i ucinila jer mi je poslala mejl i pretila i da cete me kroz garderobu unistiti. Zar tako radi neko ko leci Kur'anom. Agospodje zivi u Tuzli pored Doma Zdravljaili kako oni kazu Pametnazgrada.

Odgovori