čudni snovi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: čudni snovi

Post od bajro17 » Uto Apr 21, 2009 5:16 am

ja bih ti preporucio da skines rukju sa prve stranice uzmi abdest i poslusaj je

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: čudni snovi

Post od Haris » Uto Apr 21, 2009 7:51 am

Kao sto brat bajro kaze, poslusaj i testiraj se. Tamo su objasnjenja kako i sta treba uradit.

Prije nego krenes na spavanje prouci po 3 puta, Fatihu, Kulhuvalahu, Nas, Felek i Ajetul-kursiju, i naravno u krevetic sa abdestom. To ce ti pomoci da izbjegnes snove te vrste, a Allah najbolje zna.

Selam.

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: čudni snovi

Post od bajro17 » Uto Apr 21, 2009 8:07 am

jos za te snove nemoj nikada da se plasis jer oni se nas plase al ako se ti njega poplasis on istog trena moze da udje u tebe zato moras znati da samo Allaha zamolis i on ce pobjegnuti istog trena a Allah pomaze vjernicima a za lijecenje opet moras ti biti spremna jer sve ovisi od tvoga imana i kolko si spremna da klanjas i sve to ako imas svih pet namaza klanjaj i nafile ako imas dosta nafila uci kurana zikri jer to je mozda jedno od najjacih oruzja

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: čudni snovi

Post od bajro17 » Uto Apr 21, 2009 8:26 am

ovdje sam mislio na dzine i sejtane jer oni uzrokuju te snove

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: čudni snovi

Post od Haris » Uto Apr 21, 2009 11:17 pm

To je to, sejtan pokusava da te odvrati od namaza i vjere na sve moguce nacine. Ti se natjeraj protiv svoje volje da stanes na namaz i klanjas, a kasnije ce to ici dosta lakse. A to sto se bojis, opet je sejtan, unosi ti strah, a znaj da je Allah nas zastitnik i nemamo se cega bojat osim Njega.

nea_
pisem pomalo
Postovi: 14
Pridružio se: Pon Mar 16, 2009 4:51 pm

Re: čudni snovi

Post od nea_ » Pet Apr 24, 2009 7:03 am

sestro halali sto ti se mjesam u temu al....moram ovo ispricati....

prije 2, 3 noci sanjam kako psujem Boga i kako se oko mene vrte neke prelijepe plave zene sa muskim polnim organima, koje me izazivaju na odnos....subhanallah
juce ujutru sam ustala, malo je reci bjesna, samu sebe sam prepala na sta sam licila i kakve misli su mi prosle kroz glavu i sta sam sve rekla...posvadjala sam se s nenom, tj izderala sam se na nju, na zenu koja klanja 5 vakata namaza cak i u 83 godini....nakon toga sam pustila suru bekru i pocela uciti, to me je malo smirilo i dozvalo...sinoc sam molila Allaha da mi oprosti
sinoc sanjam kako me neko upozorava na nekakve prikaze, duhove koji se vrte oko mene....u jednom trenutku sam osjetila da je neko sjeo pored mene na krevet, malo je reci da su me graske znoja oblile...taj neko,nesto je uzeo deku sa mene ( koja je bila kao od najlona, nidje veze) i prekrio me preko glave...i imala sam osjecaj da drzi coskove te deke vise moje glave...ja sam automatski pocela uciti sure nas,felek,ihlas,fatihu, ma sve cega sam se sjetila....kako sam pocela uciti osjetila sam da se ta deka spusta niz moje lice, ide negdje spram nogu, a taj neko ko je sjedio ustaje sa mog kreveta i nestaje....
jos dugo nakon toga sam ucila jer se nisam smjela pomjeriti od straha...na kraju sam se okrenula pogledala po sobi, vidim nema nista...pribijem se uza zid i nastavim uciti, tako sam i zaspala....
i naravno jutros su mi upitnici iznad glave......da Allah dragi sacuva...
eto, izjadala sam se...

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: čudni snovi

Post od bajro17 » Pet Apr 24, 2009 8:41 am

e ljudi ja imam 17god ja sam takve snove imao prije pet-sest godina kada sam isao na rukju nemam vise nikakvih snova sve je to slicno ja non-stop ponavljam je oni znaju tako poplasiti ali ako covjek samo u tome trenutku se sjeti da sve biva i dogadja se bozijom voljom i odredjenjem i da ti je Allah najbolji zastitnik onda ce sve proci ako ste tolko iskreni zelio bih jos da pitam jeli neko gledao film "dolasci" ili na engleskom "the Arrival"

Odgovori